Praktiski ar Roborock S8 sēriju, Q Revo sēriju un Flexi sēriju

Roborock ieradās CES ar jaunu šī gada putekļu sūcēju klāstu, un, būdami lieli viņu iepriekšējo robotu putekļsūcēju cienītāji, mēs vēlējāmies pārbaudīt lietas un iegūt praktisku laiku ar jauno S8 sēriju, Q Revo sēriju un Flexi sērijas putekļsūcējiem. .

Lai gan Flexi sērijas putekļsūcēji nebija vismodernākie, mūsu uzmanību piesaistīja. Pirmkārt, tie ir stumjamie putekļsūcēji. Tāpēc nav robotu funkciju, un šāda veida produkts ir neparasts uzņēmumā, kas specializējas robotu putekļsūcēju ražošanā. Tie nepārvietosies ap jūsu māju un netīrīs grīdas jūsu vietā. Nē, tie ir parastie putekļsūcēji, ar kuriem jūs manuāli tīrīsit grīdas ar sevi. Tas nav ceļš, pa kuru iet daudzi robotu vakuuma uzņēmumi. Taču Roborock tos piedāvā, un pirmo reizi Roborock sāks pārdot savus Flexi sērijas putekļsūcējus ASV.

Tas ietvers Flex Pro un Flexi Lite. Abām šīm ierīcēm ir patiešām glīta gulēšanas funkcija, kas ļauj iekļūt jebkurā grūti sasniedzamā vietā. Piemēram, zem dīvāniem, krēsliem un galdiem. Protams, tiem ir arī daudz lielāka sūkšanas jauda nekā jebkuram robotu putekļsūcējam, jo ​​tajos ir vairāk vietas iekšējiem komponentiem. Roboroks saka, ka to sūkšanas jauda ir 17 000 Pa. Tas ir aptuveni 7000 Pa sūkšanas jauda, ​​kas pārsniedz maksimālo S8 MaxV Ultra 10 000 Pa.

Jums, iespējams, vajadzēs tos manuāli stumt, taču tie noteikti neapdraudēs tīrību. Un fakts, ka viņiem joprojām ir mitrās tīrīšanas mopi, padara tos daudz labākus.

AH Roborock Flexi Series (2)
AH Roborock Flexi Series (3)
AH Roborock Flexi Series (1)
AH Roborock Flexi Series (2)
AH Roborock Flexi Series (3)

Roborock jaunie robotu putekļsūcēji sola iztīrīt katru stūri

Robotu putekļsūcēji ir lieliski, un ir daudz iespēju, no kurām izvēlēties. Taču Roborock mērķis ir pārvarēt konkurenci ar dažām patiesi iespaidīgām funkcijām. Tāpēc mēs bijām priecīgi iegūt praktisku laiku ar Roborock S8 sērijas un Q Revo sērijas putekļsūcējiem. Piemēram, S8 sērijas putekļsūcējiem būs gan FlexiArm sānu birste, gan Extra Edge mopa svira. Tie darbosies tandēmā, lai nodrošinātu, ka katra jūsu grīdas colla ir tīra. Ne tikai vietas, kas atrodas prom no nepatīkamiem stūriem.

FlexiArm sānu birstes ērtā īpašība ir tāda, ka tā izvelkas, kad putekļsūcējs nonāk līdz stūrim, un nospiež visus netīrumus vai gružus no stūra, lai putekļsūcējs to varētu iesūkt. Arī Extra Edge mops ir glīts. Tas atrodas vakuuma aizmugurē un noslauka grīdu un grīdas malu, kas atrodas blakus grīdlīstes.

Arī Q Revo sērijas putekļsūcēji ir iespaidīgi. Tiem nav FlexiArm dizaina sānu birstes, bet tajos ir izmantota FlexiArm Design robotizētā roka Extra Edge tīrīšanas sistēmai. Šiem putekļu sūcējiem ir arī divi lieli apaļie mopu paliktņi, kas ir piestiprināti pie šīm rokām, pretstatā lielākam vienam S8 sērijas paliktnim. Visi šie jaunie robotu putekļsūcēji sola nodrošināt jūsu mājām intensīvu tīrību. Bet tie piedāvā arī kaut ko unikālu viens no otra.

Piemēram, S8 sērijas putekļsūcēji ir jaudīgāki, bet Q Revo sērijai FlexiArm ir lielāki mopu paliktņi. Arī Q Revo sērijas putekļsūcēji maksās simtiem mazāk. Tomēr visi četri no tiem izskatās labi aprīkoti, lai apstrādātu jūsu grīdas. To visu varēsiet iegādāties aprīlī.

AH Roborock Q Revo sērija (1)
AH Roborock Q Revo sērija (2)
AH Roborock S8 sērija (1)
AH Roborock S8 sērija (2)
AH Roborock S8 sērija (3)
AH Roborock S8 sērija (4)
AH Roborock S8 sērija (5)
AH Roborock S8 Max sērija (11)
AH Roborock S8 sērija (6)
AH Roborock S8 sērija (7)
AH Roborock Q Revo sērija (1)
AH Roborock Q Revo sērija (2)
AH Roborock S8 sērija (1)
AH Roborock S8 sērija (2)
AH Roborock S8 sērija (3)
AH Roborock S8 sērija (4)
AH Roborock S8 sērija (5)
AH Roborock S8 Max sērija (11)
AH Roborock S8 sērija (6)
AH Roborock S8 sērija (7)