Authentic8 uzsāk programmu Silo Shield, lai sadarbībā ar CISA aizsargātu augsta riska kopienas

Vašingtona, DC, Amerikas Savienotās Valstis, 2024. gada 2. aprīlis, CyberNewsWire

Authentic8, vadošās OSINT pētniecības platformas Silo for Research nodrošinātājs, šodien uzsāka savu Silo Shield programmu, lai uzlabotu tiešsaistes drošību augsta riska kopienām. Arī šodien ASV Kiberdrošības un infrastruktūras drošības aģentūra (CISA) atklāja tīmekļa vietni, kurā uzskaitīti bezmaksas rīki un pakalpojumi, lai stiprinātu augsta riska kopienu aizsardzību, tostarp Authentic8 jauno Silo Shield programmu.

Šīs “augsta riska” kopienas — nevalstiskās organizācijas, žurnālisti un akadēmiķi — saskaras ar digitāliem riskiem, kas ir eksistenciāli draudi viņu misijām, jo ​​uz tām attiecas daži no pasaulē spējīgākajiem progresīviem pastāvīgiem draudiem (APT). Jaunā Silo Shield programma ļauj atbilstošām personām pieteikties piekļuvei Authentic8 platformai Silo for Research, kas nodrošina drošu risinājumu publiski pieejamas informācijas vākšanai. Droša tīmekļa informācijas vākšana ir būtiska šīm grupām, lai veiktu izpēti, izmeklēšanu un aizstāvību.

“Laikmetā, kad pretinieki apdraud tos, kas cenšas panākt sociālās pārmaiņas un pārredzamību, Authentic8 lepojas ar Silo Shield programmas uzsākšanu. Šī novatoriskā iniciatīva piedāvā stabilu tiešsaistes aizsardzību augsta riska kopienām, kuras ir robežu pārkāpšanas un status quo izaicinājumu priekšgalā. Lai gan esam atbalstījuši līdzīgas organizācijas gadiem ilgi, nesenais darbs ar CISA mudināja mūs formalizēt un paplašināt piekļuvi riskam pakļautajām personām,” saka Ramesh Rajagopal, Authentic8 izpilddirektors un līdzdibinātājs.

Augsta riska kopienas, kas ir tiesīgas pieteikties Silo Shield programmai, ir:

  • Žurnālisti koncentrējoties uz tādām tēmām kā drošība, pārredzamība un globālās lietas, kas veic tiešsaistes izpēti un var būt pretinieku mērķauditorija kā daļa no viņu darba.
  • Aktīvisti un bezpeļņas grupas ir tiesīgi saņemt Silo Shield, jo viņi strādā, lai aizsargātu cilvēktiesības, novērstu ļaunprātīgu izmantošanu un panāktu taisnīgumu, jo viņi paļaujas uz tiešsaistes izpēti, lai atklātu un dokumentētu pārkāpumus, tiesību pārkāpumus un aizstāvības iespējas.
  • Akadēmiķi tādās jomās kā drošība, politikas zinātne, socioloģija un vides pētījumi, kuru pētījumi par globāliem jautājumiem prasa piekļuvi informācijai pāri ģeogrāfiskām robežām — bieži vien ierobežojošā vidē — ir piemērotas.
  • Humānās palīdzības organizācijastostarp tie, kas koncentrējas uz tiešu atbalstu, korupcijas apkarošanas centieniem un digitālo brīvību, ir piemēroti Silo Shield, jo viņu centieni apkopot pierādījumus, pārbaudīt piegādātājus un palīdzības saņēmējus un droši sazināties tiešsaistē ir ļoti svarīgi viņu uzdevumiem.

“Mūsu apņemšanās augsta riska kopienām ir vairāk nekā tikai solījums; tā ir misija apbruņot viņus ar instrumentiem, kas viņiem nepieciešami, lai droši un pārliecinoši veiktu savu svarīgo darbu. Mēs esam lepni, ka ļaujam viņiem piekļūt globālajiem tiešsaistes resursiem, nebaidoties no ienaidnieka novērošanas vai kompromisiem,” saka Mets Ešbērns, bijušais CIP kibervirsnieks un Baltā nama NSC direktors, kurš tagad ir Authentic8 klientu panākumu viceprezidents.

Izmantojot Apvienoto kiberaizsardzības sadarbību (JCDC), Authentic8 sadarbojās ar CISA augsta riska kopienu aizsardzības centienos, lai palielinātu izpratni par kiberdraudiem, ar kuriem saskaras augsta riska kopienas, un to mazināšanai pieejamajiem resursiem. CISA Augsta riska kopienu vietne kalpo kā vienas pieturas aģentūra kiberdrošības norādījumiem un bezmaksas vai ar atlaidēm pieejamiem rīkiem un resursiem, kas ir pielāgoti to augsta riska organizāciju vajadzībām, kuras vēlas uzlabot savu kiberdrošības pamatlīniju.

Lai iegūtu papildinformāciju par programmu Silo Shield vai digitālās izmeklēšanas platformu Silo for Research, apmeklējiet vietni https://authentic8.com.