Ģeneratīvais mākslīgais intelekts ir pieejams pakalpojumā Google Maps. Lūk, kā tas izskatīsies

AI jeb mākslīgais intelekts mūsdienās ir visur. Ne tikai Google to pievieno visam, bet arī visi pārējie. Nākamais Google produkts, kuram varētu tikt pievienots AI, būs Google Maps, un Google plāno šeit izmantot ģeneratīvo AI.

Pateicoties Android Police, mēs tagad redzam, kā Google iesaistīs jaunus lietotājus šajā jaunajā ģeneratīvā AI funkcijā, kas sāksies ar Local Guides.

Būs jauna karte, kas mudinās lietotājus meklēt, izmantojot ģeneratīvo AI, un zemāk ir poga, kas ļaus viņiem to pagriezt. Google ir arī iekļāvusi lapu par to, kā ģeneratīvais AI darbojas pakalpojumā Google Maps. Kā parasti, ir iekļautas arī dažas Google atrunas. Tas ietver eksperimentālu funkciju un to, kā jūsu dati tiek kopīgoti ar Google.

Pēc ieviešanas procesa Google Maps nodrošina funkcionalitāti jūsu vietā, un tagad jūs varat “Meklēt ar ģeneratīvo AI”. Tas tiks parādīts zem jūsu saglabātajām atrašanās vietām, piemēram, mājas un darbavietas.

Arī Google Maps tiek pārveidots

Turklāt pakalpojumā Google Maps tiek pārveidots dizains, kas ieviesa kartes stila izkārtojumu. Tam tika pievienoti arī daži ērti navigācijas lietotāja interfeisa dizaina uzlabojumi. Tas būs diezgan tāls ceļš, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Tagad tas ir daudz intuitīvāks un modernāks nekā iepriekš.

Google pastāvīgi atjaunina Google Maps un maina lietas, lai padarītu to pēc iespējas noderīgāku. Tagad, izmantojot šīs jaunās ģeneratīvās mākslīgā intelekta funkcijas, tā varētu būt ērta lietotne ne tikai norādījumiem. Varat lūgt tai “bērniem draudzīgas aktivitātes lietainā dienā”, un tas sniegs dažas iespējas, kas ir eleganta funkcija.

Ģeneratīvā AI pakalpojumā Google Maps vēl nav ieviesta, taču izklausās, ka tā parādīsies jebkurā dienā.

google maps ģeneratīvais ai 1
google maps generative ai 2
google maps generative ai 3
google maps generative ai 4
google maps generative ai 5
google maps ģeneratīvais ai 1
google maps generative ai 2
google maps generative ai 3
google maps generative ai 4