Visbiežāk sastopamās iPhone 15 problēmas un to risināšana

Kopš darbības uzsākšanas iPhone 15mēs esam redzējuši, ka tie sniedz daudz uzlabojumu salīdzinājumā ar saviem priekšgājējiem no jauna titāna rāmis, uz jauno Dinamyc Island un, protams, arī jauno USB-C visos modeļos.

Tālruņiem ir arī jaunākā iOS 17 programmatūra, kā arī procesora un kameras uzlabojumi, piemēram, katru gadu. Taču tā ir taisnība, ka kopš Apple tos laida tirgū pagājušajā gadā, Šiem jaunajiem iPhone tālruņiem ir radušās noteiktas problēmas, dažas no tām mēs jau šeit apspriedām, dažas biežāk nekā citas, tāpēc mēs apskatīsim visbiežāk sastopamās iPhone 15 problēmas un to risināšanu. Dari tā!

Uzlādes problēmas

iPhone 15

Viena no visbiežāk sastopamajām problēmām, ar ko iPhone 15 lietotāji šobrīd saskaras, ir saistīta ar uzlādi. Problēmas svārstās no lēna uzlāde vai nejauša atsāknēšana uzlādes laikālai gan daži lietotāji ziņo arī par problēmām, kas saistītas ar optimizētu ielādi, kas nedarbojas pareizi.

Šie ir iespējamie risinājumi:

 • Pirmā lieta, kas jums jāizmēģina, ja jūsu iPhone neuzlādējas, kā vienmēr, mēģiniet to restartētbieži vien var būt daudzu problēmu risinājums.
 • Lai restartētu iPhone tālruni, ātri nospiediet un atlaidiet skaļuma palielināšanas pogu un nekavējoties nospiediet un atlaidiet skaļuma samazināšanas pogu. Pēc tam nospiediet un turiet sānu pogu un atlaidiet to tikai pēc tam, kad ekrānā parādās Apple logotips.
 • Lai gan tas var šķist pašsaprotami, jums arī vajadzētu pārbaudiet savienojumusgan pats spraudnis, gan pareizs kabeļa savienojums ar diviem punktiem.
 • Ja jums ir problēmas ar trešās puses lādētāju, neatkarīgi no tā, vai tas ir pats uzlādes spraudnis vai kabelis, iespējams, oficiālais Apple 20 W lādētājs ir labākais risinājumskā arī tālruņa komplektācijā iekļauto USB-C–USB-C kabeli.

Problēmas, kurās šķiet, ka tālrunis pārtrauc uzlādi pēc nelielas uzlādes palielināšanas, šķiet, ir saistītas arī ar optimizētu uzlādi. Lai to pārbaudītu, veiciet tālāk norādītās darbības.

 • Vispirms dodieties uz Iestatījumi > Akumulators > Akumulatora statuss un uzlāde > Uzlādes optimizācija
 • Tagad atlasiet Nav. Iestatot to uz Optimizēto uzlādi vai 80 procentu ierobežojumu, tālrunis netiks pilnībā uzlādēts, taču tas ir labāks akumulatora darbības laikam ilgtermiņā.

Lietotāji saka, ka tālruņa pārkaršanas problēmas varētu būt arī ietekmējušas uzlādes problēmas. iOS 17.0.3 atjauninājums novērsa pārkaršanas problēmu, tāpēc pārliecinieties, vai esat atjauninājis tālruni. Pirms pievienošanas lādētājam tālruni vislabāk ir atdzesēt vai izslēgt.

Lielākā daļa lietotāju ziņo, ka nav problēmu ar bezvadu uzlādi, tāpēc, iespējams, vēlēsities izmēģināt arī šo iespēju.

Wi-Fi savienojuma problēmas

Baumas par iPhone 15 Pro

Arvien vairāk iPhone 15 lietotāju sūdzas par Wi-Fi savienojuma problēmas. Problēmas ir no lēna vai mainīga Wi-Fi ātruma līdz tālrunim, kurā tiek parādīta kļūda “nav tīkla savienojuma”. Apskatīsim iespējamos risinājumus:

 • Ar lēnu vai mainīgu Wi-Fi ātrumu lietotāji saka, ka vienkārša Wi-Fi atiestatīšana vai jaudas pārslēgšana uz laiku novērš problēmu. Un, lai gan tas var būt jādara pāris reizes dienā, Wi-Fi savienojums atgriežas gaidītajā ātrumā.
 • Pēdējā problēma attiecas tikai uz dažiem lietotājiem, un tā nav ļoti izplatīta problēma. Daži iPhone 15 īpašnieki saka, ka Wi-Fi automātiski ieslēdzas nakti, kad viņi to izslēdz. Tas notiek, ja Wi-Fi ir atspējots, izmantojot tālruņa vadības centru. Šajā gadījumā tas ir iestatīts, lai nākamajā dienā automātiski iespējotu. Lai Wi-Fi būtu izslēgts ilgāk, atveriet sadaļu Iestatījumi > Wi-Fi un tur tas ir jāizslēdz. Jūs pārbaudīsiet, vai tas ir izdarīts pareizi, kad Wi-Fi ikona vadības centrā nav ne zila, ne iekrāsota.

Problēmas ar Apple CarPlay, tas nedarbojas pareizi

CarPlay

Daudzi lietotāji saskaras ar problēmām ar Apple CarPlay nedarbojas, kā paredzēts. Tas vai nu nesavienojas, vai vienkārši darbojas lēni, vai arī ik pa laikam sasalst. Apskatīsim iespējamos cēloņus un to risinājumus:

 • Jāatzīst, ka arī es cietu no šīs “problēmas”. Un, tūkstoš reižu pārdomājot, pārbaudot iPhone iestatījumus, automašīnu, savienojuma portu… beidzot varēju pārliecināties, ka problēma radusies no kabeļa. Izmantojot trešās puses kabeli (nebiju sapratis), var gadīties, kā man gadījās, ka nenoteiktu laiku tas darbojas pareizi, bet kādu dienu pēkšņi, bez iemesla, pārstāj darboties. To ir tik viegli salabot, piemēram Izmantojiet oriģinālo Apple kabeli un izveidojiet savienojumu šādi.
 • Lietotāji arī saka, ka bezvadu adapteri CarPlay lietošanai nedarbojas pareizi. Tiesa, Amazon ir dažas iespējas, taču tās nav lētas, un, iespējams, labāk ir turpināt izmantot kabeli, līdz problēma ir atrisināta,
 • Vislabāk ir pārslēgties uz vadu savienojumu, līdz ir pieejams programmatūras atjauninājums, lai novērstu problēmu.

Pastāvīgi paziņojumi iPhone tālrunī

Daži lietotāji saka, ka paziņojumu brīdinājumi mēdz palikt pat pēc ziņojuma vai e-pasta lasīšanas vai zvanu žurnāla neatbildēto zvanu pārbaudes. Lai atrisinātu šo problēmu, vienkārši izpildiet šīs darbības:

 • Vispirms dodieties uz Iestatījumi > Paziņojumi > (attiecīgā lietotne), lai izslēgtu paziņojumus.
 • Tagad restartējiet tālruni un pēc tam atkal ieslēdziet paziņojumus. Pastāvīgajiem paziņojumiem vajadzētu pazust, kā minēja lietotāji, kuri ir saskārušies ar šo problēmu.

Nevar pareizi iestatīt Face ID

iPhone 15 Pro

Daži lietotāji saka, ka nevar atrast opcijas Face ID un Passcode izvēlnē Iestatījumi. Tā ir reta kļūda, taču redzēsim, kā to atrisināt:

 • Vispirms jums būs jāiet uz Iestatījumi > Ekrāna laiks > Satura un konfidencialitātes ierobežojumi > Piekļuves kods.
 • Ja tas ir iespējots un iestatīts uz “Neļauj”, jūs nevarēsiet piekļūt Face ID savā tālrunī. Iestatiet to uz “Atļaut” vai noņemiet visus ierobežojumus, lai atgūtu drošības līdzekli.

Titāna šasija maina krāsu

Šī problēma, iespējams, ir visizplatītākā, visbiežāk ziņotā un viena no kaitinošākajām, jo ​​jūs to redzat katru reizi, kad jūsu rokās ir iPhone. Lietotāji ziņo, ka titāna rāmis ir milzīgs pirkstu nospiedumu magnēts, un daži arī redz krāsas izmaiņas pēc dažām lietošanas nedēļām. Risinājumu kā tādu nav, taču ir daži padomi.

Apple saka, ka eļļa no mūsu ādas var īslaicīgi mainīt titāna rāmja krāsu. Viņi iesaka tīrīt tālruni ar mīkstu, nedaudz mitru, neplūksnu drānu, lai atjaunotu normālu krāsu. Tā kā iPhone 15 Pro un Pro Max ir pirkstu nospiedumu magnēts, jums tas būs regulāri jātīra, lai tas būtu nevainojamā stāvoklī.

Šīs iPhone 15 Pro un iPhone 15 Pro Max izmantotā materiāla izmaiņas, nerūsējošais tērauds, kas tiek izmantots matētam titānam, ir ļāvušas iPhone tālruņiem būt vieglākiem un ergonomiskākiem, pateicoties arī noapaļotajām malām.

Bet izrādās, ka titāna dizains patiesībā nav tik izturīgs kā nerūsējošais tērauds, Titāns ir stingrāks, tāpēc jebkurš trieciens ir jāizkliedē uz citām ierīces vietām, kas šajā gadījumā nozīmētu, ka no minētā trieciena var ieplīst priekšējais un aizmugurējais stikls.

Tātad, ja jūs uztrauc titāna rāmja izturība, labākais risinājums ir ievietot iPhone 15 Pro vai iPhone 15 Pro Max futrālī.

Secinājums

krāsas

Apkārt Apple jaunajiem iPhone izlaidumiem vienmēr ir ažiotāža, un jaunais iPhone 15 nav izņēmums, kā jūs varētu gaidīt. Tās ir komerciāli veiksmīgas, taču tas nenozīmē, ka tās ir ideālas, tās var uzlaboties, jo, kā redzējāt, ar ierīcēm jau ir ziņots par vairākām problēmām, un mums tās ir tikai dažus mēnešus.

Labā ziņa ir tā, ka lielākā daļa problēmu tiek novērstas diezgan vienkārši, un tos varat novērst pats. Vienīgais, ko es šodien, bet citās dienās, nepieminēju, ir ekrāna izdegšanas problēma, kas prasa ceļojumu uz Apple Store.

Lai gan iPhone 15 neapšaubāmi ir lieliska ierīce, ir dažas problēmas, ar kurām saskaras ierīce, no kurām mēs, lietotāji, ciešam. Lielākā daļa no tām ir saistītas ar akumulatoru, pārkaršanu, zināmu kavēšanos … bet, kā jau teicu, tos var viegli atrisināt, ievērojot rakstā sniegtos ieteikumus.

Ņemiet vērā arī to, ka vienmēr ir daudz naida saistībā ar Apple izlaišanu un jaunajām ierīcēm, ko uzņēmums izlaiž. Kā vienmēr, es ceru, ka šis raksts par visbiežāk sastopamajām iPhone 15 problēmām un to novēršanu jums ir palīdzējis.

Ja jums ir radusies kāda no tām vai kāda cita problēma, paziņojiet mums komentāros.