Samsung var izmantot AI, lai aizsargātu Galaxy S24 akumulatora veselību

Samsung gatavojas laist klajā Galaxy S24 flagmaņus 2024. gada janvārī. Tālruņi tiks piegādāti ar One UI 6.1, kas ir atjaunināta uzņēmuma Android 14 pielāgotās programmatūras versija. Tas nodrošinās dažas jaunas funkcijas un funkcionālus uzlabojumus. To vidū varētu būt ar mākslīgo intelektu darbināms rīks ar nosaukumu Akumulatora aizsardzība, kas var labāk rūpēties par jūsu Galaxy akumulatora veselību.

One UI 6.1 nodrošina jaunu AI akumulatora aizsardzības rīku Samsung tālruņiem

Samsung Galaxy viedtālruņos ir rīks ar nosaukumu “Akumulatora aizsardzība”, kas palīdz pagarināt akumulatora darbības laiku. Kad tas ir iespējots, tas ierobežo maksimālo uzlādi līdz 85%. Tālrunis nekad neuzlādēsies līdz 100%, tādējādi ilgtermiņā saglabājot akumulatora veselību. Ja nepieciešams, varat vienkārši atspējot funkciju no iestatījumiem, lai pilnībā uzlādētu akumulatoru. Tā ir lieliska iespēja tālrunī.

Izmantojot One UI 6.1, Samsung šķietami pārdēvēs rīku un padarīs to jaudīgāku ar AI palīdzību. X lietotāja Tarnuvats33 noplūde liecina, ka “Protect battery” tiks pārdēvēts par “Battery protection”. Vēl svarīgāk, tas piedāvās trīs dažādi režīmi. Pamatrežīms pārtrauks tālruņa uzlādi, kad tā būs sasniegusi 100%, pat ja turēsiet to pieslēgtu. Tas pasargās akumulatora veselību.

Tālrunis nesāks uzlādi, kamēr akumulatora uzlādes līmenis nesamazināsies līdz 95%, vai arī jūs to atvienosit un atkal pievienosit. Pēdējā gadījumā rīks sāks darboties, tiklīdz akumulators atkal sasniegs 100%. Šis režīms ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas pilnu uzlādi, vienlaikus saglabājot nedaudz akumulatora darbības laika. Tiem, kuri bieži var vadīt tālruni, vislabākais ir Max režīms. Šajā režīmā akumulators nekad neuzlādēsies virs 80%.

Visbeidzot, ir Adapt režīms, kas var paļauties uz AI un lietošanas modeļiem, lai nodrošinātu līdzsvaru starp akumulatora stāvokli un uzlādes jaudu. Pēc aizmigšanas tas pārtrauc tālruņa uzlādi par 80%. Tomēr akumulators tiks pilnībā uzlādēts pirms pamošanās no rīta. Jūs varat uzlādēt tālruni nakti, neuztraucoties par akumulatora stāvokli, un joprojām sāciet dienu ar 100% akumulatora uzlādes līmeni.

Arī citas Galaxy ierīces iegūs One UI 6.1

Viens lietotāja interfeiss 6.1 debitēs kopā ar Galaxy S24 sēriju, un vēlāk tiks ieviests citos piemērotos modeļos, tostarp jaunākajos flagmaņos un salokāmajos modeļos. Lai gan sagaidāms, ka 2024. gada flagmaņu klāsts varēs lepoties ar vēl nepieredzētām mākslīgā intelekta iespējām, Samsung uzlabotajam akumulatora aizsardzības rīkam, iespējams, nebūs nepieciešama jaudīga AI apstrāde. Mēs sagaidām, ka uzņēmums izmantos rīku citiem modeļiem, izmantojot One UI 6.1 atjauninājumu. Sekojiet līdzi oficiālajam paziņojumam.