LG atklāja ar divkāju AI darbinātu robotu, kas var vadīt jūsu viedās mājas sīkrīkus

LG Electronics ir gatavs prezentēt savu ar mākslīgo intelektu darbināmo “divkājaino” viedo robotu izstādē CES 2024. Šis LG divkāju robots apvieno progresīvas robotu, mākslīgā intelekta un multimodālās tehnoloģijas. Šī viedā mājas AI aģenta mērķis ir būt visaptverošam mājas pārvaldniekam un kompanjonam, demonstrējot LG “Zero Labor Home” vīziju. Robots lepojas ar neatkarīgām navigācijas iespējām, iesaistošu verbālu mijiedarbību un izteiksmīgām kustībām, izmantojot šarnīrveida kāju locītavas.

LG viedais mājas robots ir aprīkots ar multimodālu AI tehnoloģiju, kas apvieno balss un attēla atpazīšanu ar dabiskās valodas apstrādi. Tas var saprast kontekstu un nodomus, iesaistoties sarežģītās sarunās ar lietotājiem. Šis LG robots, kas darbojas kā mobilais viedās mājas centrs, nemanāmi savieno un kontrolē dažādas viedās mājas ierīces un IoT ierīces. Pateicoties LG sadarbībai ar Qualcomm Technologies, Inc., aģents ietver Qualcomm Robotics RB5 platformu, nodrošinot to ar jaudīgām ierīces AI funkcijām, piemēram, sejas un lietotāja atpazīšanu.

Šis LG divkāju robots piedāvā tādas funkcijas kā mājdzīvnieku uzraudzība un mājas drošība

AI aģenta iebūvētā kamera, skaļrunis un sensori apkopo reāllaika vides datus, tostarp temperatūru, mitrumu un iekštelpu gaisa kvalitāti. Izmantojot LG uzlabotās AI tehnoloģijas, aģents nepārtraukti mācās no šiem datiem un ārējās informācijas, piedāvājot tādas funkcijas kā mājdzīvnieku uzraudzība un mājas drošība. Lietotāji var attālināti rūpēties par saviem mājdzīvniekiem un saņemt brīdinājumus par jebkādām neparastām darbībām, ko atklājis AI aģents.

LG viedās mājas AI aģenta daudzpusība attiecas uz autonomu patrulēšanu mājās, nosūtot paziņojumus par atvērtiem logiem vai ieslēgtām gaismām. Tas var arī palīdzēt ietaupīt enerģiju, izveidojot savienojumu ar viedajām kontaktligzdām un izslēdzot neizmantotās ierīces visā mājā. Kad lietotājs atgriežas mājās, mākslīgā intelekta aģents viņu sveicina pie ieejas durvīm. Tas arī novērtē viņu emocijas, izmantojot balss un sejas analīzi, un pielāgo mūziku vai saturu atbilstoši viņu noskaņojumam. Turklāt tas sniedz palīdzību ikdienas uzdevumos, piedāvājot informāciju par transportu, laikapstākļu atjauninājumus, personīgos grafikus un atgādinājumus par medikamentiem.

Ar aktīvajām centrmezgla funkcijām LG cenšas atvieglot lietotājus no mājsaimniecības darbiem. LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company prezidents Lyu Jae-cheol uzsvēra uzņēmuma apņemšanos palīdzēt klientiem piedzīvot gudrāku un patīkamāku dzīvi mājās, izmantojot viedās mājas AI aģentu. CES 2024 apmeklētāji no 9. līdz 12. janvārim uzņēmuma stendā (#16008, Lasvegasas konferenču centrs) var redzēt LG jaunākos viedās dzīves risinājumus, tostarp divkājaino robotu.