HealthTech jaunuzņēmums Pacientu partneri ar WIVA piesaista kapitālu, lai demokratizētu piekļuvi veselības aprūpes datiem

Saskaņā ar Nacionālās hronisko slimību direktoru asociācijas datiem, aptuveni 40% pieaugušo Amerikas Savienotajās Valstīs cīnās ar hroniskām slimībām, regulāri pārvietojoties dažādās valsts veselības aprūpes sistēmas jomās. Tā rezultātā viņu veselības ieraksti tiek izkaisīti dažādās sistēmās.

Ar to tas neapstājas. Tā kā slimnīcas un klīnicisti segmentēti glabā pacientu datus dažādās medicīnas sistēmās, efektīva šīs informācijas koplietošana kļūst par sarežģītu uzdevumu veselības aprūpes speciālistiem. Līdz ar to aptuveni 80% veselības aprūpes datu nav viegli pieejami, lai nodrošinātu kvalitatīvu pacientu aprūpi. Šeit tiek uzsākta veselības aprūpes datu sākšana Patientory.

Astoņus gadus vecais jaunizveidotais uzņēmums ir izstrādājis novatorisku uz mākslīgo intelektu balstītu veselības aprūpes platformu, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, lai risinātu problēmas saistībā ar datu pieejamību, jo īpaši dodot pacientiem iespēju pārvaldīt savu veselības informāciju.

Šodien Patientory paziņoja, ka tā sadarbojas ar studentiem no Pensilvānijas Vārtonas universitātes ESG iniciatīvas Wharton Impact Venture Associates (WIVA), lai palielinātu kapitālu.

WIVA komanda iegulda tikai WeFunder — kolektīvā finansējuma platformā, kurā Patientory jau ir sasniegusi drosmīgu mērķi — USD 50 000. WeFunder ļauj neakreditētiem investoriem, pat tiem, kuriem ir ierobežots kapitāls, jau agri atbalstīt daudzsološus jaunuzņēmumus, maksājot tikai 100 USD. Tie, kas iesaistās, noslēdz darījumu, ko sauc par vienkāršu vienošanos par nākotnes kapitālu (SAFE), dodot viņiem iespēju iegūt uzņēmuma daļu, ja tas piedāvās akcijas nākamajā finansēšanas kārtā. WIVA studentiem bija izšķiroša loma, lai savienotu pacientu ar WeFunder pēc tam, kad viņi bija dziļi iedziļinājušies veselības aprūpē un atklājuši izkaisītos datus.

Tieši šeit Patientory iekarojas ar savu novatorisko veselības aprūpes AI un datu platformu, ko darbina blokķēde. Viņu mērķis? Lai atrisinātu datu pieejamības mīklu, jo īpaši dodot pacientiem iespēju kontrolēt savu veselības informāciju. Viņiem ir divi lieliski risinājumi: pacientu patērētāju maciņš, kas ļauj pacientiem droši glabāt, koplietot un pat pelnīt savus veselības datus, un Neith Enterprise Dashboard — vieds analītikas centrs, lai veselības aprūpes lielvalstis varētu izpētīt kopīgu un anonīmu patērētāju veselību. dati no pacientu blokķēdes tīkla. Sniedzot pacientiem vienkāršu un drošu veidu, kā apstrādāt savus veselības datus, Patientory piedāvā uz AI balstītus ieteikumus, lai palīdzētu cilvēkiem uzlabot savu veselību un pat saskaņot tos ar piemērotiem klīniskiem pētījumiem un rentablām zālēm.

WIVA darījuma mērķis ir sniegt studentiem reālās pasaules ietekmes ieguldījumu garšu, parādot viņiem, kā pamanīt jaunuzņēmumus, kas varētu satricināt situāciju. Viņi dziļi iedziļinās šajos jaunizveidotajos uzņēmumos, veicot finanšu un ietekmes analīzi, tērzējot ar dibinātājiem un sasaistot tos ar investoriem.

Viena no WIVA studentēm Talia Cohen identificēja Patientory par tās potenciālu uzlabot veselības aprūpes rezultātus un pozitīvi ietekmēt pacientu dzīvi. Koena bandu pārsteidza arī Patientory finanšu spēle — viņiem jau ir vairāk nekā 45 000 platformas abonentu un farmācijas klīnisko izmēģinājumu līgumi ir iemaksājuši vairāk nekā 4 miljonus USD. Koenam bija arī personīga interese par to:

“Uzaugot ar diviem vecākiem, kuri ir līdz ceļiem veselības aprūpē, es zināju, cik svarīgi ir veselības aprūpes dati un kā tie var mainīt dzīvi. Pacienta apņemšanās ļaut pacientiem vadīt savus medicīniskos datus un nodrošināt drošu datu apmaiņu starp veselības aprūpes darbiniekiem, mani patiešām iedvesa,” viņa teica.

Krisa Makfārleina, Patientory gudriniece, ir ieinteresēta iesaistīties WeFunder investoru sabiedrībā: “Veselības aprūpes dati ir atslēga veselības aprūpes uzlabošanai visā pasaulē,” viņa norādīja.

2015. gadā dibinātā Patientory Inc. nodrošina uz blokķēdi balstītu, ar HIPAA saderīgu programmatūras platformu. Izmantojot savu uz uzņēmumu NEITH vērsto tīmekļa portālu un Patientory mobilo lietotni, uzņēmums sniedz pacientiem, medicīnas speciālistiem un veselības aprūpes organizācijām iespēju droši piekļūt, uzglabāt un apmainīties ar veselības informāciju reāllaikā ar visaugstāko drošības līmeni. Kā Pacientu asociācijas dibinātājs, Patientory Inc. darbojas PTOYMatrix blokķēdes tīklā, veicinot drošu un šifrētu veselības datu uzglabāšanu un apmaiņu.