iOS 17.4 kods norāda uz iPad ar Face ID kameru horizontāli

Pirms dažām stundām Apple izlaida pirmo iOS 17.4 izstrādātāja beta versiju, kas ir viens no lielākajiem iOS 17 atjauninājumiem, kas ievieš lielas izmaiņas iOS un iPadOS vēsturiskajā dinamikā. Tomēr iOS 17.4 kodam ir dažas jaunas funkcijas, kuras, šķiet, ir slēpis Apple. Acīmredzot kods parāda iespējamo iPad ar Face ID kameru horizontālā stāvoklī, tāpat kā vairums planšetdatoru tirgū. Šī kamera ļautu Face ID izmantot gan horizontāli, gan vertikāli, taču šīs izmaiņas būtu pārpasaulīgas parastajā iPad dizainā.

Vai mums būs iPad ar sejas ID horizontāli?: iOS 17.4 saka jā

iPad, ko mēs zinām no sākuma, vienmēr ir bijusi priekšējā kamera vertikālā formātā. Tas ir, kad pagriezām ierīci pa labi vai pa kreisi, kamera atradās vienā no sāniem. Šis noteikums apgrūtina kameras orientāciju, veicot videozvanus ainavas formātā jo uzņemtais attēls tiek veikts no vienas puses, nevis no priekšpuses.

Acīmredzot Apple ir testējis iPad ar kameru horizontāli kā to parāda iOS 17.4 pirmās beta versijas iekšējais kods. Koda iekšpusē Galvenais atrastais pavediens ir šāds teksts:

Face ID ir jābūt ainavas/horizontālā režīmā, lai iemācītos jūs atpazīt. Pēc iestatīšanas Face ID darbosies gan ainavā, gan portretā.

Šķiet, ka viss norāda, ka šis manevrs, kas ieviests operētājsistēmā iOS 17.4, tiks saistīts ar jaunais iPad Pro, kas tiks izlaists martā, vairāk paredzēts profesionālai auditorijai, un tas būtu saprātīgāk, jo tas prasa izteiktākas dizaina izmaiņas. Taču arī nevaram izdarīt secinājumus, jo, iespējams, šī kamera varētu palikt vertikālā formātā un ir pielāgojusi atbloķēšanu horizontālā Face ID formātā. Lai gan ņemot vērā noplūdes ap jauno iPad mēs, visticamāk, redzēsim krasas izmaiņas pašreizējā dizainā.

Attēls – AppleHub