Google Magic Compose AI rīks ziņojumiem kļūst starptautisks

Uzņēmums Google I/O 2023. gada maijā paziņoja par Magic Compose funkciju pakalpojumam Google Messages. Kā norāda nosaukums, tas ir ģeneratīvs AI rīks, kas ļauj izveidot kontekstuāli atbilstošas ​​atbildes uz ziņojumiem. Pēc tam, kad dažus mēnešus tā bija pieejama tikai ASV, Google tagad ievieš šo funkciju starptautiskā mērogā.

Magic Compose tagad ir pieejams lielākam skaitam Google ziņojumu lietotāju

Maija beigās Google izlaida Magic Compose pakalpojuma Google Messages beta lietotājiem. Izlaišanas brīdī šī funkcija bija “pieejama tikai angļu valodā Android tālruņos ar ASV SIM kartēm”. Lai gan oficiālajā atbalsta lapā joprojām ir norādīts šis ierobežojums, nesen ir saņemti ziņojumi, ka jaunais AI rīks ir nonācis dažās Eiropas valstīs, tostarp Francijā un Apvienotajā Karalistē.

Tas liecināja par starptautisku izplatību, un tā arī bija. Lai gan uzņēmums to nav oficiāli paziņojis, 9to5Google apstiprina, ka Magic Compose tagad ir pieejams Google Messages lietotājiem tirgos ārpus ASV. Tomēr AI rīks joprojām ir beta versijā. Lai izmantotu Magic Compose, jūsu Android tālrunī ir jābūt instalētai lietotnes Ziņojumi beta versijai. Google arī iesaka instalēt Carrier Services beta versiju.

Turklāt, lai piekļūtu funkcijai, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam un jāpierakstās lietotnē Ziņojumi, izmantojot savu Google kontu. Pat ja atbilstat visiem šiem kritērijiem, nav garantijas, ka Magic Compose jums būs pieejams. Google One Premium dalībnieki iegūst prioritāru piekļuvi AI rīkam. Paliekot beta programmā, jūsu izredzes var palielināties, jo laika gaitā kļūs pieejams vairāk vietu.

Magic Compose var izveidot atbildes un mainīt signālus

Kad tā būs pieejama, poga Magic Compose tiks parādīta pa kreisi no tekstlodziņa vecajā rakstīšanas lietotāja saskarnē fn Google Messages — tā ir ziņojuma ikona ar nelielu mirdzumu augšpusē. Ja esat saņēmis pārveidoto lietotāja interfeisu, kas pašlaik ir beta versijā, tekstlodziņa labajā pusē tiek parādīts simbols.

Pieskaroties šai pogai, lietotne Ziņojumi nosūtīs līdz 20 jūsu iepriekšējiem ziņojumiem, tostarp emocijzīmes, reakcijas, saites, attēlu parakstus un balss transkripcijas, uz Google serveriem — ziņojumi ar pielikumiem, balss ziņojumi vai attēli netiek nosūtīti. Pēc tam mākslīgais intelekts strādās ar savu burvību, lai radītu atbilstošas ​​un kontekstuālas atbildes. Jūs saņemat vairākus ieteikumus. Atlasītais ieteikums tiek ievietots tekstlodziņā, lai jūs varētu to rediģēt pirms nosūtīšanas.

Uzņēmums apliecina, ka “atmet ziņojumus no serveriem”, tiklīdz AI apstrādā tos, lai ģenerētu atbildes. Tas nesaglabā ziņojumus “apmācīt mašīnmācības modeļus”. Tikmēr, ja jau esat ierakstījis atbildi, Magic Compose palīdz to pārfrāzēt septiņos dažādos toņos vai stilos: Remix, Excited, Chill, Shakespeare, Lyrical, Formal vai Short.