Google izlaiž ģeneratīvos AI rīkus Demand Gen lietotājiem

Google Demand Gen tagad iekļaus ģeneratīvos AI rīkus “radošai un vizuālai stāstīšanai”. Pašlaik rīks ietver iespēju ģenerēt attēlus no esošajiem attēliem un teksta uzvednēm.

Demand Gen platforma iegūst Gen AI rīkus attēlu izveidei

Google pagājušajā gadā iepazīstināja ar Demand Gen. Tas ietver plašu reklāmdevēju rīku klāstu. Šī platforma vienkāršo un paātrina reklāmas ziņojumu izveidi. Citiem vārdiem sakot, Demand Gen palīdz reklāmdevējiem izveidot vizuālus stāstus, ko var publicēt pakalpojumā YouTube, YouTube Shorts, Discover un Gmail.

Lieki piebilst, ka uzņēmumam Google ir daži no visievērojamākajiem un uz izklaidi orientētākajiem saskarsmes punktiem. Tādējādi reklāmdevējiem ir ļoti daudzsološas platformas, kurās viņiem ir jāpiesaista lietotāju uzmanība un jāsaglabā tā pēc iespējas ilgāk.

Tā kā Demand Gen iegūst Gen AI jaudu, reklāmdevēji iegūst vēl uzlabotu rīku komplektu. Izmantojot šos rīkus, zīmoli var “pastāstīt pārliecinošu un aizraujošu stāstu ātrā tempā, nelineārā digitālā vidē”, Google norādīja emuāra ziņojumā, kurā tiek paziņots par funkcijas iekļaušanu.

Gen AI rīki Demand Gen nodrošina Google AI darbību. Līdzīgi kā Mid-Journey un neskaitāmi citi Gen AI rīki, Demand Gen lietotāji iegūst iespējas izveidot un rediģēt augstas kvalitātes un augstas izšķirtspējas attēlu līdzekļus, izmantojot dažas teksta uzvednes.

Google arī ļauj reklāmdevējiem ievietot savus esošos attēlus, lai ģenerētu vairākas opcijas, izmantojot viegli lietojamu funkciju “Ģenerēt vairāk līdzīgu”.

Kā lietot Gen AI rīkus Demand Gen?

Gen AI lielā mērā paļaujas uz teksta uzvednēm. Mūsdienu rīki ļauj lietotājiem būt īpaši specifiskiem ar saviem pieprasījumiem. Apvienojumā ar Google Analytics un citu etalonuzdevumu rīku jaudu, Demand Gen lietotāji var ātri izveidot reklāmas kampaņas ar plaši meklētiem atslēgvārdiem.

Ģeneratīvie AI rīki ļauj lietotājiem dažu sekunžu laikā ātri pārveidot esošu attēlu vai izveidot pilnīgi jaunu attēlu. Tomēr Google labi apzinās, ka tās Google AI platforma var būt tikai tik laba, cik labs ir tās saturs.

Tāpēc Google mudina Demand Gen lietotājus pieņemt “pārbaudes un mācīšanās stratēģiju”, jo viņi “pielāgo reklāmas materiālus” savām auditorijām un kampaņas mērķiem. Meklēšanas gigants ir kategoriski pieprasījis lietotājiem barot Gen AI ar “augstas kvalitātes un atbilstošu vizuālo saturu”.

Uzņēmumam Google ir vairāki drošības pasākumi, kas stingri ievēro tās reklāmu politikas. Turklāt Google AI ir “papildu tehniski pasākumi, lai nodrošinātu, ka Google Ads ģeneratīvie attēlu rīki rada jaunu un unikālu saturu”, Google apliecina.

Google ir integrējis Gen AI rīku tieši Google Ads kampaņu izveidotājā. Lietotāji var sākt veidot savas reklāmas kampaņas, pievienojot savus attēlus vai ievadot īpašas teksta uzvednes, lai ģenerētu vēlamos vizuālos elementus.

Vienkārši sakot, Google ir atvieglojis Demand Gen lietotājiem iespēju izmantot Google AI un radīt valdzinošus vizuālos materiālus, neatstājot Google Ads platformu. Uzņēmums ir noskaidrojis, ka tā dzinējs nekad neradītu divus identiskus attēlus. Turklāt visiem attēliem, ko izveido Gen AI rīks, būs atvērtā standarta marķējums vai digitālās ūdenszīmes, ir apliecinājis Google.