SEC apstiprina 11 spot Bitcoin ETF, sāks tirdzniecību rīt

ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) beidzot apstiprinājusi 11 biržā tirgotos bitcoin fondus (ETF), tostarp Grayscale, Bitwise un Hashdex fondus, ziņo Reuters, atsaucoties uz aģentūras paziņojumu.

Apstiprinājums iezīmē nozīmīgu Bitcoin attīstību, nodrošinot gan institucionālajiem, gan privātajiem investoriem iespēju iegūt ekspozīciju ar lielāko kriptovalūtu pasaulē bez nepieciešamības to tieši turēt. Tas tiek uzskatīts par būtisku stimulu kriptovalūtu nozarei, kas ir saskārusies ar izaicinājumiem vairāku skandālu dēļ.

Apstiprinājums tiek saņemts mazāk nekā 24 stundas pēc tam, kad SEC otrdienas vakarā ziņoja, ka tās sociālo mediju kontu vietnē X (iepriekš pazīstams kā Twitter) ir uzlauzusi nesankcionēta puse. Aģentūra paziņoja, ka vainīgais ievietojis viltotu ziņojumu, kurā apgalvots, ka tiek apstiprināti biržā tirgotie līdzekļi Bitcoin.

Tālāk ir sniegta apstiprinājuma vēstules kopija no SEC vietnes.

Uz ko tas var attiekties:
Lūdzu, ņemiet vērā, ka Cboe BZX Exchange, Inc. ir saņēmis 2023. gada 20. decembra pieteikumu no iepriekš minētā emitenta un ir apstiprinājis šādu vērtspapīru iekļaušanu Cboe BZX Exchange, Inc. (“Birža”).

• ARK 21Shares Bitcoin ETF (ARKB)

Lai veicinātu savlaicīgu iekļaušanu sarakstā, Birža pieprasa paātrināt šo vērtspapīru reģistrāciju saskaņā ar 1934. gada Vērtspapīru biržas likuma ar grozījumiem 12.d1-2. Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet man pa tālruni (646) 856-8722. Jūsu palīdzība tiek ļoti novērtēta.

8A_Cert_ARKB

Šīs ir jaunākās ziņas. Vēlāk pārbaudiet atjauninājumus.