Apple Music maksās vairāk māksliniekiem, kuri miksēs ar Dolby Atmos

Pirms dažām dienām Ziemassvētku sezona sākās ar personalizēto gada muzikālo kopsavilkumu palaišanu. Tās ir Spotify Wrapped un Apple Music Replay — divas pieredzes, kas piedāvā apkopojumu ar statistiku un personalizētiem atskaņošanas sarakstiem saistībā ar to, ko katrs lietotājs ir klausījies 2023. gada laikā. Ja mēs runājam par Apple Music, mums ir arī jāuzsver kaut kas, ko esam zinājuši daži. pirms stundām, un tā tas ir Apple Music apsver iespēju maksāt vairāk māksliniekiem, kuri izmanto Dolby Atmos salīdzinot ar citām tehnoloģijām.

Māksliniekiem būs vairāk stimulu, ja viņi apvienos mūziku ar Dolby Atmos Apple Music

Šī informācija pēdējo stundu laikā publicēta Bloomberg ziņojumā, kurā paskaidrots, ka Apple lielāku nozīmi piešķirs dziesmām, kas sajauktas ar Dolby Atmos, un tiek izvirzīta hipotēze, ka Māksliniekiem varētu piedāvāt paaugstinātus stimulus, ja viņi izmantos šo tehnoloģiju un citi, kas saistīti ar telpisko audio. Tāpēc tas ir ne tikai brīdinājums pašiem māksliniekiem, bet arī ierakstu kompānijām un izdevniecībām aktīvi strādāt pie savas mūzikas piedāvāšanas un veco dziesmu remasterēšanas, lai tās būtu saderīgas ar telpisko audio.

Nav zināms, kāda ir šīs kustības oficiālā nozīme, taču šķiet, ka viss uz to liecina Apple turpina strādāt, lai attīstītu Apple Vision Pro ekosistēmu ko saprot ar satura pieaugumu trīs dimensijās. Video gadījumā ar īpašu ierakstu iPhone 15 Pro ar operētājsistēmu iOS 17.2 un tagad ar stimuliem māksliniekiem, kuri rada bezzudumu mūziku ar telpisku audio, izmantojot Dolby Atmos.

Telpiskais audio

Par Dolby Atmos, Apple telpiskā audio pamatelementu

Dolby Atmos ir tehnoloģija, kas ļauj dziesmas elementus novietot un pārvietot trīsdimensiju telpā. Tas ļauj, pēc Apple domām, “dziesmām atdzīvoties jaunos veidos un ikvienu detaļu sajust ar lielāku skaidrību un dziļumu”. Un tas patiešām ir gadījumā, ja jums ir paveicies to izmēģināt. Apple palielināja Dolby Atmos klātbūtni Apple Music un citos pakalpojumos, pateicoties telpiskā audio ienākšanai AirPods, un vēl daudz vairāk, prezentējot Apple virtuālās realitātes brilles Apple Vision Pro.

Dolby Atmos palīdz jums tvert jūsu radošo redzējumu tieši tā, kā jūs to iedomājāties, iekļaujot klausītājus jūsu mūzikā.

Pakalpojumā Apple Music ir tūkstošiem dziesmu, kas ir remiksētas ar Dolby Atmos, lai padarītu tās saderīgas ar AirPods telpisko audio. tādējādi uzlabojot lietotāja pieredzi. Izmantojot šo tehnoloģiju, Apple TV+ ir pieejams arī liels skaits seriālu un filmu, kas lietotājam sniedz neticamu pieredzi. Tomēr Apple vēlas turpināt arvien vairāk dziesmu un albumu, kas sajaukti ar Dolby Atmos un tas rodas piedāvāt vairāk stimulu tiem māksliniekiem, kuri izmanto šo tehnoloģiju citu priekšā.