Noplūdis iPhone 16 ekrāna aizsargs norāda uz plānākiem rāmjiem

Apple gatavojas sava ļoti gaidītā iP izlaišanainoslīpēt 16 modeļus. IPhone 16 sērija ir paredzēta izlaišanai šī gada septembrī. Tā kā veikalā ir pieejami daudzi jauninājumi, tostarp pārveidoti kameru izkārtojumi un uzlabotas mākslīgā intelekta funkcijas, iPhone 16 tiek veidots kā ievērojams jauninājums salīdzinājumā ar tā priekšgājējiem. Jaunākās informācijas noplūdes liecina, ka Apple plāno būtiskas iPhone 16 dizaina izmaiņas, jo noplūdušie ekrāna aizsargi atklāj vēl plānākus rāmjus, salīdzinot ar iPhone 15 sēriju.

Noplūdušu ekrāna aizsargu attēlos ir attēloti iPhone 16 pārsteidzoši plānie rāmji

Attēls: Majin Bu

iPhone 15 Pro modeļiem jau ir daži no plānākajiem rāmjiem viedtālruņu tirgū. Tomēr Apple mērķis ir paplašināt robežas, samazinot standarta iPhone 16 modeļu rāmjus. Saskaņā ar noplūdēm, ko sniedz padomu sniedzējs Majin Bu par X, iPhone 16 rāmja izmērs var kļūt ievērojami plānāks nekā tās priekšgājēji.

Tas norāda uz būtisku Apple dizaina remontu. Ir vērts atzīmēt, ka Apple iepriekš ir samazinājis rāmja izmērus ar katru jaunu tā vadošo iPhone iterāciju. Lai gan šīs noplūdes sniedz ieskatu virzienā, ko Apple virzās ar iPhone 16 dizainu, ir svarīgi tām pievērsties piesardzīgi, jo tām vēl ir jāapstiprina galīgais dizains.

Kameras izkārtojums iPhone 16 klāstā varētu arī tikt pārveidots

Tiek ziņots, ka ne tikai fokusējas uz rāmja izmēru, bet arī Apple strādā pie vertikāla kameras izkārtojuma iPhone 16. Iepriekšējie ziņojumi liecina, ka iPhone 16 Pro modeļu aizmugurē var būt pārveidots kameras korpuss, kas vēl vairāk uzlabo ierīces attēlveidošanas iespējas.

Papildus aparatūras jauninājumiem iPhone 16 sērija būs arī pirmā, kurā tiks integrētas Apple AI funkcijas līdz ar iOS 18 palaišanu vēlāk šogad. Lai gan šo mākslīgo intelektu balstīto uzlabojumu specifika joprojām ir slepena, jūs varat sagaidīt ievērojamus iPhone 16 veiktspējas un lietotāja pieredzes uzlabojumus.

Neskatoties uz to, Apple vēl ir laiks, lai veiktu klāsta pielāgojumus un uzlabojumus. Tāpēc dedzīgajiem patērētājiem būs jāgaida oficiāli Apple paziņojumi, lai iegūtu galīgu ieskatu par to, ko piedāvās iPhone 16.