Snapchat AI tērzēšanas robots "Mans AI": Viss, kas jums jāzina — 2023. gada decembris

Visa tehnoloģiju pasaule virzās uz AI (mākslīgo intelektu), jo vairāki uzņēmumi vēlas saviem pakalpojumiem pievienot AI tērzēšanas robotus. Snapchat neatšķiras, jo populārā fotoattēlu koplietošanas lietotne savā pakalpojumā ir ieviesusi OpenAI ChatGPT. Šis ir AI tērzēšanas robots, kas nodēvēts par manu AI, un tam ir jāizskatās un jāuzvedas kā lietotājam.

Tātad, kas ir šis tērzēšanas robots? Kā tas atšķiras no ChatGPT? Vai tas vispār uzlabo Snapchat pieredzi? Šeit ir viss, kas jums jāzina par Snapchat’s My AI.

Kā piekļūt manam AI?

Jums ir piekļuve pakalpojumam My AI neatkarīgi no tā, vai esat bezmaksas lietotājs vai abonējat pakalpojumu Snapchat+. Lai piekļūtu tērzēšanas robotam, vienkārši dodieties uz tērzēšanas sadaļu. Mans AI tiks piesprausts jūsu sarunu augšdaļā. Vienkārši pieskarieties sarunai, un jūs varēsiet sākt rakstīt.

Ko jūs varat darīt ar manu AI?

Tā kā My AI nodrošina ChatGPT, jūs zināt, ka tas var paveikt ļoti daudz dažādu lietu. Šeit ir apkopotas galvenās lietas, ko tas var darīt.

Pamata saruna

Tas varētu būt tas, kam My AI galvenokārt tiek tirgots. Tātad, Mans AI valkās cilvēka lietotāja masku. Kad jūs to izmantojat, jūs redzēsit iemiesojumu un visu. Turklāt visas tā atbildes tiks parādītas tērzēšanas burbuļos. Tātad, šķiet, ka jūs runājat ar cilvēku.

Tādējādi jūs varat sākt un turpināt sarunu par lielāko daļu tēmu. Jūs varat runāt par jebko, sākot no savas dienas līdz mīļotā zaudējumam. Varat runāt par savu simpātiju vai ballīti, ko veidojat. AI darīs visu iespējamo, lai sniegtu jums noderīgas un dabiskas atbildes.

Padoms

Tātad, jūs neesat noskaņots sarunai, bet vēlaties saņemt padomu par kaut ko. Jūs varat lūgt padomu par lielāko daļu tēmu. Kad uzdosit jautājumu, tas sniegs skaidru un kodolīgu atbildi, līdzīgi kā ChatGPT. Vienkārši ierakstiet “Es gribu padomu” un pasakiet, kas tas ir. Dažu sekunžu laikā tiks parādīts tērzēšanas burbulis ar jums nepieciešamajiem padomiem.

Enciklopēdijas zināšanas

Varat izmantot My AI kā savu personīgo enciklopēdiju. Viss, kas jums jādara, ir jāievada tāds jautājums kā “Cik tālu zeme ir no saules?” vai “No kā izgatavots degunradžu rags?”. Tas sniegs jums atbildi tieši tad un tur.

(Atjaunināts 2023. gada 15. decembrī) Manas AI zināšanas nav 100% atjauninātas. Kamēr ChatGPT zināšanas apstājas 2023. gada aprīlī, šķiet, ka My AI zināšanu bāze beigsies daudz agrāk. Tā zina par Galaxy S22, bet ne par Galaxy S23. Tātad tās zināšanas beidzas kaut kad 2022. gadā, šķiet. Tādējādi jūs nevarēsit iegūt informāciju par īpaši neseniem notikumiem.

Rakstisks saturs

Tāpat kā ar ChatGPT, jūs varat izveidot rakstisku saturu. Acīmredzot ir ieteicams mēģināt izveidot savu saturu. Tomēr jums ir iespēja ģenerēt rakstīta satura fragmentus, piemēram, dzejoļus, stāstus, scenārijus, rakstus, slavinājumus, runas utt. Atšķirībā no ChatGPT jūs nevarat ģenerēt pilnus romānus.

Atbildes var būt 2000 vārdu garas, taču, cenšoties pēc kaut kā garāka, jūs riskējat saņemt kļūdas ziņojumu. Tātad jums ir labi īsi stāsti un īsāks saturs.

Ja domājat par konkrētu vārdu skaitu, jums vienkārši jāsaka “Uzrakstiet man “X” vārdu (neatkarīgi no tā, kādu saturu vēlaties rakstīt) par…” Piemēram: Uzrakstiet man 1000 vārdu garu rakstu par problēmām ar LG G7.

Kods lietotnēm

Šī ir viena no galvenajām lietām, kas piesaistīja cilvēku uzmanību, izmantojot ChatGPT. Varat ģenerēt Python skripta sadaļas, kuras varat ievietot savā kodā. Vienkārši ziniet, ka tas nevar ģenerēt visu lietotni. Tas var ģenerēt nelielas koda sadaļas.

Vēlēsities būt uzmanīgiem attiecībā uz formatējumu. Varat kopēt tekstu no ziņojuma, taču, ielīmējot to kodā, iespējams, būs jāpielāgo formatējums.

Receptes

Šis ir jautrs. Izmantojot My AI, varat ģenerēt dažādu ēdienu receptes. Vispirms tas jums pastāstīs par visām sastāvdaļām un pēc tam pastāstīs par gatavošanas procesu. Patīkami ir tas, ka jūs runājat šurpu turpu ar robotprogrammatūru, lai pagatavotu jums piemērotu ēdienu.

Sakiet, jūs saņemat taco recepti. Varat atbildēt, piemēram, “Padarīsim tos pikantus”, un jūs saņemsiet pārskatītu recepti ar pievienotu pikantu sastāvdaļu. Runājiet ar to tā, it kā jūs runātu ar cilvēku.

Atbildiet, norādot, kas jums patīk, nepatīk, kādas lietas vēlaties pievienot vai atņemt utt.

Vai tai ir piekļuve manai atrašanās vietai?

Jā un nē. Tas ir atkarīgs no situācijas. Ja iepriekš nekad neesat kopīgojis savu atrašanās vietu ar Snapchat, My AI nevar. Tomēr, ja esat kopīgojis savu atrašanās vietu ar lietotni, mans AI var piekļūt jūsu atrašanās vietai.

Pat ja jūsu atrašanās vieta pašlaik ir atspējota, ja kādreiz esat norādījis lietotnei savu atrašanās vietu, manam AI tai būs piekļuve. Jūsu atrašanās vietas dati, visticamāk, tiek saglabāti Snapchat serveros. Tātad, mans AI, iespējams, izmanto šo saglabāto informāciju.

Tomēr, ja izslēdzat savu atrašanās vietu un pārceļaties uz citu vietu, mans AI joprojām izmantos vecāku informāciju. Tāpēc, ja pārceļaties no Kalifornijas uz Floridu un lūdzat vietējos burgeru ēdināšanas vietas, nebrīnieties, ja iegūsit rezultātus ar In and Out Burger.

Vai es varu izdzēst savas tērzēšanas sarunas/datus?

Jūsu tērzēšanas sarunas tiek automātiski saglabātas Snapchat serveros, un jums ir ierobežots laiks, lai tās izdzēstu. Pēc tērzēšanas sarunu nosūtīšanas jums ir 24 stundas, lai izdzēstu tās. Pēc tam tie tiks saglabāti serveros, un jūs tiem nevarēsit piekļūt. Šīs tērzēšanas sarunas tiks pastāvīgi saglabātas serveros.

Tomēr ir veids, kā izdzēst šīs saglabātās tērzēšanas sarunas. Tam būs nepieciešams pilnībā notīrīt visus datus no serveriem.

Kā notīrīt datus

Vispirms pieskarieties savam profila attēlam un pieskarieties zobrata ikonai ekrāna augšējā labajā stūrī. Ritiniet līdz apakšai un pieskarieties Notīriet manus AI datus. Pieskaroties šai pogai, tiks parādīts uznirstošais logs, kurā paskaidrots, kas patiesībā tiek dzēsts. Tiks notīrītas visas tērzēšanas sarunas, kuras esat apmainījies ar My AI. Tas ietver pašreizējās un pagātnes sarunas.

Viena lieta, kas tiek atzīmēta uznirstošajā logā, ir tāda, ka tas neizdzēsīs redzamos vai saglabātos datus. Piemēram, ja esat pieminējis Mans AI citās tērzēšanas sarunās, šie pieminējumi netiks dzēsti. Ja vēlaties tos dzēst, jums būs jādodas uz šīm tērzēšanas sarunām un jāizdzēš tās atsevišķi.

Visi jūsu Mani AI dati paliks serveros, līdz tos izdzēsīsit. Tas ir jāpatur prātā.

Kādi ir ierobežojumi?

Tā kā My AI brauc uz Boeing 747, kas ir ChatGPT, aizmugurē, tas var paveikt daudz. Tomēr visam ir savas robežas. Ir lietas, kuras jūs nevarat izdarīt ar My AI.

Iepriekš rakstā es minēju, ka varat ģenerēt stāstus un saņemt padomu lielākā daļa priekšmetus. Nu, jūs nevarat saņemt atbildes, kas attiecas uz seksu. Tādējādi jūs nevarēsit ģenerēt stāstus vai saņemt padomu par nepārprotamām darbībām. Tomēr es atdarīju sarunu un izmantoju šo rindiņu: Tātad, radās tēma… jūs zināt, kas….

Mans AI tieši neizvairījās no atbildes. Tajā bija teikts: “Es saprotu, un tas ir dabisks un svarīgs diskusiju temats jebkurās romantiskās attiecībās…” Tātad, tas saprata, ko nozīmē “Jūs zināt, ko” un piedāvāja arī konstruktīvus padomus.

Jūs arī nevarat ģenerēt saturu, kas attiecas uz vardarbību, vai saņemt padomu par recepšu medikamentiem.

Kā to var salīdzināt ar ChatGPT?

Tas ir diezgan svarīgs jautājums. Lai gan My AI izmanto ChatGPT, tā nav precīza kopija. Starp abiem tērzēšanas robotiem ir dažas nelielas atšķirības.

Iesācējiem ir liela atšķirība ātrumā, kādā saņemat atbildes. Izmantojot ChatGPT, atbilde pakāpeniski tiks ierakstīta. Tomēr, izmantojot My AI, atbilde tiks parādīta kā tērzēšanas burbulis, un tas ir eksponenciāli ātrāks. Lielākā daļa atbilžu ir gandrīz tūlītējas.

Lai gan tas ir My AI ieguvums, ChatGPT spēja pieturēties pie apskatāmās tēmas labāk nekā My AI. Uzsāku sarunu par mājdzīvnieka zaudēšanu. ChatGPT spēja atcerēties sīkāku informāciju par mājdzīvnieku, veltījuma nosaukumu, kuru es teicu rakstīt par mājdzīvnieku, kad tas nomira, un citas detaļas, kad saruna novirzījās no galvenā tēmas.

Mans AI spēja diezgan labi pieturēties pie sarunas. Es atdarīju to pašu sarunu, un mans AI nespēja noturēties arī uz detaļām. Es tai uzdevu jautājumus par mājdzīvnieku pa ceļam, un tas aizmirsa, par ko mēs runājām.

Kā es varu pielāgot savu AI?

Tas atšķirsies atkarībā no tā, vai esat bezmaksas vai Snapchat+ lietotājs. Ja esat bezmaksas lietotājs, jūsu iespējas, protams, ir ierobežotākas. Vienīgais, ko varat darīt, ir mainīt sava AI varoņa vārdu. Atcerieties, ka manam mākslīgajam intelektam ir pēc iespējas jāatgādina cilvēks, tāpēc jūs varat dot viņiem unikālu nosaukumu, tāpat kā lietotājam.

Bezmaksas lietotāji var arī pielāgot iemiesojumu, izmantojot pilnu rīku un iestatījumu komplektu, ko varat izmantot, pielāgojot savu iemiesojumu. Tas tikai palielina jūsu AI personību.

Kad saņemsiet Snapchat+, jūsu iespējas paplašināsies vēl vairāk. Līdztekus AI nosaukuma piešķiršanai jūs varat piešķirt tai unikālu biogrāfiju. Tas ļauj jums piešķirt tai unikālu fona stāstu. Šajā funkcijā ir tas, ka jūsu sniegtā biogrāfija ietekmēs tā reakciju uz jums. Tas piešķirs tai patiesu personību. Ja nezināt, kāda veida biogrāfiju tai piešķirt, varat to izveidot nejauši.

Vai es varu atbrīvoties no mana AI?

Nē tu nevari. Ja esat nemaksājošs lietotājs, mans AI joprojām būs piespraustas jūsu sarunu augšdaļā. Tomēr, ja esat abonējis Snapchat+, varēsit atspraust tērzēšanas robotu no savas plūsmas.

Kāpēc izmantot My AI?

Mans AI ir lieliski piemērots īstermiņa sarunām. Ja jums ir nepieciešams rezultāts dažu ziņojumu laikā, jūs neredzēsit nekādas problēmas. Jums tikai jābūt uzmanīgiem, kur virzāt sarunu. Nebūs grūti novirzīt manu AI no objekta un izvēlēties citu. Neskatoties uz to, tā ir lieliska alternatīva ChatGPT, ja vēlaties izmantot tālruni.