Instagram tagad ļauj pievienot stāstu veidnes

Jūs tikko redzējāt brīnišķīgu stāstu pakalpojumā Instagram, un vēlaties to pavērt pats! Tas notiek ar mums, taču būtu apnicīgi mēģināt kopēt šī stāsta formātu, lai izveidotu savu. Instagram ir jauna funkcija, kas jums patiktu, ja tā notiktu ar jums. Instagram tikko izlaida jaunās Story veidnes, un tas ļaus lietotājiem izklaidēties par citu lietotāju stāstiem.

Instagram ir pilns ar stāstiem, un cilvēki pieliek daudz pūļu, lai padarītu tos pēc iespējas interesantākus. Ir tik daudz rīku, lai jūsu stāsti piesaistītu daudz skatītāju lietotnē. Mēs runājam par efektiem, filtriem, attēliem, uzlīmēm, atrašanās vietas atzīmēm un daudz ko citu. Ja jūs izdomājāt uzvarošu formulu godalgotam stāstam, jūs, visticamāk, vēlēsities ar to dalīties. Šeit parādās šī jaunā funkcija.

Instagram Story veidnes padara stāstus komunālākus

Šī jaunā funkcija tiek ieviesta tūlīt pēc tam, kad uzņēmums ir ļāvis cilvēkiem publicēt īsas cilpas video piezīmes. Stāstu veidnes izklausās kā līdzeklis, ko varat izmantot personīgai lietošanai. Šķiet, ka jūs saglabāsit veidni, lai varētu vilkt un nomest līdzekļus un izsaukt to katru dienu. Tomēr nodoms ir komunālāks. Jūs veidojat šīs veidnes, lai citi cilvēki varētu veidot savus stāstus, pamatojoties uz tiem. Tas ir tāpēc, lai jūs varētu redzēt, ko citi cilvēki dara ar jūsu iedvesmu.

Instagram šīs veidnes sauc par “Pievienot savas veidnes”, jo jūs varat pievienot savas veidnes lietotnē redzamajām veidnēm. Kad redzat stāstu veidni, kas jums patīk, varat tai pievienot savus attēlus, tekstu un GIF attēlus.

Kā pievienot savu veidni

Ja vēlaties būt kāda cita stāstu līdzautors, ir viegli izveidot savu veidni. Turpiniet un sāciet veidot stāstu. Pievienojiet jebkurus līdzekļus, piemēram, attēlus, tekstu vai GIF. Kad viss ir novietots tā, kā vēlaties, pieskarieties Uzlīme poga jūsu stāsta augšējā labajā stūrī.

Augšējā opciju rindā būs redzama poga “Pievienot savu”. Tas ļaus jums ievadīt sava stāsta uzvedni. Būtībā, par ko ir tavs stāsts? Pēc tam jūs pabeigsit savu stāstu un publicēsit to. Citi cilvēki, kas redzēs jūsu stāstu, varēs izmantot jūsu veidni un pievienot tai savu darbību.