Black Shark atklāj jaunus viedpulksteņus ar divu nedēļu akumulatora darbības laiku

Oktobrī Black Shark paziņoja par savu pirmo viedpulksteni ar nosaukumu S1, un tagad tas atklāj divus jaunus modeļus ar nosaukumu S1 Classic un S1 Pro. Ja jums šķiet dīvaini, ka spēļu viedtālruņu zīmols iedziļinās valkājamās ierīcēs, jūs neesat viens. Bet jums ir jāatceras, ka tas nav nekas nedzirdēts. Razer savulaik izlaida spēļu tālruņus, kā arī divus fitnesa izsekotājus un pilnvērtīgu viedpulksteni. Black Shark tikai ceļo pa to pašu ceļu, paplašinot savu produktu piedāvājumu.

Izmantojot Black Shark S1 Classic un Black Shark S1 Pro, ir dažas līdzības ar S1. Abiem jaunajiem pulksteņiem ir viens un tas pats 1,43 collu AMOLED displejs, lai jūs nezaudētu vietu ekrānā. Abiem jaunajiem pulksteņiem jābūt arī IP68 ūdens un putekļu izturībai. Tomēr pašlaik mēs to nevaram apstiprināt, jo Black Shark neuzskaita visas specifikācijas. Tomēr pulksteņiem joprojām būs iespēja izsekot vairāk nekā 100 sporta režīmiem. Black Shark ir nedaudz mainījis dizainu, lai gan tas ir vairāk pamanāms Pro modelī.

Izmantojot S1 Classic, lielākās vizuālās izmaiņas ir sānu pogas. Tagad iesācējiem ir trīs no tiem. Visas trīs ir arī digitālās kronšteina pogas, un Black Shar ir nomainījis plakano pogu, kas redzama parastajā S1 modelī. S1 Pro ir saglabājušās trīs digitālās kronšteina pogas, taču tam ir izturīgāks izskats.

Viedpulkstenim Black Shark S1 Pro ir uz AI balstītas funkcijas

Šķiet, ka Ai ir daudzu šajās dienās iznākošo produktu pamatā. Tas nav savādāk ar Black Shark jauno viedpulksteni S1 Pro. Nav skaidrs, cik AI funkcijas ir iegultas un ko tās darīs. Bet Black Shark piemin dažas lietas. S1 Pro būs savietojams ar ChatGPT. Diemžēl uzņēmums šajā jomā daudz nepaplašinās. Atzīmējot tikai to, ka lietotāji iegūs “personalizētu un interaktīvu pieredzi tieši no jūsu plaukstas locītavas”. Lietotāji varēs arī pielāgot pulksteni ar AI pulksteņu ciparnīcām.

Vēl viena būtiska izmaiņa jaunajam Pro modelim ir akumulatora darbības laiks. Uzņēmuma pirmais pulkstenis ar vienu uzlādi spēja izturēt līdz 10 dienām. Diezgan labi, salīdzinot ar lielāko daļu viedpulksteņu. Taču S1 Pro to iztur maksimāli līdz 15 dienām. Tātad jūs gandrīz saņemat papildu darba nedēļu.

Runājot par S1 Classic, par šo pulksteni ir mazāk zināms, taču tam būs tie paši 100+ sporta režīmi, un tā akumulatora darbības laiks ir līdz 12 dienām. Tātad pat tas kalpos nedaudz ilgāk nekā pirmais pulkstenis. Pašlaik tie ir pieejami tikai atsevišķos starptautiskajos reģionos. Tomēr Black Shark plāno tos laist tirgū ASV. ASV tie būs pieejami tieši Black Shark vietnē. S1 Classic mazumtirdzniecībā būs 66,90 USD, bet S1 Pro – 76,90 USD. Šiem vēl nav oficiāla izlaišanas datuma.

Ja nevarat gaidīt, Black Shark tos pārdod arī vietnē AliExpress, un tie tiks nosūtīti uz ASV. Tomēr paturiet prātā, ka tie tiks piegādāti no Ķīnas, tāpēc piegādes laiks prasīs ilgāku laiku.