Disney plāno nākamgad ieviest atsevišķu ESPN straumēšanas pakalpojumu

Savā pēdējā peļņas zvanā Disnejs minēja, ka 2025. gada rudenī plāno uzsākt atsevišķu ESPN straumēšanas pakalpojumu. Par to ir runāts jau iepriekš, jo Disney vēlas pilnībā izveidot ESPN par straumēšanas pakalpojumu. Bet tagad mēs iegūstam sīkāku informāciju par šo pakalpojumu.

Interesanti, ka tas notiek tikai dažas dienas pēc tam, kad Fox, Warner Bros Discovery un Disney paziņoja par apvienoto sporta straumēšanas pakalpojumu, kas tiks palaists šoruden. Disney saka, ka tā jaunajam ESPN pakalpojumam būs vairāk funkciju nekā kopīgajam straumēšanas pakalpojumam. Tomēr Disney izpilddirektors Bobs Igers bija diezgan neskaidrs par to, kādas varētu būt šīs funkcijas. Ņemot vērā, ka pakalpojums nav paredzēts vēl aptuveni 18 mēnešus, tas nav liels pārsteigums.

Cenas nav paziņotas; tomēr to var komplektēt ar Disney Plus un Hulu.

Kā gaidīts, Igers šeit neminēja šī jaunā pakalpojuma cenas. Bet viņš pieminēja, ka jūs varēsit to apvienot ar esošajiem Disney straumēšanas pakalpojumiem. Daži prognozē, ka šis jaunais ESPN pakalpojums maksās no 30 līdz 50 USD. Tas izklausās diezgan precīzi, ņemot vērā, ka Bally Sports Plus maksā 20 USD mēnesī, un jūs saņemat tikai reģionālās spēles, izmantojot šo pakalpojumu.

Īgers sarunā ar Disneja peļņas gūšanu sacīja, ka “mēs esam priecīgi piedāvāt vienotāku straumēšanas pieredzi, kas, mūsuprāt, sniegs spēcīgus ieguvumus lielākas iesaistes, mazākas atkarības un lielākas reklāmas iespēju ziņā.” Īgers turpināja, sakot: “Kad mēs izlaidīsim mūsu atsevišķo ESPN pakalpojumu, mēs to darīsim pieejamu arī Disney Plus komplekta abonentiem, tāpat kā mēs to darījām Hulu.”

Decembrī Disney sāka integrēt Disney Plus un Hulu mazliet vairāk, pievienojot sadaļu Hulu lietotnē Disney Plus. Tomēr tas ir ierobežots, jo tas galvenokārt ir oriģināls saturs, kas tiek rādīts Hulu vietnē Disney Plus. Šī ir daļa no beta testa, taču Disney plāno to uzsākt 2024. gada pirmajā pusē.