Apple sadala iTunes operētājsistēmai Windows trīs dažādās programmās: Mūzika, TV un Ierīces

iTunes ir bijusi viena no Apple lietotāju visvairāk izmantotajām programmām, jo ​​tas bija rīks, kas apkopoja visu mūsu datoros esošo audiovizuālo saturu. Turklāt tā bija programma, kas tika izmantota gan operētājsistēmā Windows, gan Mac, lai pārvaldītu informāciju mūsu ierīcēs. Jau dažus gadus, Apple likvidēja iTunes koncepciju operētājsistēmā Mac bet operētājsistēmā Windows tas joprojām bija spēkā. Tomēr iTunes operētājsistēmai Windows ir ir sadalīts trīs dažādās programmās: Apple Music, Apple TV un Apple Devices. Vēl viens Apple manevrs, lai pakāpeniski pārtrauktu iTunes koncepciju operētājsistēmā Windows.

iTunes operētājsistēmā Windows ir sadalīts 3 programmās: Mūzika, TV un Ierīces

iTunes vietā varat izmantot trīs īpašas lietotnes, kas īpaši paredzētas mūzikas klausīšanai, satura skatīšanai un Apple ierīču pārvaldībai.

Apple ierīču lietotāji, kuriem ir Windows 10 vai jaunāka versija Jums ir paveicies, jo jums ir vairāk nekā interesantu ziņu. Līdz šim viņiem bija nepieciešams iTunes, lai varētu pārvaldīt visas savas ierīces un bibliotēkas, kā arī izmantot Apple Music, ja tie bija abonēti. No šī brīža šie lietotāji piekļūs visai šai informācijai no trim jaunām īpašām lietojumprogrammām katram no šiem elementiem:

  • Apple Music: Izmantojiet Big Apple mūzikas straumēšanas pakalpojumu vai klausieties mūziku, ko esat saglabājis savā iTunes bibliotēkā tieši no šīs lietotnes.
  • AppleTV: Varat izmantot šo lietojumprogrammu, lai skatītos filmas un seriālus, kas saglabāti jūsu iTunes bibliotēkā, vai patērētu saturu no Apple straumēšanas pakalpojuma, ja esat abonents.
  • Apple ierīces: Izmantojot šo lietojumprogrammu, mēs varam pārvaldīt katru savu ierīci tāpat kā ar iTunes, lai izveidotu rezerves kopijas, manuāli sinhronizētu saturu vai atjaunotu ierīces rūpnīcas stāvokli.

iTunes sadalītās programmas operētājsistēmā Windows

Lai instalētu šīs lietojumprogrammas Ir nepieciešams lejupielādēt visas trīs lietojumprogrammas. Ja ir instalēta tikai viena, iTunes lūgs lietotājam lejupielādēt pārējās divas lietojumprogrammas, lai piekļūtu mūzikas un video saturam no iTunes bibliotēkas. Kad šīs konkrētās lietotnes ir lejupielādētas, mēs varam izmantot iTunes, lai meklētu aplādes un audiogrāmatas. Tomēr mēs nevarēsim noņemt iTunes, jo katra no šīm lietotnēm iTunes izmanto kā informācijas pārvaldnieku.

Ja jums ir dators vai ierīce ar operētājsistēmu, kas ir vecāka par Windows 10: nekas nenotiek. Tev nekas nemainās. Šiem lietotājiem joprojām būs nepieciešama iTunes, lai dublētu un sinhronizētu savas ierīces, izmantotu Apple Music un pārvaldītu sava datora mūzikas katalogu.