Mēs apskatām visus Apple Vision Pro piederumus

Labam produktam, piemēram, Apple Vision Pro, ir arī plašs piederumu un rezerves daļu klāsts ikdienas lietošanai un apkopei. Apple ir padarījis pieejamu lietotājam dažādi aksesuāri par cenām, kas salīdzināmas ar briļļu cenām ko var iegādāties viņu tiešsaistes veikalā. Starp šiem piederumiem ir ceļojumu futrālis, papildu ārējās baterijas, turētājs akumulatora pakarināšanai pie lietotāja apģērba, jaunas siksnas un gaismas blīves ierīcei vai USB-C lādētāji, lai uzlādētu akumulatorus. Mēs jums visu pastāstīsim tālāk.

Plašs piederumu klāsts Apple Vision Pro

Viens no galvenajiem aksesuāriem ir Vision Pro ceļojumu maciņš, kas ļauj uzglabāt akumulatoru, ZEISS lēcas, korpusu, piederumus, pašas brilles, kā arī izvelkamo rokturi. Tam ir neplīstoša ārpuse un iekšpuse aizsargājoša polikarbonāta struktūra, kas pārklāta ar mikrošķiedras iekšējo oderi. Tā cena? 199 dolāri.

Apple Vision Pro aksesuāri

Varat arī iegādāties dažāda izmēra siksnas, sākot no 99 USD, vieglo blīvējuma spilvenu par USD 29 un siksnu, kas paceļas virs galvas, lai samazinātu uz tās pārvadāto svaru, ko viņi sauc par dubultās cilpas siksnu par USD 99. Dolāri. Papildus pašiem piederumiem varat iegādāties arī 1 metru (19 $) vai 2 metru (29 ASV dolāri) USB-C uzlādes kabeli un 30 W strāvas adapteri par 39 $.