Xiaomi izstādē MWC 2024 prezentēs savu pirmo elektromobili

Šķiet, ka Xiaomi SU7, Xiaomi pirmā elektriskā automašīna, tiks demonstrēta izstādē MWC 2024. Uzņēmums to apstiprināja, izmantojot savu jaunāko MWC teaser sociālajos medijos.

Nākamajā mēnesī Xiaomi varētu prezentēt savu pirmo elektromobili izstādē MWC 2024

Ja apskatīsit zemāk redzamo attēlu, jūs redzēsiet, par ko es runāju. Tajā uzņēmums atklāj, ka tas notiks MWC 2024. Šeit ir minēti arī datumi no 26. līdz 29. februārim, un tie ir oficiālie MWC 2024 datumi.

To sakot, šeit pamanīsit arī sadaļu “Piedzīvo cilvēku x auto un mājas”. Šis ir Xiaomi jaunais zīmols tā pakalpojumu apvienošanai. HarmonyOS ir ne tikai iepriekš instalēta uzņēmuma tālruņos, bet arī tā pirmā elektriskā automašīna.

Tas liek mums domāt, ka Xiaomi SU7 būs klāt MWC 2024. Bez tā uzņēmums to īsti nevar demonstrēt. Xiaomi 14 globālā izlaišana, visticamāk, notiks arī Barselonā, tāpēc… lūk.

Visticamāk, būs kāds notikums Xiaomi 14 sērijai un Xiaomi SU7

Xiaomi, iespējams, rīkos kādu pasākumu MWC 2024 vai tieši pirms tā. Mēs joprojām nezinām detaļas, un mēs neesam arī 100%, ka tas notiks. Tāpēc sekojiet līdzi tam. Tomēr, ja atrodaties Barselonā no 26. līdz 29. februārim, varat apskatīt Xiaomi stendu Hall 3 I 3M10.

Tagad Xiaomi SU7 pilnībā tika prezentēts pavisam nesen, pagājušā mēneša pašās beigās. Xiaomi prezentēja divus modeļus – Xiaomi SU7 un Xiaomi SU7 Max. Šīs divas automašīnas izskatās vienādi, taču tās atšķiras zem pārsega.

Patiesību sakot, pamatojoties uz visu, ko esam redzējuši, Xiaomi SU7 izskatās diezgan pārliecinoši. Xiaomi joprojām nedalīja abu modeļu cenu zīmes, kā arī neminēja nekādu globālo pieejamību.

Uzņēmums solīja, ka Xiaomi SU7 sērija kādā brīdī šogad kļūs pieejama savā dzimtenē.