Bērns, kurš nopludināja GTA VI, varētu pavadīt mūžu slimnīcā

Vai atceries, kad masīvā GTA VI noplūde izraisīja internetu? Nu, šis ir bijis nepārtraukts stāsts, lai gan tas kādu laiku ir bijis otrajā plānā. Stāsts turpinās, jo jauns nopludinātājs, kas iesaistīts GTA VI nopludināšanā, savu atlikušo mūžu varētu pavadīt slimnīcā.

Rezumējot, Rockstar Games, uzņēmums, kas izstrādā GTA VI, pagājušajā gadā piedzīvoja dramatisku vētru, kad tiešsaistē tika nopludināti 90 neizdotās spēles klipi. Tika nopludināta cita svarīga informācija, piemēram, spēles avota kods. Hakeru grupa ar nosaukumu Lapsus$ pieprasīja no uzņēmuma izpirkuma maksu, taču tā netika samaksāta.

Drīz pēc tam tika arestētas divas personas, un abas ir jaunākas par 19 gadiem. Viens dalībnieks ir 18 gadus vecais Arions Kurtajs, bet otrs tika identificēts kā 17 gadus vecs vīrietis. Viņa vārds netika izpausts, jo viņš ir nepilngadīgs. Abi tika arestēti par šo uzlaušanu un par citu lielāku uzņēmumu, piemēram, Microsoft, Nvidia un Uber, uzlaušanu.

Viens GTA VI nopludinātājs varētu pavadīt mūžu slimnīcā

Kurtajs bija uzmanības centrā drīz pēc šo ziņu izplatības. Lai gan tā ir taisnība, GTA uzlaušana nebija viņa pirmā saskarsme ar likumu. Viņš tika arestēts un atbrīvots pret drošības naudu par Nvidia un BT/EE uzlaušanu. Varētu domāt, ka viņš ir iemācījies savu mācību. Tomēr viesnīcā, izmantojot Amazon Fire Stick, viesnīcas televizoru un tālruni, viņš veica uzbrukumu Rockstar. Tas noveda pie vēl viena aresta.

Pēc garīgās veselības novērtējuma tika atklāts, ka Kurtajs cieš no akūta autisma. Ārsti uzskatīja, ka šī iemesla dēļ viņš nevarēja stāties tiesas priekšā. Tas neapšaubāmi noveda tiesas procesu citā virzienā. Eļļu ugunim pievienoja fakts, ka Kurtajs tika atklāts kā vardarbīgs raksturs.

Kā daļu no garīgās novērtējuma, pārbaudītāji atklāja, ka viņš “turpināja paust nodomu pēc iespējas ātrāk atgriezties pie kibernoziedzības. Viņš ir ļoti motivēts.” Tas notika pēc vairākkārtējas arestēšanas, tāpēc žūrija pieņēma diezgan smagu lēmumu.

Kurtajs uz nenoteiktu laiku paliks slimnīcā. Tas būtībā ir mūža ieslodzījums, bet tas nav rakstīts akmenī. Ja viņš vairs netiek uzskatīts par bīstamu. Mums būs jāredz, kā šis teikums tiek izpildīts.

Jebkurā gadījumā GTA VI treileris nesen nonāca internetā, un cilvēki par to jūsmo. Plānots, ka tas iznāks 2025. gadā.