Saņemiet 100 $ atlaidi Bose Smart Ultra skaņas joslai

Vai jums nepieciešama jauna skaņas josla jūsu viesistabai vai varbūt jūsu vīrieša alai? Bose Smart Ultra Soundbar pašlaik tiek pārdota Melnajai piektdienai, un jūs to varat iegādāties tikai par 799 USD. Tas ietaupīs 200 USD no parastās cenas. Tas patiesībā ir diezgan liels darījums, jo Bose produkti reti tiek pārdoti.

Bose Smart Ultra Soundbar ir patiešām iespaidīga skaņas josla. Tas ne tikai izklausās lieliski, bet arī atbalsta Dolby Atmos. Un, kad būsit izbaudījis Dolby Atmos, jūs vairs nevēlēsities atgriezties — ticiet man. Bose šeit ir iekļāvis arī telpiskās skaņas sistēmu, izmantojot mākslīgo intelektu, tāpēc šeit varat iestatīt telpisko skaņu, neizmantojot zemfrekvences skaļruni. Un tas tiešām ir diezgan iespaidīgi.

Bose piedāvā Smart Ultra Soundbar divās krāsās: baltā un melnā. Tam ir arī metāla korpuss ar stikla virsmu. Padarot to diezgan unikālu un augstas klases izskatu, un tam vajadzētu arī palīdzēt novērst tik daudz putekļu piesaisti. Tas arī lieliski iederēsies jūsu viesistabā.