IPhone X būtības: tas varētu būt jaunā iPhone 16 jaunais dizains

2024. gads būs piesātināts ar jauniem produktiem. Visticamāk, ka tuvāko divu mēnešu laikā piedzīvosim visa iPad klāsta atjaunošanu un septembrī, kā jau katru gadu, varēsim redzēt nākamās paaudzes Big Apple mobilo telefonu: iPhone 16. Mēs jau daudzus mēnešus esam spekulējuši par mākslīgā intelekta funkciju ienākšanu Pro modeļos, kā arī par izmaiņām dizainā, par kuru mēs nezinām, vai tas ieradīsies vai beidzot paliks plānošanā. Bet šodien ir publicēta virkne informācijas, ka Tie tuvina iPhone 16 dizainu iPhone tālrunim ar tabletes formas aizmugurējām kamerām, kas ir ļoti saderīgas ar visu pēdējo mēnešu laikā savākto informāciju.

IPhone X vai iPad Pro būtība varētu sasniegt iPhone 16 dizainu

Baumas un analīzes vienmēr ir jāskata no perspektīvas, kas tās ir: vienkārša informācija, kas ved uz vietu. Attiecībā uz iPhone 16 mēs esam saņēmuši visu veidu informāciju gandrīz kopš pagājušā gada oktobra vai novembra, mēnešus pēc iPhone 15 izlaišanas. Šī informācija mūs vienmēr vadīja. ceļā uz iPhone 16 revolucionārām izmaiņām dizaina un funkcionalitātes līmenī, dažas baumas, kas pamazām ir dzēstas, atstājot to revolūciju gaisā.

Tomēr pirms dažām stundām lietotājs ievietoja Twitter @MajinBuOfficial virkne jaunu nākamā iPhone 16 shēmu shēmu. Dažas shēmas, kas parādīja jaunais iPhone 16 dizains. Jau no paša sākuma mēs zinājām, ka Apple gatavojas modificēt iPhone 16 dizainu, taču mums vienmēr ir bijušas trīs dažādas alternatīvas. Bet viņiem visiem bija viena un tā pati tēze: Kameras bija kopā, tablešu veidā, lai veicinātu telpisko video ierakstīšanu Apple Vision Pro.

Sīkāka informācija par iPhone 16 kamerām koncepcijā

Arī šīs jaunās shēmas atbilst šiem virzieniem. Vismaz kas attiecas uz dizainu. Tas būs standarta modelis, kurā būs vislielākās izmaiņas jo viņiem pašlaik ir diagonālās kameras. IPhone 16 būs kameras dizains, kas apvieno ierīces dizainu iPhone X un iPhone 11, tādējādi atstājot savu būtību šajā jaunajā ierīcē ar galveno tableti, kurā ir iegultas abas kameras.

Tajā Pro modelis ir iekļauts a interjera pārbūve par ierašanos jaunas kapacitatīvās skārienpogas un iespējamā uztveršanas poga sānos, kas būs jutīga pret spiedienu. Dizains būs līdzīgs pašreizējam ar trīs kamerām, taču varētu līdzināties iPad 2022 paplašinātajam planšetdatora modelim.