Samsung Galaxy AI var bez maksas izmantot tikai līdz 2025. gadam

Vakar Galaxy S24 palaišanas pasākumā Samsung daudz laika pavadīja, runājot par Galaxy AI. Tas ir visaptverošs ierīcēs un mākoņdatošanas AI funkciju komplekts Galaxy vadošajiem modeļiem. Uzņēmums Galaxy AI prognozēja kā lielāko ierīču pārdošanas punktu. Tādi rīki kā tiešraides tulkošana tālruņa zvaniem un loki, lai meklētu, noteikti var uzlabot viedtālruņa lietošanas pieredzi. Taču, kā mēs atklājām mūsu ekskluzīvajā noplūdē pagājušajā nedēļā, tas viss var maksāt. Galaxy AI nebūs bezmaksas uz mūžu.

Iespējams, pēc diviem gadiem jums būs jāmaksā, lai izmantotu Samsung Galaxy AI

Sadaļā Galaxy Unpacked Samsung sīki izklāstīja visas jaunās AI funkcijas, ko tas ir ieviesis ar Galaxy S24, Galaxy S24+ un Galaxy S24 Ultra. Tas parādīja, kā AI uzlabos tālruņa lietošanas veidu. Tomēr tas nekad neliecināja, ka jums būs jāmaksā, lai izmantotu Galaxy AI. Diemžēl šķiet, ka tā ir patiesība. Ne jau no kastes, bet uzņēmums var sākt iekasēt maksu par jaunajiem AI rīkiem pāris gadus vēlāk.

Samsung deva mājienu uz to oficiālās preses relīzes zemsvītras piezīmēs, paziņojot par Galaxy S24 sēriju Austrālijā. “Galaxy AI funkcijas tiks nodrošinātas bez maksas līdz 2025. gada beigām atbalstītajās Samsung Galaxy ierīcēs,” teikts zemsvītras piezīmē. Tas pats paziņojums presei tika publicēts arī citās reģionālajās ziņu telpās, tostarp Eiropā un ASV. Tomēr šī īpašā zemsvītras piezīme neeksistē nevienā no tām. Mēs to varējām atrast tikai Austrālijas versijā.

Lai gan tas ir nedaudz mulsinoši, Samsung ilgtermiņa plāns varētu būt maksas iekasēšana par dažām Galaxy AI funkcijām. Mēs ceram, ka tas viņus visus nepaslēps aiz maksas sienas. Tas būtu šausmīgs lēmums. Atliek noskaidrot, kurām funkcijām būs nepieciešams abonements un kādas būs izmaksas. Tomēr, iespējams, tuvākajā laikā Korejas uzņēmums mums neteiks vairāk. Tās vienīgais mērķis šobrīd ir pārdot pēc iespējas vairāk Galaxy S24 vienību bez jebkādām pretrunām vai problēmām. Pašlaik tālruņi ir pieejami iepriekšējai pasūtīšanai.

Jaunās AI funkcijas sasniegs arī vecākus modeļus

Samsung jaunās mākslīgā intelekta funkcijas būs pieejamas arī vecākām Galaxy ierīcēm, tostarp Galaxy S23 sērijai, Galaxy Z Fold 5 un Galaxy Z Flip 5. Aparatūras ierobežojumi var ierobežot dažu rīku pieejamību vai funkcionalitāti noteiktos modeļos, taču uzņēmums plāno šī gada pirmajā pusē padarīs Galaxy AI pieejamu vairāk nekā 100 miljonos Galaxy ierīču. Mēs jūs informēsim, kad sāksies izlaišana.