Decembra atjauninājums pieejams arī US Galaxy S20, Fold 5 un Flip 5

Vēl dažas Samsung Galaxy ierīces saņem decembra drošības atjauninājumu ASV. Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5 un Galaxy S20 sērija saņem jaunāko SMR (drošības uzturēšanas laidiena) versiju. Divas salokāmās ierīces jau ir paņēmušas atjauninājumu starptautiskajos tirgos. Tikmēr 2020. gada S sērijas flagmaņi sāk ceļojumu Ziemeļamerikā.

Galaxy Z Fold 5 un Flip 5 saņem decembra atjauninājumu ASV

Samsung nesen izlaida decembra SMR tālruņiem Galaxy Z Fold 5 un Galaxy Z Flip 5 vairākās Eiropas un Āzijas valstīs. Tagad esam apstiprinājuši, ka atjauninājums ir sasniedzis abu salokāmo ierīču ASV versijas. Gan ar nesēju bloķētajiem, gan atbloķētajiem dueta variantiem tiek izmantots jaunākais drošības ielāps štatā. Nepaies ilgs laiks, kad atjauninājums sasniegs visas atbilstošās vienības visā valstī.

Jaunākajā Galaxy Z Fold 5 atjauninājumā ir iekļauti programmaparatūras izveides numuri F946USQS1BWKI (nesēja bloķēts) un F946U1UES1BWKI (atbloķēts) ASV. Tie ir paredzēti Galaxy Z Flip 5 F731USQS1BWKI un F731U1UES1BWKI, attiecīgi. Samsung oficiālajā salokāmā dueta atjauninājumu izsekotāja izmaiņu žurnāls apstiprina, ka jaunākais laidiens ir par šī mēneša drošības labojumiem. Tālruņi nesen saņēma Android 14.

Decembra SMR tālruņiem Galaxy S20, Galaxy S20+ un Galaxy S20 Ultra arī nesniedz neko vairāk kā jaunākos drošības ielāpus. Pirmo reizi ziņoja Sammyfans, atjauninājums ievieš programmaparatūras versiju G98*USQS8HWK1 uz 2020. gada vadošo trio. Šie tālruņi nav piemēroti operētājsistēmai Android 14 vai citiem nozīmīgiem funkciju atjauninājumiem. Viņi saņems tikai drošības atjauninājumus. Šī mēneša SMR globālā izlaišana var sākties jebkurā laikā.

Kas attiecas uz decembra drošības laidiena saturu, Samsung ir novērsis vairāk nekā 60 ievainojamības. Precīzāk sakot, lielākā daļa no tiem ir Android OS ielāpi no Google. Android ražotājs šomēnes novērsa septiņas kritiskas drošības problēmas, kā arī desmitiem ļoti nopietnu ievainojamību. Varat doties uz Iestatījumi > Programmatūras atjauninājums > Lejupielādēt un instalēt, lai pārbaudītu, vai jūsu Galaxy ierīcē nav atjauninājumu.

Šos drošības labojumus drīzumā saņems citas ierīces

Samsung tuvākajās dienās turpinās izlaist decembra SMR vairāk piemērotām ierīcēm. Uzņēmums arī gatavo uz Android 14 balstītu One UI 6.0 atjauninājumu citiem Galaxy tālruņiem un planšetdatoriem, tostarp Galaxy Z Flip 4 un Galaxy Z Fold 4. Tie var saņemt jaunāko drošības ielāpu, kas ir komplektā ar gaidāmo lielo atjauninājumu. Mēs jūs informēsim, kad sāksies izlaišana.