Radiet apvērsumu svētku gatavošanā ar tūlītēju elektrisko holandiešu krāsni

Instant Brands patiešām ir ieguvis savu vārdu ar Instant Pot. Bet tas nav vienīgais produkts, ko uzņēmums ražo. Tas ir uzdrošinājies izveidot virkni citu mazu ierīču jūsu virtuvei, tostarp elektrisko holandiešu cepeškrāsni, kas ir obligāti jāiegādājas ikvienam gardēžiem, kas šogad ir jūsu Ziemassvētku iepirkumu sarakstā.

Tūlītējās elektriskās holandiešu krāsns cena ir aptuveni 130 USD par sešu ceturtdaļu izmēra modeli. Ar sešiem kvartiem tas būs pietiekami liels, lai vienlaikus pagatavotu apmēram sešas ēdiena porcijas. Tāpēc tas ir lieliski piemērots mazai un vidējai ģimenei.

Līdzīgi kā Instant Pot, Instant Electric Dutch Oven dara daudz vairāk nekā tikai vienu lietu. Tā ir 5-in-1 holandiešu cepeškrāsns, kurai ir iespēja sautēt, lēni gatavot, apcept vai sautēt, manuāli un saglabāt siltumu. Šo holandiešu krāsni vēl iespaidīgāku padara tas, ka tai ir čuguna katls, kuru var noņemt un izmantot uz plīts virsmas vai cepeškrāsnī. Tas padara šo holandiešu krāsni daudz daudzpusīgāku. Instant to pārdod arī dažādās krāsās, tāpēc tas izskatās lieliski uz galda.

Ņemiet vērā, ka instant elektriskajā holandiešu krāsnī ļoti trūkst lēnas gatavošanas iestatījumu. Šim patiešām ir tikai viens lēnas gatavošanas iestatījums. Tātad jūs esat iestrēdzis ar to, gatavojot aptuveni 203 grādu temperatūrā. Bet tam ir risinājums vai tiešām risinājums. Varat izmantot manuālo režīmu, lai lēnajai plīts iestatītu uz “augstu” iestatījumu.

Kas īsti ir holandiešu krāsns?

Ja esat tāds pats kā es un iepriekš nezinājāt, kas īsti ir holandiešu krāsns, īsi paskaidrosim. Holandiešu krāsns ir smags, plats un diezgan sekls katls ar cieši pieguļošu vāku. Lielākā daļa cilvēku to uzskatīs par emaljētu čuguna kastrolis ar diviem rokturiem un vāku. Vai arī tas bija tikai es?

Holandiešu krāsnij ir jābūt smagai, lai tā ilgstoši varētu uzturēt nemainīgu temperatūru gan cepeškrāsnī, gan uz plīts. Cieši pieguļošais vāks palīdz uzturēt siltumu katlā, lai jūsu ēdiens pagatavotos tā, kā vajadzētu.

Kad esat izmantojis holandiešu krāsni, jūs vairs nevēlaties atgriezties. Melnajā piektdienā es paņēmu citu elektrisko holandiešu krāsni, un man tā ļoti patīk. Tas bija nedaudz lētāks nekā Instant versija šeit. Tomēr tas jau ir izpārdots.

Jūs varat izmantot holandiešu krāsni vairākām lietām. Parasti ēdieni, kas jāgatavo ilgu laiku. Tie ir lieliski piemēroti arī visu veidu ēdienu apdedzināšanai, jo parasti tie ir izgatavoti no čuguna un ilgu laiku var palikt karsti.

To sauc par holandiešu cepeškrāsni, jo sens stāsts stāsta par kādu angļu vīrieti, kurš apmeklē Nīderlandi un redzēja apaļu, diezgan seklu katlu, kas tiek izgatavots, izkausējot dzelzi no smiltīm izgatavotās veidnēs. Tāpēc materiāls tiek saukts par čugunu, un tā holandiešu daļa nākusi no vietas, kur vīrietis pirmo reizi ieraudzīja šos podus.

Kāpēc jums vajadzētu iegādāties holandiešu cepeškrāsni un tūlītēju katlu

Ir patiešām laba ideja, ja jūsu virtuvē ir ātri lietojams katls un holandiešu krāsns. Abas šīs ierīces var veikt dažādas darbības atšķirīgi. Instant Pot ir lieliski piemērots rīsu, jogurta un daudz ko citu pagatavošanai.

Bet tas patiešām neatbilst kā lēnajai plīts. Iemesls tam ir tāds, ka Instant Pot uzsilda tikai apakšu, nevis sānus. Tā vietā lēnā plīts vai katls uzsildīs sānus un apakšu, lai lēni pagatavotu ēdienu. Tas nozīmē, ka ēdiens tiks pagatavots vienmērīgāk, ēdienam nelīpoties pie pannas dibena.

Protams, abu iegūšana patiešām būs atkarīga no jūsu virtuves un tā, ko jūs gatavojat. Bet abi ir patiešām laba ideja. Es izmantoju abus diezgan bieži un nemainītu tos ne pret ko citu pasaulē.