MLB.TV ir atgriezies 2024. gadā ar jaunām funkcijām un tādu pašu cenu!

Beisbola sezona ir tepat aiz stūra; Pavasara apmācības sākas tieši pēc nedēļas. Atvēršanas diena ir iestatīta uz 28. martu. Tātad MLB tikko paziņoja par cenām un jaunām MLB.TV funkcijām 2024. gada sezonai. Varat arī reģistrēties tūlīt.

Vispirms parunāsim par cenām. MLB.TV paliks tādā pašā cenā kā pagājušajā gadā, kas ir 149,99 USD sezonā vai 29,99 USD mēnesī visas sezonas garumā. Acīmredzot lētāk ir maksāt par to visu uzreiz. Ja vien jūs neinteresē tikai mēnesis vai divi beisbola spēle, ja jūs interesē tikai viena komanda, varat saņemt vienas komandas komplektu par 129 USD par sezonu.

Ņemiet vērā, ka, izmantojot MLB.TV, jūs nevarat skatīties tās komandas spēles, kuras vēlaties. Tā, piemēram, es dzīvoju Detroitas metro apgabalā un tāpēc nevaru skatīties MLB.TV Tigers spēlēm, jo ​​esmu tehniski “tirgū”. MLB.TV ir laba iespēja, ja esat pārcēlies uz citu vietu, bet joprojām vēlaties skatīties savu(-as) komandu(-as) un nevarat apmeklēt vietējās stacijas un RSN.

Kas jauns MLB.TV 2024. gadā?

MLB šogad paziņo par dažām jaunām MLB.TV funkcijām. Kas ietver paplašinātu piekļuvi MLB.TV daudzskatījumu opcijai. Tādējādi skatītāji varēs skatīties līdz pat četrām MLB spēlēm vienlaikus. Tas būs pieejams Apple TV, Amazon Fire TV un Google TV ierīcēs.

Līga šogad ievieš arī jaunu “Catchup Mode”, kas ļaus līdzjutējiem pievienoties spēles straumei vēlu, lai skatītu pielāgotu svarīgāko rullīti, kas ļauj viņiem redzēt līdz šim lielākās spēles un momentus no spēles. Tas ir nedaudz līdzīgs tam, ko jau dara YouTube TV.

Pēdējā funkcija, ko MLB.TV pievieno šogad, ir tā pēc pieprasījuma kataloga paplašināšana ar jaunām oriģinālu sērijām, piemēram, “Carded” un “Inside Stitch”. Tas aizvedīs līdzjutējus aizkulisēs kopā ar viņu iecienītākajām komandām un spēlētājiem, lai uzzinātu, kā patiesībā ir spēlēt galvenajās turnīrā.