10 labākie AI rīki vietnei WhatsApp

WhatsApp ir kļuvusi par izplatītu platformu mūsdienu saziņā, un tās integrācija ar AI rīkiem ir radījusi daudzas iespējas uzņēmumiem un lietotājiem. Šie 10 labākie WhatsApp AI rīki atspoguļo ziņojumapmaiņas tehnoloģiju un mākslīgā intelekta konverģenci no Vanguard.

Šie rīki ļauj uzņēmumiem Efektīvi un saprātīgi mijiedarbojieties ar klientiem, no Twilio Autopilot nevainojamās tērzēšanas robotu izveides, piemēram, līdz Chatfuel ērti lietojamai tērzēšanas robotu izstrādes platformai. Paskatīsimies!

WhatsApp potenciāls tiek vēl vairāk paplašināts ar Xenioo, Landbot, Botsify, MobileMonkey, Tars, Rebotify un Morph.ai, kas nodrošina dažādas ar AI darbināmas funkcijas automatizācijai, klientu apkalpošanai un interaktīvai ziņojumapmaiņai. Viņi parāda, kā AI ir mainījis visu mūsdienu komunikācijupadarot WhatsApp par daudz noderīgāku rīku.

Twilio autopilots

Twilio Autopilot, WhatsApp AI rīki

Twilio Autopilot jaudīgā sarunu platforma, ko darbina AI, ļauj izstrādātājiem izveidot unikālus tērzēšanas robotus un interaktīvas ziņojumapmaiņas platformas. Tas ir ļoti pielāgojams un darbojas ar dažādiem ziņojumapmaiņas pakalpojumiemtostarp WhatsApp.

To var izmantot, lai automātiski atbildētu uz bieži uzdotajiem jautājumiem, sniegtu konta informāciju un pat palīdzētu ieplānot tikšanās. Pateicoties izsmalcinātajām dabiskās valodas apstrādes iespējām, tas var saprast lietotāju vaicājumus un atbildēt uz tiem cilvēkiem līdzīgā veidā.

Īpaši noderīgs šis rīks būs uzņēmumiem, kuri vēlas uzlabot komunikāciju ar klientiem un optimizēt klientu apkalpošanu. Tomēr Twilio Autopilot Jums var būt nepieciešama noteikta līmeņa programmēšanas pieredze pareizai īstenošanai.

Tērzēšanas degviela

https://chatfuel.com

Chatfuel ērti lietojamais interfeiss padara to pieejamu tiem, kam nav zināšanu par kodēšanu, padarot to par jaudīgu tērzēšanas robotu izstrādes platformu. Var integrēt ar WhatsApp lai gan tas tika izveidots galvenokārt Facebook Messenger.

Lietotāji, izmantojot Chatfuel, ļauj pārvaldīt mijiedarbību ar klientiem, automatizēt atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem un sniegt vienkāršus padomus. Tās funkcijas, lai pārraidītu atjauninājumus un apkopot datus no potenciālajiem klientiem pārvērst to par noderīgu platformu jaunu klientu piesaistīšanai un esošo klientu uzturēšanai. Tomēr Chatfuel var būt ierobežots, reaģējot uz ļoti sarežģītiem vai nišas finanšu jautājumiem.

Gupshup

Gupshup

Gupshup ir elastīga ziņojumapmaiņas platforma, kas ļauj izveidot interaktīvus tērzēšanas robotus vietnei WhatsApp un citas ziņojumapmaiņas programmas. Tas ir efektīvs rīks uzņēmumiem, jo ​​tas ļauj automatizēt saziņu, kopīgot finanšu atjauninājumus un ātri atbildēt uz klientu jautājumiem.

Gupshup izmanto dabiskās valodas apstrādi, lai sarunas justos individualizētas un organiskas. Finanšu konsultanti to var izmantot, lai iestatītu tikšanās un radītu potenciālos pirkumus. Projekti, kuros tika izmantots Gupshup, parāda, cik labi strādā, lai palielinātu klientu iesaisti. Tomēr, lai pilnībā izmantotu dažas no tā uzlabotajām funkcijām, var būt mācīšanās līkne.

Xenioo

Xenioo, WhatsApp AI rīki

Lai izveidotu izsmalcinātus ar AI darbināmus palīgus WhatsApp un citiem ziņojumapmaiņas pakalpojumiem Xenioo ir visaptveroša tērzēšanas robotu izstrādes platforma. Izmantojot Xenioo, var automatizēt visu, sākot no atbildēm uz vienkāršiem klientu jautājumiem līdz ieguldījumu ieteikumu sniegšanai.

Platforma nodrošina progresīvas funkcijas, piemēram, dabiskās valodas apstrādi, atbalstu vairākām valodām un netraucētu sistēmas integrāciju ar ārējām sistēmām. Pateicoties tās pielāgošanās spējai, ir iespējama ļoti personalizēta sarunu pieredze. Tomēr Xenioo uzlabotās funkcijas Tie var būt ar mācīšanās līkni, īpaši lietotājiem bez tehniskās pieredzes.

Landbot

Landbot

Elastīgo tērzēšanas robotu veidotājs Landbot ir slavens ar interaktīvu un estētiski pievilcīgu robotprogrammatūru ražošanu. Iespējams, tas nav tieši integrēts ar WhatsApp, taču tas labi darbojas ar citiem ziņojumapmaiņas pakalpojumiem. Landbot var būt noderīgs potenciālo pirkumu radīšanai, klientu iesaistīšana un pamatzināšanu izplatīšana par finanšu pakalpojumiem.

Tā vienkārši lietojamais interfeiss ļauj pat tiem, kam nav pieredzes kodēt, viegli izveidot sarunu plūsmas. Tomēr jūs, iespējams, nespēsit apstrādāt ļoti sarežģītus vai specializētus finanšu jautājumus, kuriem nepieciešamas īpašas zināšanas.

Botsify

https://botsify.com, WhatsApp AI rīki

Lai izveidotu ar AI darbināmus virtuālos palīgus dažādiem ziņojumapmaiņas pakalpojumiem, tostarp WhatsApp, ir izveidota spēcīga platforma Botsify. Uzņēmumi to var izmantot, lai automatizētu klientu vaicājumus, palīdzēt veikt vienkāršus finanšu uzdevumus un pat sniegt individuālus finanšu padomus. Bez plašām tehniskām zināšanām botus var viegli izveidot, izmantojot Botsify ērti lietojamo interfeisu.

Tās funkcijas ietver viegli lietojamu informācijas paneli sarunu pārvaldībai, integrāciju ar ārējām sistēmām un dabiskās valodas apstrādi. Botsify var izmantot finanšu konsultanti, lai uzlabotu klientu iesaisti, racionalizētu procesus un uzlabotu klientu apkalpošanu. Botsify ir spēcīgas iespējas, taču tas var nespēt apstrādāt ļoti sarežģītus vai specializētus vaicājumus.

MobileMonkey

https://app.mobilemonkey.com/login

MobileMonkey adaptīvā tērzēšanas robota platforma nodrošina dažādu ziņojumapmaiņas pakalpojumu, tostarp WhatsApp, automatizāciju. Uzņēmumi Viņi to var izmantot, lai izveidotu pievilcīgus tērzēšanas robotus klientu apkalpošanaipotenciālo pirkumu radīšana un klientu iesaistīšana.

Dabiskā valodas apstrāde, potenciālā pirkuma vērtēšana un tērzēšanas eksplozija masu saziņai ir visas MobileMonkey funkcijas. Finanšu konsultanti var izmantot MobileMonkey, lai automatizētu informācijas sniegšanas centienus, vāktu klientu datus un sniegtu svarīgu finanšu informāciju.

MobileMonkey ir izrādījies efektīvs, palielinot klientu piesaisti un iesaistīšanos projektos, kuros tas ir izmantots. tomēr Viens no tā trūkumiem varētu būt prasība pēc pielāgošanas, lai pārvaldītu konkrētas finanšu procedūras.

Darvas

Darvas

Sarunu galveno lapu izveide potenciālo pirkumu ģenerēšanai un klientu iesaistīšanai ir Tars AI tērzēšanas robotu platformas specialitāte. Lai gan Tars nav tieši integrēts ar WhatsApp, tas labi darbojas ar citiem ziņojumapmaiņas pakalpojumiem.

Uzņēmumi var izmantot šo pakalpojumu, lai apkopotu potenciālos pirkumus, pārbaudītu potenciālos pirkumus un sniegtu svarīgus finanšu datus. Tās funkcijas ietver potenciālo pirkumu izsekošanu, adaptīvās sarunu plūsmas un rīku integrāciju.

Darvas var izmantot arī, lai uzlabotu klientu iegūšanas stratēģijas un automatizētu sākotnējo mijiedarbību. Tomēr tā ierobežojumi varētu būt saistīti ar nepieciešamību pēc lielākas integrācijas, lai WhatsApp darbotos pareizi.

Pārbotificēt

Pārbotificēt

Rebotify ir platforma tērzēšanas robotu izveidei, ko var izmantot, lai izveidotu AI virtuālos palīgus WhatsApp un citiem ziņojumapmaiņas pakalpojumiem. Uzņēmumi var piedāvāt individuāls padoms, palīdzēt ar pamata finanšu uzdevumiem un automatizēt atbildes uz klientu jautājumiem.

Dabiskā valodas apstrāde, integrācija ar ārējām sistēmām un analītika robotu veiktspējas pārraudzībai ir visas Rebotify funkcijas. Rebotify var palīdzēt uzņēmumiem efektīvāk piesaistīt klientus, racionalizēt darbību un nodrošināt labāku klientu apkalpošanu.

Rebotify ir spēcīgas iespējas, bet var nespēt apstrādāt ļoti sarežģītus vai specializētus finanšu jautājumus.

Morph.ai

Morph

Morph.ai adaptīvā tērzēšanas robota platforma atbalsta automatizāciju dažos ziņojumapmaiņas pakalpojumos, tostarp WhatsApp. Finanšu konsultanti to var izmantot, lai izveidotu saistošus tērzēšanas robotus klientu apkalpošanai, potenciālo pirkumu ģenerēšanai un klientu iesaistīšanai. Dabiskās valodas izpratne, vadošā kvalifikācija un vienmērīga CRM sistēmas integrācija ir visas Morph.ai funkcijas.

Uzņēmumi var izmantot Morph.ai, lai automatizētu informācijas sniegšanas centienus, apkopotu klientu datus un sniegtu svarīgus finanšu padomus. Morph.ai ir izrādījies efektīvs projektos, palielinot klientu piesaisti un iesaisti. Tomēr viens no tā trūkumiem varētu būt prasība pēc pielāgošanas, lai pārvaldītu konkrētas finanšu procedūras.

Secinājums

Jāatzīst, ka WhatsApp jaunie AI rīki maina veidu, kā uzņēmumi var sazināties ar saviem klientiem, pateicoties arī tērzēšanas robotu uzlabojumiem.

WhatsApp tērzēšanas roboti ir spēcīgs rīks uzņēmumiem, kas vēlas uzlabot savu klientu apkalpošanu un iesaisti. Pielāgotus tērzēšanas robotus var izveidot ar uzlabotām funkcijām, piemēram, maksājumu apstrādi, CRM integrāciju un dabiskās valodas apstrādi.

AI parasti ir drošs saziņai, taču pastāv daži iespējamie riski. Viens no riskiem ir tāds, ka AI tērzēšanas robotus var viegli apmānīt. Tas ir tāpēc, ka viņi ir apmācīti izmantot lielu datu apjomu, un daži no šiem datiem var būt neprecīzi vai maldinoši. Tā rezultātā AI tērzēšanas roboti dažkārt var sniegt nepareizu vai nederīgu informāciju. Dažos gadījumos tos var izmantot pat dezinformācijas izplatīšanai.

WhatsApp robotprogrammatūras rīki var būt noderīgi dažādiem uzņēmumiem, sākot no mazumtirdzniecības un e-komercijas veikaliem līdz tiem, kas sniedz finanšu un veselības aprūpes pakalpojumus.

Atcerieties, ka pirms dažām dienām es publicēju ļoti vienkāršu rakstu, kurā paskaidroju, kā aktivizēt vai deaktivizēt WhatsApp mākslīgo intelektu, ieskatieties un uzziniet nedaudz vairāk par mākslīgo intelektu, ko pielieto WhatsApp.