Pandoshi tikai divu nedēļu publiskās pārdošanas laikā savāc 750 000 USD

Londona, Apvienotā Karaliste, 2023. gada 20. decembris, Chainwire

Nemitīgi mainīgajā kriptovalūtu tirgū jaunpienācējs Pandoshi ātri kļūst pazīstams ar savām unikālajām metodēm un straujiem panākumiem iepriekšējās līdzekļu piesaistes kārtās.

Iegūstot ātru atpazīstamību kriptovalūtu kopienā, Pandoshi jau ir piesaistījis ievērojamas investīcijas, demonstrējot kopienas pārliecību par savu nākotni. Šis uzņēmums ir ievērojams ar savām īpašajām iezīmēm un tā ambiciozo mērķi revolucionizēt decentralizēto finanšu (DeFi) telpu.

Pašlaik Pandoshi virzās uz priekšpārdošanas trešo posmu un gatavojas ieiet ceturtajā posmā. Nākamais posms paaugstinās marķiera cenu, iezīmējot būtisku pavērsienu gan projektam, gan tā investoriem.

No pirmā acu uzmetiena Pandoshi varētu nepareizi uzskatīt par mēmu monētu, taču tas ir tālu no tā. Faktiski tā pārstāv pilnībā autonomu un decentralizētu ekosistēmu. Projekta baltā grāmata demonstrē augstu profesionalitātes un tehniskās zināšanas. Būtībā projekts ir apņēmies ievērot decentralizācijas, finanšu privātuma un kopienas iespēju ietekmēt projekta virzienu principus.

Pandoshi izceļas ar daudzveidīgu ekosistēmu un lielu uzsvaru uz decentralizāciju, privātumu finanšu jomā un kopienas vadītu pārvaldību. Šeit ir norādīti galvenie aspekti, kas padara to unikālu:

  • Layer-2 tīkls: Layer-2 tīkls, kas izmanto Proof of Stake protokolu, piedāvājot videi draudzīgāku risinājumu salīdzinājumā ar tradicionālo Proof of Work metodi.
  • Decentralizēta Exchange un maku: Izmantojot savu decentralizēto apmaiņu un ar brīvības atņemšanu nesaistīto maku, Pandoshi nodrošina lietotājiem drošību un autonomiju.
  • Pārredzamība un apņemšanās: Pandoshi apņemšanās nodrošināt pārredzamību, tā precīzi definētais ceļvedis un notiekošais izstrādes darbs ir radījis uzticību potenciālajos investoros.
  • Metaverse integrācija: iekļaujot metaversas spēles, Pandoshi ieiet virtuālās realitātes un kripto spēļu pasaulē.
  • Kriptovalūtas priekšapmaksas kartes: šīs kartes darbosies nevainojami, neprasot Know Your Customer (KYC) protokolus.

Pandoshi ekosistēmas centrā atrodas PAMBO, tās dzimtais simbols. Sākotnēji Ethereum blokķēdē izlaists PAMBO ir deflācijas marķieris, kas paredzēts, lai palielinātu vērtību trūkuma dēļ. Tajā ir iekļauts arī pirkšanas un sadedzināšanas mehānisms, kas bieži vien ir iespēja, ko meklē potenciālie īpašnieki.

Pandoshi ceļš uz priekšu tikai sākas. Ar savu daudzveidīgo pieeju un novatoriskajām funkcijām projekts ir paredzēts, lai radītu būtisku viļņošanos nozarē. Tās nākotnes plānos ietilpst paplašināt savu klātbūtni sociālajos medijos un turpināt bagātināt ekosistēmu.

Pandoshi atklāja aizraujošu notikumu attīstību Twitter plūsma: Pandoshi apsteidz savu plānoto laika grafiku un gatavojas Pandoshi Wallet beta versijai. Šis nozīmīgais notikums notiek notiekošā pirmspārdošanas fāzē, kas nozīmē nozīmīgu projekta sasniegumu un, iespējams, mudinās vairāk investoru piedalīties publiskajā priekšpārdošanā.

Drīzumā iznākošā maka beta versija sākotnēji būs saderīga ar visām Ethereum virtuālās mašīnas (EVM) ķēdēm. Tiek izstrādāti plāni, lai paplašinātu tās iespējas, lai atbalstītu ķēdes, kas nav EVM, gaidāmajos atjauninājumos. Lietotāju ērtībām izstrādātā maka aplikācija būs pieejama gan Android, gan iOS ierīcēs, piedāvājot plašu sasniedzamību.

Neskatoties uz izaicinošo konkurenci, Pandoshi centība praktiskiem, uz lietotājiem vērstiem blokķēdes risinājumiem pozicionē to kā potenciālu spēļu mainītāju kriptovalūtu nozarē.

Par Pandoshi

Pandoshi pārstāv blokķēdes projektu, ko iedvesmojis Satoshi Nakamoto redzējums un kas veltīts decentralizācijai, privātumam un finansiālai brīvībai. Darbojoties kā kopienas virzīta iniciatīva, šie centieni stingri nodod varu kopienas locekļu rokās.

Pandoshi misija ir izveidot stabilu decentralizētu produktu ekosistēmu, kas ietver tīklu, DEX, maku un citus būtiskus komponentus, kas ir būtiski DeFi ainavai. Pandoshi pēta arī novatoriskas jomas, piemēram, decentralizētus metaversus un izglītības platformas, lai bagātinātu DeFi pieredzi.

Kaislīgs kopienas atbalsts uzsver Pandoshi atbalstītās finanšu privātuma un autonomijas pamatvērtības. Projekts nodrošina, ka lietotāju vajadzības un intereses ir vissvarīgākās katrā izveidotajā produktā, sniedzot ekonomisku labumu tieši lietotājiem bez starpnieku iesaistes.

Pandoshi ir decentralizētu finanšu, privātuma un lietotāju pilnvaru apliecinājums, nevis īslaicīga mēmu monēta vai eksperimentāls projekts. Apņemšanās ievērot šos principus veicina nerimstošus centienus un uzsver projekta nozīmi.

Vietne: https://pandoshi.com/

Dokuments: https://docs.pandoshi.com/

Atruna:

Pandoshi ir šī satura avots. Šis paziņojums presei ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem. Šī informācija nav ieguldījumu konsultācijas vai investīciju piedāvājums.

Sazināties

Endrjū Ficers
[email protected]