Acer saviem Predator spēļu monitoriem piedāvā stereoskopisku 3D

Acer paplašina savu SpatialLabs View tehnoloģiju, iekļaujot tās Predator spēļu monitoru klāstu, uzņēmums šodien paziņoja CES. Šī tehnoloģija saviem Predator spēļu monitoriem pievienos stereoskopisku 3D, kas izklausās pēc diezgan interesantas pieredzes. Uzņēmums norāda, ka “Predator SpatialLabs View 27” “ļaus spēlētājiem ienirt dziļāk 3D pasaules dziļumos”. Konkrētāk sakot, monitors jūsu spēlēm pievienos stereoskopiskus 3D efektus.

Būtībā spēle izskatīsies tāpat kā vienmēr, taču, pateicoties 3D tehnoloģijai, ar jaunu unikālu skatu. Acer jau piedāvā šo tehnoloģiju citos displejos, un tā jau darbojas arī ar spēlēm. To sauc par “SpatialLabs TrueGame”, tas ņem no spēlēm esošo dziļuma informāciju un izmanto patentētus ēnotājus un draiverus, lai izveidotu 3D profilu. Acer saka, ka ir pat jauns 3D Ultra režīms, kas izmanto otru virtuālo kameru, lai palielinātu dziļumu un ģeometriju, kas attiecas uz katru spēles ainu.

Monitoram ir 4K displejs 27 collu izmērā ar 160 Hz atsvaidzes intensitāti. Tātad tas nav tikai viltīgs 3D monitors, kas jūsu spēlei nepievieno vērtību. Ja vēlaties, varat arī jebkurā laikā izslēgt 3D. Monitoru ASV paredzēts laist klajā šā gada otrajā ceturksnī, taču tas būs diezgan dārgs – 1999 USD.

Acer arī pievieno šo tehnoloģiju jaunajam Aspire klēpjdatoram ar nosaukumu Aspire 3D 15. Tam ir Core i7-13620H centrālais procesors un NVIDIA GeForce RTX 4050 GPU. Papildus līdz 2TB SSD krātuvei un līdz 32GB RAM. Padarot to vairāk nekā spējīgu ikdienas spēlēm. Acer plāno laist klajā klēpjdatoru februārī, sākot no 1399 USD.

Acer Predator SpatialLabs monitors izmanto viena klikšķa sistēmu, lai palaistu spēles 3D formātā

Acer Aspire 3D 15 klēpjdators
Acer Aspire 3D 15 klēpjdators
Acer Predator SpatialLabs View monitors 1
Acer Aspire 3D 15 klēpjdators
Acer Aspire 3D 15 klēpjdators

Acer cenšas padarīt šo procesu pēc iespējas vienkāršāku. Un neizklausās, ka varētu būt vieglāk. Ja vēlaties spēlēt spēles 3D formātā, varat izmantot patentētu viena klikšķa sistēmu, lai palaistu jebkuru spēli tās iepriekš konfigurētajā 3D profilā. Protams, spēle būs jāatbalsta. Par laimi uzņēmumam Acer jau ir augošs to spēļu saraksts, kas darbojas ar šo tehnoloģiju. Tostarp tādi lieli nosaukumi kā Dark Souls 3, ABZU, Days Gone, NierAutomata, Crash Bandicoot 4 un daudzi citi. Tajā arī teikts, ka tas visu laiku pievieno jaunas spēles. Konkrēti, tajā teikts, ka nosaukumi tiks pievienoti katru mēnesi, lai gan nav minēts, cik daudz.

Acer ir vairāk spēļu monitoru, tostarp milzīgs 57 collu modelis

Acer Predator X57
Acer Predator X39 OLED
Acer Predator X34 X OLED
Acer Predator X34 V3
Acer Predator X57
Acer Predator X39 OLED
Acer Predator X34 X OLED
Acer Predator X34 V3

Ja stereoskopiskais 3D jums nav piemērots vai ja vēlaties tikai kaut ko lielāku par 27 collām, Acer to ir nodrošinājis. Tam ir vēl četri Predator monitori, par kuriem tas paziņos CES. Predator Z57 ir šī gada galvenais monitors. Tas ir milzīgs 57 collu Dual UHD displejs ar daudzām funkcijām, kas liek jebkuram spēlētājam siekaloties. Papildus izmēram tam ir arī 120 Hz atsvaidzes intensitāte, 1000 R izliekums, VESA DisplayHDR 1000 sertifikācija un divi HDMI 2.1 porti, lai jūs varētu pievienot gan PlayStation 5, gan Xbox Series X. Acer saka, ka tas tiks palaists Ziemeļamerikā. 2. ceturksnī, sākot no 2499 USD.

Ir arī Predator X34 V3, Predator X34 X un Predator X39. Visi trīs no tiem tiks izlaisti arī Ziemeļamerikā otrajā ceturksnī ar cenām, sākot no attiecīgi 899 USD, 1299 USD un 1499 USD. Gan X34 X, gan X39 izmanto OLED paneļus, un tiem ir tāda pati izšķirtspēja 3440 x 1440 ar 240 Hz atsvaidzes intensitāti. Tikmēr X34 V3 ir Mini-LED panelis ar 180 Hz atsvaidzes intensitāti. Tam ir arī tāda pati izšķirtspēja kā pārējiem diviem monitoriem. Diemžēl izskatās, ka tikai Z57 atbalsta HDMI 2.1. Bet, ja tas jūs netraucē vai plānojat tos izmantot tikai personālajam datoram, tie ir aprīkoti ar lieliskām spēļu funkcijām.