Tuneļi vairs nav problēma pakalpojumā Google Maps

Es tevi zaudēju. Jūs šķiraties, es domāju, ka es eju cauri tuneli!”Mēs visi esam pieraduši izmantot tuneļa iešanu kā attaisnojumu, lai tikai pārtrauktu klausuli kaitinošā tālruņa zvanā. Tomēr, ja izmantojat GPS navigāciju, iet cauri tuneļiem patiesībā var būt murgs. Pateicoties jaunajam atjauninājumam, Google Maps varēs labāk orientēties tuneļos.

GPS navigācijas precizitāte tiek ievērojami ietekmēta, tiklīdz jūs dodaties pazemē. Neatkarīgi no tā, kādu sistēmu izmantojat, jūs varat pilnībā zaudēt izsekojamību un sniegt ļoti dīvainas norādes, kad esat izkļuvis no tuneļa. Tas ir ne tikai ļoti nomākts, bet arī drošības apdraudējums. Tiek novērtēti visi jauninājumi, kas var palīdzēt atrisināt šo problēmu.

Google Maps tagad var vadīt jūs caur tuneļiem

Šī funkcionalitāte nav gluži jauna, jo to var paveikt arī Google piederošais Wyze. Saskaņā ar jauno ziņojumu Google Maps tagad izmanto Bluetooth bākas, lai jūs pārvietotu pa tuneļiem. Bluetooth bākas ir stacionāras ierīces tuneļos. Jūsu tālrunis sazināsies ar viņiem un izmantos jūsu tālruņa mobilos datus, lai sazinātos ar Google Maps. Tādā veidā lietotnei ir aptuvens priekšstats par to, kur tunelī atrodaties. Mēs neesam pārliecināti, cik precīzi tas ir, taču tas ir daudz labāk nekā tunelī iet pilnīgi melnā krāsā.

Pašlaik šī funkcija ir pieejama tikai lietotnes Android versijā. Lai to aktivizētu, atveriet lietotni Google Maps un dodieties uz savu Navigācijas iestatījumi. Pirmās sadaļas apakšā jūs redzēsit Bluetooth tuneļa bākas pārslēgt. Ieslēdzot šo funkciju, jums būs jāpiešķir lietotnei piekļuve, lai atrastu tuvumā esošās ierīces un izveidotu savienojumu ar tām.

Šī funkcija ir lieliska, taču jūs to nevarēsit izmantot katram tunelim. Šo funkciju varēsiet izmantot tikai tajos tuneļos, kuros ir instalētas Bluetooth bākas. Tātad, ja jūs dodaties cauri tuneli bez uzstādītām bākugunīm, jums nebūs paveicies.

Pagaidām Wyze var izmantot Bluetooth skaļruņus tādās pilsētās kā Bostona, Čikāga, Ņujorka, Parīze, Riodežaneiro, Brisele utt. Šķiet, ka tie darbosies arī pakalpojumā Google Maps. Cerams, ka Bluetooth bākas nonāks vairākos tuneļos un vairākās pilsētās visā pasaulē.