Apple varētu laist klajā Apple Vision Pro 26. janvārī

Apple Vision Pro palaišana ir nenovēršama. Apple virtuālās realitātes brilles tuvojas laimīgo amerikāņu mājās, kuri var tās iegūt. Pēdējās dienās nepārtraukti klīda baumas, lai noskaidrotu precīzu datumu, kad brilles tiks laist klajā. Jauns Ķīnas medijs ir apgalvojis, ka palaišana varētu būt piektdien, 26. janvārī. Informācija, kas sakrīt ar iepriekšējo ziņojumu, kurā teikts, ka pirmās vienības tiks nosūtītas februāra pirmajā nedēļā, un tirdzniecība sāksies janvāra pēdējā nedēļā.

Saglabājiet datumu: 26. janvāris Apple Vision Pro pārdošanai

Wall Street Insights ir medijs, kas ieguva šo informāciju un publicēja to pirms dažām stundām. Tas ir plašsaziņas līdzeklis, kas paredzēts Ķīnas investoriem, un tas garantē, ka atklāšana notiks 27. janvārī, sestdien, ASV. Tomēr daži eksperti ir izklāstījuši informāciju un varētu būt, ka Ķīnā tika minēts 27. janvāris un pareizā diena būtu piektdienā 26. janvāris.

Šis datums būtu saprātīgāks vairāku iemeslu dēļ. Pirmais ir tas, ka Apple nekad nav laidis klajā jaunu produktu sestdienās, un, no otras puses, saprātīgāk ir atrasties piektdienā, lai mēģinātu piesaistīt maksimāli daudz lietotāju, skatītāju utt. Un darot to sestdien, tiek ierobežota mediju darbība un akciju tirgus reakcija. Tāpēc un, redzot, ka Apple patīk piektdienas jaunu produktu izlaišanai, 26. janvāris varētu būt diezgan iespējams datums.

Atcerieties, ka Apple Vision Pro būs pieejams tikai Amerikas Savienotajās Valstīs un par vērtību 3500 USD. Apple arī strādās pie testa pieredzes fiziskajā Apple Store, lai garantētu lietotājam iespēju pareizi izvēlēties produktu, kā arī dažādas konfigurācijas, kas būtu jāveic recepšu brillēm un daudz ko citu.