Google atvadās no Works with Nest, Dropcam un Nest Secure

Google ir sācis atmest atjauninājumus un izmaiņas savos viedās mājas produktos, un tas ietekmē Works-with-Nest, Dropcam un Nest-Secure lietotājus. Izstrādātāju programma Works with Nest (WWN) oficiāli tika slēgta 2023. gada 29. septembrī. Dropcam un Nest Secure sekos šim piemēram 8. aprīlī.

Google pēdējā brīža mierinājuma piedāvājumi Works-with-Nest un Dropcam lietotājiem

Lai gan izstrādātāju programma Works-with-Nest tika slēgta pagājušajā gadā, 9to5Google apstiprina, ka esošie savienojumi paliks aktīvi līdz brīdim, kad tie kļūs pilnīgi nepieejami (no 5 līdz 60 dienām). Viena no alternatīvām, ko Google ievieš, ir Google Home skriptu redaktors pēc dažiem mēnešiem, kurā lietotāji var izveidot modernu mājas automatizāciju esošajām ierīcēm.

No 2024. gada 8. aprīļa Dropcam un Dropcam Pro kameras vairs nedarbosies lietotnē Nest. Tā rezultātā tiem, kas vēlas piekļūt jebkam, kas saistīts ar šīm ierīcēm, ir jālejupielādē sava video vēsture līdz šim datumam. Turklāt Dropcam kameru īpašnieki, kas ir bijuši aktīvi pēdējo divdesmit astoņu dienu laikā, pirms izslēgšanas datuma saņems e-pasta ziņojumu ar bezmaksas Nest Cam abonementu.

Tāpat kā daļu no pašreizējo Nest Aware abonentu pārejas procesa, cilvēki var saņemt vienu bezmaksas vai par puscenu Nest Cam kameru, kā to paredz izejošie e-pasta ziņojumi. Ir arī bezmaksas pārstrāde visām Google nodrošinātajām Dropcam ierīcēm (ja tās tika iegūtas no oficiālajiem kanāliem).

Nest Secure arī tiek pārtraukta, atstājot lietotni Nest novecojušu

Pēc 2024. gada 8. aprīļa Nest Secure sistēma tiks pilnībā apturēta, un līdz šīs dienas beigām pārtrauks darboties arī lietotne Nest. Atbilstīgie ASV klienti, kuru Nest Secure sistēmas joprojām darbojās pēdējo četru nedēļu laikā, saņems iespēju bez maksas izmantot ADT pašiestatīšanas sistēmu, kurā ietilpst viedās mājas centrmezgls, durvju/logu sensori, kustības sensori un 12 mēnešu profesionāla trauksmes uzraudzība.

No otras puses, ja klienti nevēlas ADT, viņi var izvēlēties Google veikala kredītu 200 ASV dolāru apmērā. Šis solis ir saistīts ar to, ka Google 2020. gadā pārtrauca lietot NEST Secure produktus, savukārt ADT ieviesa modernu alternatīvu, kas izstrādāta, pamatojoties uz viņu mantotajiem lietotājiem.

Šie atjauninājumi parāda, kā Google turpina centienus racionalizēt savu viedo ekosistēmu mājas lietojumprogrammām, tādējādi radot jaunus risinājumus lietotāju mājas drošības un automatizācijas vajadzībām. Šajā nolūkā lietotājiem ir jāatceras šie datumi un attiecīgie piedāvājumi, lai viņiem būtu viegli pavadīt laiku.