Priecājieties par Porsche Design HONOR Magic V2 RSR

HONOR ir paziņojis par savu pirmo produktu, kas nāk no partnerības ar Porsche Design. Attiecīgā ierīce tiek saukta par Porsche Design HONOR Magic V2 RSR. Tas tika izlaists Ķīnā kopā ar HONOR Magic6 un Magic6 Pro.

Porsche Design HONOR Magic V2 RSR ir oficiāls, un tas ir pārsteigums

Lielākā daļa no mums gaidīja, ka Porsche Design HONOR Magic6 Pro ieradīsies, galvenokārt baumu dēļ. HONOR darīja kaut ko pavisam citu, jo gandrīz neviens nebija gaidījis HONOR Magic V2 sadarbību.

HONOR Magic V2 tika laists klajā pagājušajā gadā Ķīnā. Drīz pēc izlaišanas tas tika demonstrēts IFA izstādē Berlīnē. Paredzams, ka tālrunis drīzumā tiks izlaists visā pasaulē, un pirms tam ieradās šis Porsche Design modelis.

Pamatojoties uz šeit redzamo, Porsche Design HONOR Magic V2 RSR ir ļoti līdzīgs parastajam Magic V2. Atšķirība slēpjas tā aizmugurē, jo tas izskatās savādāk. Atšķiras ne tikai aizmugures plāksne, bet arī kameras sala. Papildus tam jūs atradīsit Porsche Design zīmolu.

Šī tālruņa aizmugures plāksne “sarežģīti atgādina Porsche 911 motora pārsegu”

Šī aizmugures plāksne “sarežģītā veidā atgādina Porsche 911 motora pārsegu”, saka HONOR. Uzņēmums arī norāda, ka tas uzlabo tālruņa saķeri, kas ir papildu uzlabojums, jo stikla modelis ir ārkārtīgi slidens. Tālrunis ir pieejams vienā krāsā, Agate Grey, kas ir Porsche automašīnas krāsa.

Abi uzņēmumi arī saka, ka viņi šeit “uzlabojuši materiālu izvēli”. Tālrunis sver tikai 234 gramus un ir 9,9 mm biezs. Tas ir aprīkots ar nozarē pirmo Pretskrāpējumiem NanoCrystal Shield.

Ierīcei ir daudz RAM un atmiņas

Salīdzinot ar parasto HONOR Magic V2, specifikācijas paliek nemainīgas. Tomēr šis variants papildina RAM un krātuvi. Tam ir 16 GB LPDDR5X RAM un 1 TB UFS 4.0 zibatmiņa.

Snapdragon 8 Gen 2 darbina tālruni, savukārt tiek izmantots 7,92 collu galvenais displejs. Šī paneļa izšķirtspēja ir 2156 x 2344, un tas ir OLED displejs ar atsvaidzes intensitāti līdz 120 Hz. Vāka displeja izmērs ir 6,43 collas, un tā izšķirtspēja ir 2376 x 1060. Tas ir arī OLED ekrāns ar līdz pat 120 Hz, kad runa ir par izšķirtspēju.

Tiek atbalstīta 66 W vadu uzlāde, savukārt aizmugurē ir trīs kameras

Šeit ir iekļauts 5000 mAh akumulators, savukārt tālrunis atbalsta 66 W vadu uzlādi. Kastītē ir iekļauts lādētājs. 50 megapikseļu galvenā kamera (f/1.9 diafragma, OIS, EIS) ir nodrošināta ar 50 megapikseļu īpaši platleņķa kameru (f/2.0 diafragma). Tālruņa aizmugurē ir arī 20 megapikseļu telefoto kamera (40x digitālā tālummaiņa). Šeit abos displejos tiek izmantota 16 megapikseļu pašbildes kamera.

Šeit ir divi SIM karšu sloti, un operētājsistēma Android 13 ir iepriekš instalēta. HONOR MagicOS 7.2 arī ir daļa no pakotnes. Iekļauts infrasarkano staru blasteris, savukārt tālrunis atbalsta 5G savienojumu un Bluetooth 5.3.

Šodien tas tiek pārdots Ķīnā, un tas ir diezgan dārgs

Šodien Ķīnā tiek pārdots Porsche Design HONOR Magic V2 RSR. Tās cenas sākas no 15 999 CNY (2 252 USD). Mēs neesam pārliecināti, vai uzņēmums izlaidīs šo tālruni visā pasaulē, taču tas ir iespējams, jo Magic V2 nonāks pasaules tirgos.

Porsche Design HONOR Magic V2 RSR attēls 1
Porsche Design HONOR Magic V2 RSR attēls 5
Porsche Design HONOR Magic V2 RSR attēls 4
Porsche Design HONOR Magic V2 RSR attēls 1
Porsche Design HONOR Magic V2 RSR attēls 5