YouTube TV uzlabo attēla kvalitāti un pievieno jaunu opciju “1080p Enhanced”.

Šķiet, ka YouTube TV vienmēr strādā pie attēla kvalitātes uzlabošanas, lai gan tos nedaudz traucē kanāli, ko tie nodrošina un ko tie pārraida. Taču YouTube TV vietnē Reddit ir paziņojis, ka viņi ievieš izmaiņas, lai uzlabotu attēla kvalitāti, kā arī daudzos piedāvātajos kanālos pievieno jaunu opciju “1080p Enhanced”.

Sarežģītākais ir tas, ka ne katrs kanāls pārraida 1080p. Piemēram, ESPN un FS1 maksimālā izšķirtspēja ir 720p. Tādējādi jūs neredzēsit 1080p uzlaboto funkciju katram kanālam, kas pieejams pakalpojumā YouTube TV.

YouTube TV atzīmēja, ka tas tiek ieviests ar 4K saderīgām straumēšanas ierīcēm un būs “augstākā video kvalitāte”, kas pieejama ārpus 4K Plus.

Atjauninājumi pašlaik tiek ieviesti pakalpojumā YouTube TV; nav neviena vārda par to, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai to ieviestu. Google parasti diezgan lēni ievieš savu produktu funkcijas. Es tikko pārbaudīju pāris ar 4K saderīgas ierīces, un pagaidām neredzu 1080p uzlaboto opciju YouTube TV.

YouTube Premium abonenti pagājušā gada beigās ieguva 1080p uzlaboto izšķirtspēju

Lai gan 1080p Enhanced būs jaunums YouTube TV abonentiem, tas nebūs pieejams YouTube Premium abonentiem, jo ​​Google sāka to ieviest pagājušā gada novembrī. Tas bija ekskluzīvs Premium abonentiem un ietver “uzlabotu bitu pārraides ātruma” izšķirtspēju Android un televizoros. Tas vispirms tika palaists iPhone tālrunī 2023. gadā un vēlāk tīmeklī 2023. gada vidū.

Tas ir labs solis pakalpojumam YouTube, jo tas ļauj uzlabot attēla kvalitāti, nepiespiežot lietotājus izmantot 4K. Ne visiem ir interneta ātrums, nemaz nerunājot par papildu joslas platumu, kas YouTube būtu jānorij, lai tas notiktu. Lai gan 1080p uzlabotajā režīmā tiks izmantots lielāks joslas platums nekā parastajam 1080p, izmaiņas ir diezgan nelielas, salīdzinot ar 4K salīdzinājumā ar 1080p.