Pieejamais Pixel 7a saņem 2023. gada izturīgākā viedtālruņa balvu

Mēs esam iegājuši 2024. gadā, un ir pienācis laiks viedtālruņu balvām 2023. gadā. Mums ir daži pašremontējami, daži izskatīgi, daži ar sarežģītu aparatūru un daži ar konstrukcijas trūkumiem, kas izraisa katastrofālus bojājumus JerryRigEverything izturības testos un var saskarties ar to pašu arī reālos negadījumos. Tāpēc apskatīsim dažus ievērojamākos pretendentus dažādās kategorijās no pagājušā gada.

Pixel 8 Pro un Pixel 7a parādījās pēc modulārā Fairphone 5 viedtālruņa remontējamības ziņā 2023. gadam.

Sākot ar labojamību, Google Pixel 8 Pro kļūst par vienu no labāk remontējamajiem tālruņiem 2023. gadā. Google ir sadarbojies ar iFixit, lai remonta daļas būtu pieejamas pašremontēšanai. Kā min JerryRigEverything vadītājs Zaks Nelsons, Pixel 8 Pro ekrāna remontam joprojām ir nepieciešams siltuma lielgabals. Bet, tā kā tas ir 2023. gada flagmanis un tai ir nepieciešama aizsardzība pret iekļūšanu, līmes izmantošana ir attaisnojama. Izņemot to, Google ir arī apsolījis septiņus gadus ilgu programmatūras un aparatūras atbalstu Pixel 8 sērijas ierīcēm.

Tomēr ir vēl viens pretendents, kas no radītāja iegūst balvu par visvairāk labojamo viedtālruni 2023. gadā. Tas ir Fairphone 5 ar noņemamām daļām. Fairphone tieši izmanto arī rezerves daļas.

Taču 2023. gadā tika piedāvātas ne tikai dažas videi draudzīgas vai patērētājiem draudzīgas ierīces, bet arī tādas, kas joprojām motivē jūs iegādāties jaunu. Vismazāk remontējamā viedtālruņa balva 2023. gadā no JerryRigEverything tiek piešķirta ROG 7 Ultimate. Jāatzīmē, ka šis tālrunis saņem vēl vienu 2023. gada novatoriskākā viedtālruņa godu, pateicoties tā motorizētajam atlokam un vara ribām, kas paredzētas dzesēšanai.

Salokāmie tālruņi tiek uzskatīti par salīdzinoši trausliem. Bet interesanti, ka daži no tiem izturējās ļoti labi izturības testos. Galaxy Z Flip 5 veiksmīgi izturēja visas spīdzināšanas no ārpuses un palika funkcionāls pēc pilnīgas nojaukšanas un salikšanas.

2023. gadā tika piedāvātas salokāmas ierīces, kas ignorē trausluma uztveri

Diemžēl Google Pixel Fold neizturēja izturības pārbaudi. Google sasniedza IPX8 novērtējumu šim salokāmajam, atsevišķi noblīvējot abas puses ar viru vidū. Tas noved pie konstrukcijas, kurā puses nesatiekas viena ar otru aizmugurē, kamēr tās izvēršas. Saliekot no aizmugures, tie neatbalsta viens otru un tas izraisīja neveiksmi izturības pārbaudē.

Tiem, kas gaida jaunākos Pro iPhone tālruņus, viņi ieguva viedtālruņu balvu 2023 no JerryRigEverything par to labāko iekšpusi ar redzamiem elektromagnētiem ap galveno sensoru stabilizēšanai.

Tomēr Zaks godina Pixel 7 sērijas pretendentu par pieņemamu cenu — Google Pixel 7a kā izturīgāko viedtālruni no 2023. gada. Iemesls ir plastmasas aizmugure, kas neplīst, un remonta daļas ir pieejamas no iFixit, tāpat kā viedtālrunis. Pixel 8 sērijas ierīces.