Pirmais Bitcoin Blockchain ICO: 3,1 miljons USD savākts mazāk nekā 6 dienu laikā

Londona, Apvienotā Karaliste, 2024. gada 21. februāris, Chainwire

Bitcoin Dogs vēsturiskās iepriekšpārdošanas pirmajās 6 dienās tagad ir savācis kopā 3,1 miljonu USD. Projekta BRC-20 marķieris 0DOG ir pirmais ICO Bitcoin blokķēdē.

Bitcoin Dogs izmanto neseno Ordinals protokolu, lai izlauztu jaunus ceļus Bitcoin ekosistēmā, un komanda šogad plāno uzsākt 10 000 NFT kolekciju.

Iespēja būt daļai no vēstures ir bijusi zīmola galvenais pārdošanas punkts, ko, bez šaubām, ir veicinājusi žetonu cena, kas pieaug ik pēc trim dienām, līdz priekšpārdošana beidzas piektdien, 15. martā – pēc tam tokens kļūs pieejams tirdzniecībai.

Mazāk nekā 6 dienu laikā Bitcoin Dogs X kopiena ir pārsniedzis 80 000 sekotāju, un vēl 14,5 000 sekotāju aktīvi apspriež projektu Telegram kopienā.

Bitcoin Dogs (0DOG) ir pieejams oficiālajā vietnē tīmekļa vietne.

Ceļš priekšā Bitcoin Dogs

Papildus vēsturiskajai ICO, kas ir ieviesusi 0DOG marķieri, Bitcoin Dogs ir ļoti visaptverošs ceļvedis, kas izklāstīts tā dokumentā, kas ietver jaunu spēli, lai nopelnītu, kā arī viena no līdz šim lielākajām Bitcoin NFT kolekcijām.

Retro 8 bitu grafika atdzīvina Bitcoin Dogs visumu, smalki atgādinot agrīnās NFT kolekcijas, piemēram, CryptoPunks, kā arī klasiskās mājdzīvnieku simulatoru spēles, piemēram, Tamagotchi.

Spēle ir cieši integrēta ar sociālajiem medijiem, kas ir izstrādāts, lai veidotu kopienu un nodotu spēli plašākai auditorijai. Daloties ar progresu, spēlētājiem ir iespēja nopelnīt spēles valūtu, ko viņi pēc tam var izmantot, lai sacenstos ar citiem spēlētājiem matu kopšanas sacīkstēs un suņu tematikas sacensībās.

Cenas virzītājspēki 0DOG

Ir daudz faktoru, kas, iespējams, veicina Bitcoin Dogs panākumus, tostarp spēcīgi projekta pamati un atdzimstošais kriptovalūtu tirgus, ko vada Bitcoin, kā arī spēcīgs vērtības piedāvājums.

Bitcoin Dogs piedāvā taustāmu produktu ar spēli un NFT kolekciju. Arī projekta ceļvedis ir skaidrs, un tajā ir ilgtermiņa stratēģija, lai saglabātu interesi ārpus ICO.

Pati ICO ir arī bijis galvenais pārdošanas punkts: pirmā iepriekšpārdošana uz Bitcoin balstītajiem marķieriem ir piesaistījusi daudzus pircējus, un īsais 30 dienu periods ir mudinājis potenciālos iesaistīties agri. Pieaugošo impulsu varētu veicināt arī cenu pieaugums ik pēc trim dienām.

Projekta tuvums Bitcoin ir arī iespējams svētīgs. Bitcoin cenas vērtība 2024. gadā ir palielinājusies, rakstīšanas laikā stabilizējoties virs 50 000 USD pirms nākamās uz pusi, kas paredzēta aprīlī.

Tā kā plašsaziņas līdzekļi, tostarp Cointelegraph, paredz jaunus rekordus pēc samazinājuma uz pusi, arī plašāks tirgus varētu gūt labumu, un, ja tā, Bitcoin Dogs ir labi pozicionēts, lai izbaudītu Bitcoin slipstream.

Turklāt BRC-20 marķiera standarts (kas ļauj ieviest jaunas kriptovalūtas un nodrošināt to ar Bitcoin blokķēdi) ir radījis viļņus kopš tā atklāšanas 2023. gadā. Tādi BRC-20 projekti kā ORDI un ORNJ ir sasnieguši 3000% un attiecīgi 677%.

Ar šādu potenciālu priekšgalā Bitcoin Dogs vēlas būt vadošais sāncensis, kas tur BRC-20 lāpu. Tā kā atlikušas tikai 23 dienas, līdz ļoti gaidītajai publiskās tirdzniecības atvēršanai ir ierobežots laiks.

Par Bitcoin Dogs

Bitcoin Dogs lauž jaunus ceļus Bitcoin ekosistēmā. Pirmo reizi NFT, spēles un jauni marķieru veidi apvienojas, lai piedāvātu pirmo ICO oriģinālajā Bitcoin blokķēdē. Bitcoin patiesi neatļautā nemainība tiek izmantota, lai izveidotu 0DOG marķieri, savukārt spēlēšanas, lai nopelnītu (P2E) spēļu pieredze un NFT kolekcija tiek izstrādāta tikai 0DOG īpašniekiem.

Lai iegūtu papildinformāciju (0DOG) lietotāji var apmeklēt Bitcoin Dogs’ tīmekļa vietne.

Tīmekļa vietne | Baltā grāmata | Sociālie tīkli

Sazināties

Bitcoin suņi
Bitcoin Dogs komanda
[email protected]