T-Mobile klienti tagad var saņemt Hulu kā bezmaksas privilēģiju

Lielākā daļa no mums atceras, cik liela bija T-Mobile reklāma “Netflix On Us”, kad parādījās Stranger Things. T-Mobile piedāvā dažus straumēšanas pakalpojumus kā bezmaksas privilēģijas dalībai, un uzņēmums tikko pievienoja vēl vienu. Ja esat lojāls T-Mobile klients, varat saņemt Hulu kā bezmaksas privilēģiju.

Šobrīd cenas visiem trim lielākajiem pārvadātājiem ir diezgan augstas. Šie uzņēmumi to zina, tāpēc tie pievieno citus pakalpojumus un priekšrocības, kā arī tālruņa pakalpojumu, lai palīdzētu padarīt darījumu. Tomēr T-Mobile ir vienīgais uzņēmums, kas piedāvā bezmaksas pakalpojumus kopā ar vienu no saviem plāniem. Šobrīd varat iegūt tādus pakalpojumus kā Apple TV+, Netflix un MLB.TV.

T-Mobile klienti var saņemt Hulu kā bezmaksas privilēģiju

Acīmredzot šādos plānos vienmēr ir jāņem vērā dažas lietas. Iesācējiem šķiet, ka T-Mobile savā GO5G Next plānā piedāvā tikai Hulu. Šis ir visdārgākais T-Mobile plāns, kas maksā 105 USD mēnesī. Varat to samazināt līdz USD 100 mēnesī, reģistrējoties automātiskajos maksājumos.

Attiecībā uz to, kuru Hulu versiju jūs saņemat, jūs saņemsit Hulu ar reklāmām. Šis ir lētākais platformas līmenis, kas maksā 7,99 USD mēnesī. Protams, ir arī reklāmas, taču tas joprojām ir ļoti daudz, ņemot vērā, ka jūs to saņemat bez maksas. T-Mobile oficiāli piedāvās šo plānu, sākot no 24. janvāra. Līdz ar to mums ir pāris nedēļas.

Šobrīd mēs nezinām, vai šo plānu ietekmēs iespējamā Hulu apvienošanās ar Disney+. Ja nezināt, Disney+ jau pāris mēnešus plāno apvienoties ar Hulu vienā vienotā lietotnē. Pašlaik tas tiek testēts beta versijā, un mēs neesam pārliecināti, kā šī testēšana notiek šobrīd. Jebkurā gadījumā maz ticams, ka tas ietekmēs saturu, ko redzat vietnē Hulu.