Google Chrome iegūst jaunu Android grāmatzīmju dizainu

Google ir nolēmis pārveidot grāmatzīmju joslu pārlūkprogrammā Chrome Android ierīcēm. Ņemiet vērā, ka šīs izmaiņas nav gaidāmas, bet gan jau tiek ieviestas. Mēs jau redzam izmaiņas, un, iespējams, arī jūs to redzat vai drīzumā.

Google Chrome grāmatzīmju joslai Android ierīcē ir jauns dizains

Kas atšķiras? Tagad jūs saņemat lielus attēlu priekšskatījumus saglabātajām saitēm, un tas pats attiecas uz mapēm, kurās tās ir ievietotas. Varat skatīt divus tālāk esošos attēlus, lai iegūtu labāku priekšstatu par to izskatu.

Google Chrome grāmatzīmju pārprojektēšana 2024. gada beigas 2
Google Chrome grāmatzīmju pārprojektēšana 2024. gada beigas 1
Google Chrome grāmatzīmju pārprojektēšana 2024. gada beigas 2

Ņemiet vērā, ka, lai izmantotu šo funkciju, jums ir nepieciešams pārlūks Chrome 120 operētājsistēmai Android. Mapes lietotāja interfeisā tagad ir zilā krāsā jūsu vispārīgajai grāmatzīmju mapei un attēlu priekšskatījumiem. Faviconi ir pagātne.

Šīs izmaiņas nozīmē, ka vienlaikus ekrānā redzēsit mazāk grāmatzīmju, taču tas noteikti izskatīsies labāk. Turklāt displejā joprojām var ietilpt daudz grāmatzīmju, taču to nav tik daudz kā iepriekš.

Iespējams, ka šīs izmaiņas patiks lielākajai daļai cilvēku

Man patiešām patīk šīs izmaiņas, jo šie lielie attēlu priekšskatījumi ir patiešām noderīgi. Es varu ātrāk pamanīt to, ko meklēju, tas ir skaidrs. Dažkārt attēlu ir vieglāk atpazīt, nekā meklēt nosaukumu.

Tā būtībā ir vienīgā izmaiņa. Katrai saglabātajai saitei joprojām varat redzēt papildu opcijas labajā pusē. Šo izvēlni joprojām attēlo trīs punkti, kas ir izlīdzināti vertikāli, pie kā mēs esam pieraduši.

Vēl viena lieta, ko vērts atzīmēt, ir tas, ka šīs izmaiņas iOS ierīcēs vēl nav redzamas. Iespējams, ka drīzumā tiks veiktas izmaiņas pārlūkā Chrome operētājsistēmai iOS, taču Chrome Android ierīcēm ir pirmais rindā. Google nav svešs dažu funkciju ieviešana operētājsistēmā iOS, tāpēc tagad viss ir pretējs.

Tas ir gandrīz viss. Noteikti atjauniniet savu Chrome Android ierīcēm uz versiju 120, un varēsiet izbaudīt šo funkciju kopā ar mums pārējiem.