Oriģinālais Apple iPhone SE tagad ir iekļauts kā “Vintage”

Apple oriģinālo iPhone SE izlaida 2016. gadā, un tagad tālrunis ir iekļauts sarakstā kā “Vintage”. Pats Apple to ir iekļāvis “Vintage” produktu sarakstā, kā to pamanīja MacRumors.

Sākotnējais iPhone SE tagad ir “Vintage” produkts

Apple uzskata produktu par “vintage”, ja ir pagājuši vairāk nekā pieci gadi, bet mazāk nekā septiņi gadi kopš izplatīšanas pārtraukšanas. Septiņu gadu laikā Apple pamatā izmet produktu kā “novecojušu”.

Tomēr ir dažas lietas, kas jāņem vērā tālruņiem, kas ievietoti sarakstā “Vintage”. Apple negarantē, ka spēs to labot. Tas pats attiecas uz Apple pilnvarotajiem pakalpojumu sniedzējiem. Ja ir detaļas, viņi par to parūpēsies, taču garantijas nav.

Ja tālrunis tiek ievietots sarakstā “Novecojis”, uzņēmums vai pilnvarotie servisi noraidīs remonta pieprasījumu. Tajā brīdī viņi nevar pasūtīt ierīču daļas. Tas ir vēl viens novecojušās atzīmes iemesls.

Nekas no tā, protams, nepārsteidz. Šajā brīdī iPhone SE pastāv jau ilgu laiku. Tā pamatā ir iPhone 5s, kas šobrīd izskatās ļoti novecojis.

Pirmajam iPhone SE bija 4 collu displejs, 2 GB RAM un mazs akumulators

Tajā bija 4 collu LCD displejs ar 1136 x 640 izšķirtspēju. Apple A9 mikroshēma tika iekļauta zem pārsega, kā arī 2 GB RAM. Iekšpusē tika izmantots 1624 mAh akumulators, un tas pats attiecas uz 12 megapikseļu galveno kameru.

Pārējās divas iPhone SE versijas, ko Apple izlaida, 2020. un 2022. gada versijas, ir balstītas uz iPhone 8. Tās ir nedaudz lielākas un salīdzinājumā ar tām izskatās nedaudz modernākas. Atzīme “Vintage” uz tiem neattiecas, tikai uz oriģinālo iPhone SE modeli.

Uzņēmuma “Vintage” iPhone sarakstā tagad ir astoņi produkti. Tur ir iekļauti iPhone 4, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus un iPhone SE.

Sarakstā “Novecojušie” ir iekļauti 13 produkti, visi iPhone tālruņi, sākot no oficiālā, līdz iPhone 5c, kas tika laists klajā 2013. gadā.