Balss un videozvani, izmantojot X: kas jums jāzina

Ja vēlaties sazināties ar citiem lietotājiem pakalpojumā X, jums ir bijusi iespēja nosūtīt DM vai nosūtīt viņiem @-čivināt (ziņu). Musk un Yaccarino uzskatīja, ka tas nav pietiekami personisks, un nodrošināja balss un video zvanus X. Tā jau kādu laiku ir pieejama operētājsistēmai iOS, un šī funkcija beidzot tika atmesta operētājsistēmā Android. Tātad, neatkarīgi no tā, vai esat komandas Apple vai komandas Android, lūk, kas jums jāzina par šo funkciju.

Vai X ir plaši pieejami balss un video zvani?

Rakstīšanas laikā tas ir pilnībā pieejams iOS lietotājiem, jo ​​tas jau kādu laiku ir bijis pieejams. Android lietotājiem tas joprojām ir izlaišanas procesā. Ja vēl neredzat iespēju izmantot šo funkciju, vēlēsities pagaidīt tikai dažas dienas.

Lai pārbaudītu, vai jums ir šī funkcija, atrodiet x Google Play veikalā un pārbaudiet, vai Atjaunināt poga ir tur. Ja tā, atjauniniet savu lietotni. Jūs vēlaties izmantot versiju 10.24.0 no lietotnes. Ja pēc atjaunināšanas funkcija joprojām nav redzama, jums vienkārši jāgaida, līdz tā nonāks jūsu ierīcē.

Kā to iespējot/atspējot?

Iespējams, ka šī funkcija tiks iespējota automātiski, kad to iegūsit. Pirmo reizi atverot lietotni pēc tās iegūšanas, ekrāna apakšdaļā tiks parādīts panelis, kas informēs, ka tā ir ielaista. Tas dos jums iespēju iespējot funkciju vai noraidīt to.

Ja vēlaties manuāli iespējot vai atspējot funkciju, to ir viegli izdarīt. Dodieties uz sadaļu Iestatījumi un atbalsts un pieskarieties Privātums un drošība pogu. Tur ritiniet uz leju līdz Tiešās ziņas pogu. Vēl viens veids, kā piekļūt šiem iestatījumiem, ir doties uz saviem DM un pieskarties zobrata ikonai tieši blakus meklēšanas joslai.

X balss zvani, kā 3
X balss zvani, kā 2
X balss zvani, kā 1
Rokā turēt tālruni ar Android Headlines logotipu Tomorrow's Tech, Today's News
Rokā turēt tālruni ar Android Headlines logotipu Tomorrow's Tech, Today's News
Rokā turēt tālruni ar Android Headlines logotipu Tomorrow's Tech, Today's News
Rokā turēt tālruni ar Android Headlines logotipu Tomorrow's Tech, Today's News

Atvērtajā lapā redzēsit slēdzi, lai iespējotu audio un video zvanus.

Kurš var man piezvanīt?

Zem iespējošanas/atspējošanas slēdža redzēsit citu sadaļu ar dažiem papildu iestatījumiem. Šeit varēsiet izvēlēties, kas var ar jums sazināties, izmantojot balss un video zvanus. Varat izvēlēties saņemt zvanus no personām savā adrešu grāmatā, personām, kurām sekojat, verificētiem lietotājiem vai no jebkuras trīs kombinācijas.

Būtībā jūs nevarēsit saņemt zvanus no ideāliem svešiniekiem. Vienīgais izņēmums ir iespēja saņemt zvanus no pārbaudītiem lietotājiem. Tātad, ja nevēlaties, lai svešinieks piezvanītu, noņemiet šīs opcijas atlasi. Tā atlase ir jāatceļ automātiski. Vienkārši vēlreiz pārbaudiet, lai pārliecinātos.

Zem šīm opcijām ir papildu drošības pasākums ar nosaukumu “Uzlabota zvanu konfidencialitāte“. Ja iespējosiet šo funkciju, jūsu IP adrese netiks atklāta personai, kurai zvanāt. Šī funkcija pēc noklusējuma nav iespējota. Tātad, ja nevēlaties, lai personas, kurām zvanāt, varētu piekļūt jūsu IP adresei, ieteicams ienirt savos iestatījumos un iespējot to.

Kam tu vari piezvanīt?

Tātad, zvanīt uz kontu nav tik vienkārši, kā nosūtīt DM. Izmantojot DM, jūs varat nosūtīt ziņojumu kādam nejauši. Tomēr, ja vēlaties kādam piezvanīt, viņam iepriekš ir jānosūta DM. Tātad, ja kāds konts iepriekš nav sazinājies ar jums, jūs nevarēsit viņiem piezvanīt.

Vai tas ir aiz X Premium maksas sienas?

Neviens nepārsteidz, ka šai funkcijai ir nepieciešams X Premium abonements. Ir trīs X Premium maksājumu līmeņi, un jūs varēsiet izmantot šo funkciju, ja esat abonējis kādu no tiem. Neatkarīgi no tā, kādu maksājumu līmeni izmantojat, jums būs iespēja veikt gan balss, gan video zvanus.

BET, jums ir nepieciešams tikai abonements, lai veiktu zvanus. Ikviens, neatkarīgi no tā, vai tas ir bezmaksas vai maksas lietotājs, var saņemt zvanus. Tātad, ja vēlaties sarunāties ar savu draugu, tikai vienam no jums būs jāmaksā par X Premium.

Viena lieta, kas jāņem vērā, ir tāda, ka operētājsistēmā Android ir jāiespējo push paziņojumi, lai saņemtu paziņojumu par zvanu.

Kā jūs veicat zvanu?

Tātad, ja viss ir kārtībā; jums ir X Premium un konts jums jau ir sūtījis ziņojumu, ir pienācis laiks piezvanīt. Vispirms dodieties uz saviem DM un atrodiet sarunu ar kontu, kuram vēlaties zvanīt. UI redzēsit audiozvana un videozvana pogu. Vienkārši pieskarieties vienai no šīm pogām. Zvans tiks savienots. Ja jums nav atļauts zvanīt uz šo kontu, šīs opcijas netiks rādītas.

Balss zvanu iespējas

Zvana laikā jums būs pieejamas tipiskās iespējas, kuras varat atrast jebkurā numura sastādītāja lietotnē. Sarunas laikā ir iespēja izslēgt skaņu, kā arī ieslēgt personu uz skaļruni.

Videozvana iespējas

Videozvana laikā varat pārslēgties starp priekšējo un aizmugurējo kameru, pieskaroties atbilstošajai ikonai. Ja vēlaties pilnībā izslēgt kameru, ir arī iespēja to izdarīt. Kā jau nojaušat, ir arī skaņas izslēgšanas poga.

Vai vēlaties pievienoties X Premium?

Lai veiktu balss zvanus, izmantojot X, ir nepieciešams Premium abonements. X Premium ir platformas uzlabotā versija, kas piedāvā papildu priekšrocības un funkcijas salīdzinājumā ar bezmaksas versiju. Ja vēlaties gūt maksimālu labumu no platformas, iespējams, vēlēsities apsvērt iespēju iegūt abonementu.

Ir trīs līmeņi: pamata (3 USD mēnesī), Premium (8 USD mēnesī), un Premium+ (16 USD mēnesī). Tie visi piedāvā tādas priekšrocības kā iespēja izveidot garākus ierakstus, iespēja rediģēt ziņas, iespēja atsaukt ziņas, uzlabot algoritmu, atskaņot video fonā un daudz ko citu. Palielinoties maksājumu līmeņiem, jūs iegūsit vairāk funkciju.

Ja jūs interesē X Premium, skatiet mūsu sadaļu Viss, kas jums jāzina par X Premium, lai iegūtu plašāku informāciju.