JPMorgan Chase uzsāk digitālo reklāmu platformu, lai savienotu zīmolus ar saviem 80 miljoniem klientu

Stratēģiskā kustībā, kuras mērķis ir piesaistīt savu plašo klientu bāzi, JPMorgan Chase trešdien uzsāka jaunu mērķtiecīgu digitālo reklāmu platformu ar nosaukumu Chase Media. Šī digitālo mediju biznesa platforma ļaus reklāmdevējiem mērķēt uz 80 miljoniem bankas klientu ar reklāmām, pamatojoties uz viņu tēriņu paradumiem.

Jaunizveidotā platforma, kas nodēvēta par “Chase Media Solutions”, ir gatava revolucionizēt reklāmas ainavu, apvienojot mazumtirdzniecības mediju tīkla plašo sasniedzamību ar nenovērtējamiem darījumu datiem, kas ekskluzīvi pieder Čeisam. Šī kombinācija sola nodrošināt zīmolus ar nepieredzētu precizitāti, mērķējot uz tiem vēlamajiem auditorijas segmentiem, uzlabojot viņu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Šis paziņojums ir nozīmīgs pavērsiens uzņēmumam JPMorgan Chase, kas pirms diviem gadiem kļuva karsts, iegādājoties karšu saistīšanas mārketinga platformu Figg. Figg iespēju integrācijai neapšaubāmi ir bijusi galvenā loma Chase Media Solutions attīstībā, ļaujot bankai izmantot savus darījumu datus novatoriskā veidā, lai apmierinātu savu partneru reklāmas vajadzības.

Sākotnējā fāzē Chase Media Solutions ir izveidojis īpaši pielāgotas 30 dienu kampaņas noteiktai pilotpartneru grupai, tostarp tādiem cienījamiem zīmoliem kā Blue Bottle Coffee, Whataburger un Air Canada. Šīs partnerības uzsver platformas apņemšanos sniegt taustāmus rezultātus reklāmdevējiem dažādās nozarēs. Reuters ziņoja.

Sagaidāmajam pieaugot, visas acis ir vērstas uz JPMorgan Chase, kas gatavojas 12. aprīlī publiskot savus pirmā ceturkšņa rezultātus. Līdz ar savu iebrukumu digitālajos medijos, banku dižgars ir gatavs dažādot ieņēmumu plūsmas un izveidot milzīgu klātbūtni tirgū. pastāvīgi attīstās digitālās reklāmas ainava.