Bezmaksas lietotnes skenēšanai ar iPhone

Fizisku papīra dokumentu konvertēšana PDF formātā ir būtiska, lai ērti uzglabātu un labāk pārvaldītu dokumentus, ar kuriem mēs strādājam katru dienu, izmantojot e-pastu. Skeneru lietotnes izmanto iPhone kameru, lai skenētu dažādus dokumentus, piemēram, ar roku rakstītas piezīmes, tabulas, attēlus un drukātu tekstu, tāpēc šodien mēs apskatīsim bezmaksas iPhone skenēšanas lietotnes.

Šodien mēs apskatīsim labākās bezmaksas lietotnes skenēšanai ar iPhone un iPad, lai kalpotu ikvienam, kas vēlas digitalizēt savus papīra dokumentus. Pārbaudīsim tā funkcijas un izvēlieties vienu, ko izmantot. Dari tā!

Skenējiet, izmantojot šīs bezmaksas lietotnes no sava iPhone:

Retums ir atrast partneri ar printeri, nemaz nerunājot par skeneri. Tehnoloģijai attīstoties, šķiet, ka skeneris iet pa faksa aparāta ceļu, lēnām aizmirstot.

Tiesa, mēs joprojām varam izmantot dažas “lokutorijas” vai kancelejas preču veikalus, kur varam veikt šo uzdevumu, taču, iespējams, labāk to izdarīt no mājām, ar savu mobilo ierīci, ātri un efektīvi.

ScannerPro

ScannerPro

Viena no vismazāk populārajām programmām šajā sarakstā var būt Scanner Pro. Taču neļaujiet tam jūs maldināt, tai ir arī lieliskas PDF skenēšanas iespējas. Viena no šīs lietotnes labākajām funkcijām ir tā, ka lietotāji var vienlaikus skenēt vairākas jebkura nepieciešamā dokumenta lapas.

Papildus tam ir arī integrācija ar iCloud, Apple mākoņkrātuves pakalpojumu. Kas ļauj lietotājiem izveidot savu failu rezerves kopijas. Failu koplietošana ar šo lietotni ir arī ļoti vienkārša, jo tā atbalsta e-pastu, Dropbox un iCloud, kā jau teicu. Lai gan Scanner Pro nav salīdzināms ar Lens vai Adobe Scan, tam ir savas priekšrocības, kas padara to par labu iPhone skenera lietotni.

Jūs to varat atrast bez maksas App Store.

Scanner Pro: PDF skeneris (AppStore saite)
Scanner Pro: PDF skenerisBezmaksas

JotNot Pro

JotNot

Ja meklējat lietotni, kas darbojas arī kā skeneris un faksa aparāts, nemeklējiet tālāk JotNot Scanner ir paredzēts jums. Tiesa gan, aplikācija pastāv jau kādu laiku, taču tā darbojas nevainojami un tās bezmaksas versija ļauj skenēt dokumentus, čekus, vizītkartes… un pārvērst tos elektroniskā formātā.

Tāpat kā citas lietotnes, arī JotNot izmanto attēlu apstrādes tehnoloģiju, lai noņemtu nevajadzīgas ēnas un koriģētu kontrastu. Tam ir arī sava kameras stabilizācijas funkcija vēl labākai attēla kvalitātei. OCR nav vislabākā, taču, ja jums ir tīrs attēls un drukāts teksts, tam vajadzētu darboties pieņemamā līmenī.

Lietotnei iTunes App Store ir vairāk nekā 450 vērtējumu vērtējums 4,9. Lai gan tā nepiedāvā dažas no citām skenēšanas lietotņu saraksta opcijām labākajām funkcijām, tā spēja nosūtīt digitālos faksus tieši no lietotnes padara to par ļoti noderīgu rīku, kas jāņem vērā.

JotNot Scanner Pro (AppStore saite)
JotNot Scanner Pro7,99 €

Mazais skeneris: PDF skenera lietotne

Mazais skeneris: PDF skenera lietotne

Kā viens no jaunajiem papildinājumiem dokumentu skenēšanas lietojumprogrammu tirgū TinyScanner iegūst daudz sekotāju, pateicoties tā vienmērīgai darbībai un dažām labākajām funkcionalitātēm. Lietotne piedāvā mākoņkrātuves integrāciju, faksu sūtīšanu, attēlu rediģēšanu un paroles aizsardzību par pieņemamu cenu, lai gan nav nepieciešama izrakstīšanās.

Tā vietā, lai piedāvātu bezgalīgas vadīklu izvēlnes, lietotne izmanto dažus vienkāršus slīdņus, lai palīdzētu uzlabot skenēšanas kvalitāti un sasniegt lieliskus rezultātus.

Lai gan ir bezmaksas versija, tā ierobežo skenēto attēlu nosūtīšanu pa e-pastu un atļauj tikai dažus skenējumus, pirms tiek lūgts veikt jaunināšanu. Pārlēkšana uz lietotnes maksas versiju uzlabo skenēšanas kvalitāti, piedāvā nedaudz labākas attēla optimizācijas iespējas un vairāk eksportēšanas iespēju, veidojot PDF failus.

Viena no jomām, kur šī lietotne joprojām atpaliek no citām, ir pēcapstrādes trūkums. Lai gan lielākā daļa lietotņu tagad pielāgos iestatījumus automātiski, pirms attēla uzņemšanas ir jāpielāgo iestatījumi, lai maksimāli izmantotu skenēšanas iespējas, izmantojot TinyScanner.

Lietotnei ir 4,75 zvaigžņu vērtējums ar vairāk nekā 290 000 atsauksmēm un vairāk nekā 10 miljoniem instalēšanas gadījumu. Ja meklējat labu mobilās skenēšanas lietotni ar vienkāršu veidu, kā pielāgot uzņemtos attēlus, Tiny Scanner šajā sarakstā izmanto vienu no mūsu iecienītākajām pieejām. Slīdņu un pogu kolekcija ļauj ērti atzīmēt rezultātus, nepārlecot izvēlni pēc iestatījumu izvēlnes.

Mazs skeneris: PDF skenera lietotne (AppStore saite)
Mazais skeneris: PDF skenera lietotneBezmaksas

Prizmo

Bezmaksas lietotnes skenēšanai ar iPhone

Vēl viens rīks, ko varat instalēt savā iPhone, ir Prizmo. Šis PDF skeneris neaprobežojas ar failu saglabāšanu kā dokumentus, tas var arī saglabāt tos kā attēlus JPG un PNG formātos. Turklāt skenētie faili tiek pārveidoti par rediģējamiem failiem ātrai rediģēšanai. Iespējams, viens no tā ievērojamākajiem trūkumiem ir tas, ka skeneris dažkārt sajauc dažas rakstzīmes ar citām. No otras puses, to var novērst ar turpmāku atjauninājumu, tāpēc nav jāuztraucas. Galu galā tas notiek reti, tāpēc šī iPhone PDF skenera uzticamība ir diezgan augsta.

Prizmo ir visspējīgākā skenera lietotne iPhone un iPad ierīcēm, kas ļauj izveidot satriecošus dokumentu skenējumus un apstrādāt vizītkartes no fotogrāfijām, un tas viss ir ietīts gludā un intuitīvā saskarnē.

Prizmo ir aprīkots ar jaudīgām rediģēšanas iespējām, kā arī augstas precizitātes OCR, lai izvilktu tekstu no attēliem. Bagātīgas eksportēšanas iespējas ļauj ģenerēt skaistus PDF failus, attēlu failus vai pat Microsoft Word dokumentus, kas saglabā izkārtojumu.

Visbeidzot, Prizmo ļauj ietaupīt laiku, izmantojot uzlabotas automatizācijas iespējas, tostarp Apple lietotni Shortcuts. Tas nodrošina arī visaptverošas pieejamības funkcijas ar VoiceOver, kā arī dziļu iOS integrāciju ar iCloud, iPad vairākuzdevumu veikšanu un viedajiem paplašinājumiem.

Lietotne ir bezmaksas, un to atkal varat atrast App Store.

Prizmo 5 › Pro skeneris (AppStore saite)
Prizmo 5 › Pro skenerisBezmaksas