OWNx atklāj revolucionāro dārgmetālu IRA ar nulles prēmijām un bez minimālām investīcijām

Lorenss, ASV — Kanzasa, 2024. gada 14. februāris, FinanceWire

Dārgmetālu investīciju ainavas pārveidošana: OWNx jaunākais piedāvājums sola vairāk metāla, mazāk ažiotāžas un nepieredzētu pieejamību.

OWNx (ownx.com), vadošais novators dārgmetālu investīciju sektorā, šodien paziņoja par OWNx Precious Metals IRA. Šis revolucionārais pakalpojums piedāvā investoriem rentablu, elastīgu un drošu veidu, kā ieguldīt dārgmetālos ar nulles prēmijas, nav minimālo ieguldījumu prasības un zemas maksas. Ar vairāk nekā 32 000 kontu īpašniekiem un vairāk nekā 300 miljoniem dolāru darījumiem, OWNx turpina noteikt nozares standartus, novēršot šķēršļus, kas parasti ir saistīti ar ieguldījumiem dārgmetālos.

OWNx ar prieku iepazīstina ar OWNx Precious Metals IRA — progresīvu ieguldījumu iespēju, kas izstrādāta, lai uzlabotu piekļuvi zelta, sudraba, platīna un pallādija ieguldījumiem pensijā. Izmantojot savu intuitīvo lietotni un tiešsaistes informācijas paneli, OWNx ļauj investoriem nepārspējami viegli un efektīvi iestatīt un tirgot dārgmetālus. Atšķirībā no tradicionālajiem Precious Metals IRA, kas bieži nāk ar lielām prēmijām un ierobežojošiem minimālajiem ieguldījumiem, OWNx IRA ļauj veikt daļējus ieguldījumus pēc svara, maksimāli palielinot metāla ieguldītāju saņemto summu par savu naudu.

Džošs Makklerijs, OWNx līdzdibinātājs, teica: “Mūsu misija bija skaidra jau no paša sākuma: novērst neefektivitāti un augstās izmaksas, kas nomoka Precious Metals IRA tirgu. Izmantojot OWNx tehnoloģiju platformu, mēs esam ne tikai vienkāršojuši ieguldījumu procesu, bet arī nodrošinājuši, ka mūsu klienti par savu naudu saņem vairāk metāla bez jebkādām prēmijām vai slēptām maksām.

OWNx apņemšanās nodrošināt pārredzamību un vērtību ir acīmredzama tās nulles piemaksas politikā, zemajās maksās un izmaksu tirdzniecības mehānismā, taču OWNx iet vēl tālāk, piedāvājot saviem IRA klientiem nulles piemaksas darījumus visos OWNx darījumos – gan viņu IRA ietvaros, gan ārpus tā. konti. Uzņēmuma Better Business Bureau piešķirtais vērtējums A+ un izcilas atsauksmes tādās platformās kā Trustpilot un Google atspoguļo tā centību nodrošināt klientu apmierinātību un uzticēšanos. Ar vairāk nekā 32 000 kontu īpašniekiem un darījumu apjomu, kas pārsniedz 300 miljonus ASV dolāru, OWNx ir dārgmetālu ieguldījumu pieredzes pārdefinēšanas priekšgalā.

Par OWNx

OWNx ir novatoriska platforma dārgmetālu tirgū, kas piedāvā drošus un inovatīvus risinājumus investīcijām zeltā, sudrabā, platīnā un pallādijā. Kopš 2008. gada OWNx ir veltīts tam, lai padarītu ieguldījumus dārgmetālos pieejamus, vienkāršus un rentablus investoriem visos līmeņos. Koncentrējoties uz tehnoloģijām balstītiem risinājumiem, OWNx nodrošina automātiskas pirkšanas iespējas, drošu uzglabāšanu un tūlītējas tirdzniecības iespējas, ļaujot personām ar pārliecību dažādot savus portfeļus.

Sazināties

Līdzdibinātājs un COO
Džošs Makklerijs
OWNx
[email protected]