Timam Kukam ir citi plāni, lai risinātu Apple un Masimo patentu strīdus

Šķiet, ka Apple vs Masimo patentu strīds neapstājas jebkurā brīdī. Abas puses pašlaik ir juridiski strīdā par patentiem saistībā ar asins skābekļa funkciju Watch Series 9 un Ultra 2. Starptautiskā tirdzniecības komisija (ITC) arī bija uz laiku aizliegusi Apple pārdot minētos variantus ASV. Reaģējot uz ITC lēmumu aizliegt šo pulksteņu pārdošanu ASV, Apple ir izvēlējies pārsūdzēt. Jo īpaši, neskatoties uz notiekošo juridisko cīņu, Apple turpina pārdot Watch Series 9 un Ultra 2 ASV. Tomēr, lai izpildītu strīdu, viņi ir atspējojuši asins skābekļa funkciju, izmantojot neseno programmatūras atjauninājumu.

Apple izpilddirektors uzskata, ka ir daudz iemeslu, lai joprojām pirktu pulksteni

Apple izpilddirektors Tims Kuks nesen runāja par viņu plānu personīgā sarunā ar CNBC. Kā pamanīja Apple Insider, Kuks teica, ka Apple nevēlas izmantot Masimo tehnoloģiju un ir vairāk ieinteresēts apstrīdēt Apple un Masimo patentu domstarpības. Vienkāršāk sakot, viņi nemēģina vienoties ar Masimo.

Pēc Kuka teiktā, Apple Watch iegādei ir daudz iemeslu pat bez asins skābekļa funkcijas. Neskatoties uz īso periodu, kad Series 9 un Ultra 2 nebija pieejami Apple oficiālajos kanālos, Wearables, Home un Accessories ziņoja par 11,95 miljardu dolāru ieņēmumiem 2024. gada 1. ceturksnī, kas pārsniedza cerības.

“Ir daudz iemeslu iegādāties pulksteni pat bez asins skābekļa sensora,” paziņoja Tims Kuks. Tikmēr Masimo vadītājs Džo Kiani vēlas risināt sarunas ar Apple, lai rastu risinājumu. Tomēr Kuka paziņojums liecina, ka Apple nav gatavs sarunām; tā vietā viņi koncentrējas uz juridisko procesu.

Saskaņā ar WCCFTech datiem, Masimo ir uzvarējis līdzīgos gadījumos, pat iegūstot miljardu dolāru darījumu. Tas ir arī iekasējis aptuveni 100 miljonus ASV dolāru notiekošajā Apple un Masimo patentu cīņā. Neskatoties uz iespējamo naudas zaudējumu, Apple boss vēlas cīnīties pret aizliegumu un turpināt pārdot pulksteņus ASV.

Kad Apple Watch un Masimo patentu strīds būs beigusies, funkcijas atgriezīsies

Apple Watch Series 9 un Ultra 2 neveic asins skābekļa izsekošanu, kas bija nozīmīgs atjauninājums salīdzinājumā ar iepriekšējām iterācijām. Pagaidām jūs varat iegūt abus, protams, bez asins skābekļa izsekošanas. Cīņas iznākums joprojām ir neskaidrs. Tā ir kā spēle, kurā šobrīd neviens neuzvar.