Google Play izmanto jaunu pieeju spēļu lietotnēm ar reālu naudu

Pēc tam, kad decembrī Play veikala pretmonopola lietā samaksāja 700 miljonus ASV dolāru, Google turpina pielāgoties pieaugošajam pieprasījumam pēc reālās naudas spēļu (RMG) lietotnēm. Šajā sakarā Google Play ir paziņojis par būtisku politikas maiņu, kas liecina par šī žanra plašāku pieņemšanu savā platformā. Šīs izmaiņas, kas tika uzsāktas 2021. gadā, tirgos ar esošajām licencēšanas sistēmām, un tās rezultātā tika ieviests plašāks RMG lietotņu klāsts. Tagad, pamatojoties uz veiksmīgām izmēģinājuma programmām un pozitīvām atsauksmēm, Google Play atbalstīs vēl plašāku RMG operatoru un spēļu veidu klāstu, paplašinot iespējas izstrādātājiem visā pasaulē.

Sākotnējie izmēģinājumi Indijā, koncentrējoties uz Rummy un Daily Fantasy Sports (DFS), sniedza ieskatu, kas ir ietekmējis Google Play lēmumu paplašināt atbalstu RMG lietotnēm. Sākot ar jūniju, izstrādātājiem Indijā, Meksikā un Brazīlijā būs iespēja lietotājiem piedāvāt plašāku RMG pieredzes klāstu, plānojot turpmāku paplašināšanos citās valstīs.

Google Play šogad atbalstīs vairāk RMG lietotņu, tostarp spēļu veidus un operatorus, uz kuriem neattiecas esošā licencēšanas sistēma

Izstrādātāji, kas piedalās Google Play izmēģinājuma programmā RMG lietotnēm Indijā, gūs labumu no pagarinātā labvēlības perioda līdz 2024. gada 30. jūnijam. Pēc šī perioda izstrādātāji var turpināt izplatīt RMG lietotnes, izņemot DFS un Rummy, ievērojot vietējos tiesību aktus un atjaunināta Google Play politika. Tāpat arī DFS izmēģinājuma programma Meksikā noslēgsies 2024. gada 30. jūnijā, ļaujot izstrādātājiem paplašināt savu piedāvājumu Meksikas lietotājiem, ievērojot juridiskās un politikas prasības.

Paverot iespējas izstrādātājiem, Google Play uzsver, ka lietotāju drošība joprojām ir galvenā prioritāte. Esošās izstrādātāju politikas, kas atbalsta lietotāju drošību, tostarp vecuma ierobežošanu un ģeogrāfiskās robežas noteikšanu, lai ierobežotu RMG pieredzi tikai pieaugušajiem un juridiskajām jurisdikcijām, paliks nemainīgas. Google Play arī turpinās centienus nodrošināt lietotāju drošību un pārredzamību, izmantojot paplašinātus izstrādātāju verifikācijas mehānismus.

Politikas atjauninājuma ietvaros Google Play attīstīs savu RMG pakalpojuma maksas modeli, lai atspoguļotu tā sniegto vērtību un uzturētu Android un Play ekosistēmas. Cieši sadarbojoties ar izstrādātājiem, Google Play mērķis ir nodrošināt, lai jaunā pieeja atbilstu unikālajai ekonomikai un dažādiem peļņas modeļiem RMG nozarē.

Paredzams, ka turpmākajos mēnešos tiks sniegta papildu informācija par atjaunināto politiku un paplašināšanas plāniem, piedāvājot izstrādātājiem skaidru ceļvedi viņu iesaistīšanai mainīgajā tiešsaistes spēļu pasaulē pakalpojumā Google Play.