Google ziņojumi ļaus mainīt tērzēšanas burbuļu krāsas, taču tikai RCS

Uzņēmumam Google (un pārējai pasaulei) bija apnicis gaidīt, kamēr Apple “saņems ziņojumu” un pieņems RCS ziņojumapmaiņu. Android tālruņi izmanto RCS ziņojumapmaiņu, un tas ļauj pakalpojumam Google ziņojumi veikt dažas lieliskas lietas. Pakalpojums Google Messages ļaus jums mainīt burbuļa krāsu sarunās, taču tas ir tikai tad, ja izmantojat RCS.

Ja nezināt, kas ir RCS ziņojumapmaiņa, tas ir jauns ziņojumapmaiņas standarts, kas pārspēj SMS. Ar to jūs varat nosūtīt lielākus failus, izmantot tērzēšanas reakcijas, baudīt pilnīgu šifrēšanu un veikt dažādas lieliskas lietas. Šīs ir funkcijas, kuras jūs varētu iegūt, izmantojot tiešsaistes pakalpojumus, piemēram, WhatsApp vai Telegram, taču RCS tiek apstrādāts, izmantojot jūsu mobilo sakaru operatoru, tāpat kā SMS. Tas ir daudz labāks un drošāks nekā vecais standarts. Ja pašlaik izmantojat Android tālruni un ziņojat citam Android lietotājam, jūs jau izmantojat RCS ziņojumapmaiņu.

Varat mainīt tērzēšanas burbuļu krāsu pakalpojumā Google ziņojumi, taču tikai ar RCS

Google nesen paziņoja par dažām jaunām funkcijām pakalpojumā Google ziņojumi, un tās ir padarījušas to par labāku platformu lietošanai. Viena no paziņotajām funkcijām bija iespēja mainīt tērzēšanas burbuļu krāsu katrai sarunai. Tātad, jums var būt viena tēma sarunai ar māti un viena sarunai ar dzīvesbiedru. Tas ir jautrs jauns lietotnes papildinājums, un tas padarīs to pielāgojamāku. Šī funkcija pašlaik tiek izlaista lietotājiem, tāpēc pastāv iespēja, ka jūs to vēl neredzēsit.

Ja piedalāties sarunā, lietotāja interfeisa augšējā labajā stūrī ir jāpieskaras trīs punktu izvēlnei. Tur jūs redzēsit iespēju mainīt burbuļu krāsu. Ir pieejamas deviņas krāsu iespējas, kuras varat izvēlēties. Turklāt, ja vēlaties, lai tas būtu iestatīts uz sistēmas noklusējuma vērtību, tas var atbilst jūsu sistēmas motīva krāsām.

Ja vēlaties izmantot šo funkciju, jums būs jānosūta īsziņas personai, kas izmanto RCS. Tas būtībā pagaidām izslēdz visus iPhone lietotājus. iPhone lietotāji RCS iegūs kaut kad nākamgad. Pa to laiku varēsiet mainīt tikai to sarunu krāsas, kuras veicat ar citiem Android lietotājiem.