Labākais Apple iPad, ko iegādāties 2024. gada janvārī

Apple pēdējos gados ir patiešām uzpūtis savu iPad klāstu. Būtībā ir četras dažādas iPad līnijas, no kurām varat izvēlēties. Ir iPad, iPad Air, iPad Mini un iPad Pro. Tie visi ir paredzēti dažādiem lietošanas gadījumiem un dažādiem cilvēkiem. Parastais iPad ir paredzēts gandrīz tikai izglītības iestādēm (skolām, skolu rajoniem utt.). Tajā pašā laikā lielākā daļa iegādāsies iPad Air vai Mini, savukārt iPad Pro vairāk paredzēts tiem “pro” lietotājiem, kuri varētu to izmantot, lai aizstātu savu klēpjdatoru.

Tāpēc mēs esam izstrādājuši šo iPad pircēja rokasgrāmatu. Palīdzēsiet iegūt vislabāko iPad jūsu lietošanai. Lai jūs varētu izvēlēties labāko iPad un netērētu naudu. Tātad šeit ir labākie iPad, kurus varat iegādāties 2023. gadā.

Labākais iPad lielākajai daļai cilvēku

iPad Air (5. paaudze)

 • Cena: 599 ASV dolāri
 • Publicēšanas datums: 2022. gada jūnijā
 • Kur nopirkt: Best Buy

Lielākajai daļai cilvēku pašreizējais iPad Air ir lieliska izvēle jaunam iPad. Šim iPad Air ir 10,9 collu displejs, taču sākumam ir 64 GB krātuve. Tāpēc jūs noteikti vēlēsities pāriet uz 256 GB modeli, kas ir par 150 $ vairāk, maksājot 749 ASV dolārus. Diemžēl Apple neizgatavo iPad Air 128 GB modeli, kas, iespējams, būtu ideāls lielākajai daļai cilvēku šajās dienās.

Šis iPad Air ir arī diezgan spēcīgs. Tā iekšpusē ir M1 mikroshēma, tā ir tā pati mikroshēma, kas darbina Mac. Tā ir ļoti jaudīga mikroshēma, un, tā kā tai ir M1, Stage Manager darbojas iPad Air, iPad OS iekšpusē. Stage Manager ļauj atvērt peldošos logus savā iPad un vienlaikus ekrānā atvērt vairākas lietotnes. Kas var būt ļoti noderīgi, ja plānojat to izmantot kā klēpjdatora aizstājēju.

Runājot par tā izmantošanu kā klēpjdatora nomaiņu, iPad Air ir arī 12 megapikseļu kamera priekšpusē un aizmugurē. Tas ir lieliski piemērots svarīgo Zoom zvanu un Google Meet zvanu veikšanai, atrodoties ceļā. Ja arī atrodaties ceļā, ir pieejama 5G savienojuma iespēja. Pievienojot 5G, cena palielināsies arī par 150 ASV dolāriem, un neaizmirstiet, ka par 5G plānu mobilo sakaru operatoram būs jāmaksā katru mēnesi.

Visbeidzot, iPad Air (5. paaudze) atbalsta arī Apple Pencil 2nd Generation un jauno Apple Pencil (USB-C). Mēs iesakām iegādāties parasto Apple Pencil 2nd Generation, jo tā ir daudz labāka pieredze. Tas ne tikai uzlādē magnētiski, bet arī tam ir spiediena jutīgums, kas ir lieliski piemērots māksliniekiem un piezīmju rakstītājiem.

Labākais lētais iPad

VIESIS 430900c7 e560 448c bc9c 2b605b9f72a1

iPad (10. paaudze)

 • Cena: 449 ASV dolāri
 • Publicēšanas datums: 2022. gada oktobrī
 • Kur nopirkt: Mērķis

Desmitās paaudzes iPad ir labākais lētais iPad, ko šodien varat iegādāties. Tas ir lētākais pieejamais jaunais iPad. Tas nav labākais iPad, jo tam ir dažas interesantas iezīmes, piemēram, tas, ka tam ir USB-C ports un tas joprojām atbalsta oriģinālo Apple Pencil, kas tiek uzlādēts, izmantojot Lightning. Tātad, lai lietotu Apple Pencil ar šo iPad, jums ir nepieciešami pāris sargspraudņi. Bet, par laimi, Apple tagad ir padarījis to nedaudz vienkāršāku, jo varat iegūt Apple Pencil (USB-C), un Apple Pencil sinhronizēšanai un uzlādēšanai ir nepieciešams tikai viens kabelis, taču jūs zaudētu spiediena jutību.

Šis iPad patiesībā ir diezgan labs, ņemot vērā visas lietas. Tā izmērs ir tāds pats kā iPad Air — 10,9 collas, lai gan displejs nav tik labs, tāpēc Apple spēja noturēt cenu. Tam ir arī A14 Bionic mikroshēmojums, kas bija iPhone 12 sērijā, tāpēc šobrīd tas ir dažus gadus vecāks.

Varbūt interesantākais šī iPad aspekts ir fakts, ka Apple mums piešķīra horizontālu priekšējo kameru. Tātad tas nav īstajā vietā Zoom, Google Meet un Facetime. Tā kā tas atrodas nepareizā vietā praktiski visos citos iPad. Tam ir 12 megapikseļu kamera priekšpusē un aizmugurē, tāpēc varat to izmantot fotoattēlu uzņemšanai, taču mēs to neiesakām.

Interesanti, ka iPad 10. paaudzei ir savs burvju tastatūras apvalks, kas, pēc daudzu domām, ir labāks par faktisko Magic Keyboard, kas pieejama iPad Pro un Air modeļiem. Tas ir diezgan interesanti, taču tas ir labs veids, kā iegūt tastatūru savam jaunajam iPad. 10. paaudzes iPad, līdzīgi kā iPad Air, ir tikai 64 GB un 256 GB, un cenu atšķirība starp abiem ir 150 $. Tātad, lai gan tas sākas ar USD 449, tas, kuru jūs, iespējams, vēlētos, sākas no USD 599.

Labākais iPad klēpjdatora nomaiņai

81c9BOQNWL AC SL1500

iPad Pro 12.9

 • Cena: 1099 ASV dolāri
 • Publicēšanas datums: 2021. gada septembris
 • Kur nopirkt: Amazon

iPad Pro 12.9 ir labākais no labākajiem iPad ierīču ziņā. Un, ņemot vērā tā sākumcenu, tam vajadzētu būt. Šis ir 2022. gada modelis, kuram ir modernizēts M2 mikroshēmojums — tāds pats kā MacBook Air. Tas nodrošina piekļuvi dažām funkcijām, piemēram, Stage Manager. Apple to aprīkoja arī ar WiFi 6E, nodrošinot īpaši ātru WiFi ātrumu. Protams, tas ir, ja jūsu WiFi patiešām atbalsta WiFi 6E un tā ātrumus.

Ir divi iPad Pro modeļi, taču iemesls, kāpēc mēs izvēlējāmies 12,9 collu modeli, ir displejs. Tas ir ne tikai lielāks, bet arī mini LED displejs, līdzīgi jaunajam MacBook Pro ar M2 Pro un M2 Max mikroshēmojumu iekšpusē. Tas ir satriecošs displejs, un tas noteikti ir šīs cenas vērts. Tas ir patiešām lieliski piemērots tiem, kas savus iPad lieto ārpus telpām vai skatās tajos daudz HDR satura.

Tā priekšpusē un aizmugurē ir 12 megapikseļu kamera Facetime un fotoattēlu uzņemšanai. Aizmugurē ir arī 10 megapikseļu īpaši plata kamera, kā arī LiDAR sensors dziļumam un AR lietām.

Ar Stage Manager un šo 12,9 collu displeju tas sniedz daudz vietas vairāku lietotņu vienlaicīgai lietošanai. Bet izmērs padara to mazliet grūtāk noturēt, jo tas ir aptuveni pusotru mārciņu. Bet iPad Pro var aizstāt klēpjdatoru, pateicoties Magic Keyboard. Tas ir tastatūras futrālis, kuru varat paņemt un izmantot iPad, un būtībā tam ir pilna tastatūra un skārienpaliktnis jūsu iPad. Esmu to izmantojis savā iPad Air un ļoti mīlu to.

iPad Pro 12.9 pēc noklusējuma ir 128 GB, un tas sākas no 1099 USD. Diemžēl Apple nedomā, ka Pro vēlas krāsas, tāpēc iPad Pro ir pieejams tikai Space Grey un Silver krāsās. Bet tas piedāvā daudz krātuves. Ir pieejamas arī 256 GB, 512 GB, 1 TB un 2 TB iespējas, līdz pat 2199 $. Tas ir labs atmiņas apjoms, taču tas ir nepieciešams tikai tad, ja plānojat to izmantot kā savu klēpjdatoru.

81WWJj1RedL AC SL1500

iPad Pro 11

 • Cena: 799 ASV dolāri
 • Publicēšanas datums: 2021. gada septembris
 • Kur nopirkt: Amazon

Apple ir arī iPad Pro mazākā 11 collu modelī. Tas lielākoties ir tas pats iPad kā 12,9 collu modelis, izņemot displeju. Lai gan iPad Pro 12.9 ir Liquid Retina XDR displejs, 11 collu ir tikai Liquid Retina displejs. Tas joprojām ir lielisks displejs, taču tas ir LCD panelis, nevis mikro LED. Tāpēc tas ne tuvu nebūs tik spilgts.

Tam ir tas pats M2 mikroshēmojums, kas ir atrodams visos pašreizējos Mac datoros (protams, atskaitot iMac), padarot to par ļoti jaudīgu iPad. Tā priekšpusē un aizmugurē ir arī 12 megapikseļu kamera fotoattēlu un videozvanu uzņemšanai. Apple aizmugurē ir iekļāvis arī 10 megapikseļu īpaši platu attēlu, ko izmanto īpaši platu fotoattēlu uzņemšanai. Kopā ar LiDAR sensoru.

Tiek atbalstīts gan otrās paaudzes Apple Pencil, gan Apple Pencil (USB-C), tāpēc mēs ļoti iesakām otrās paaudzes Apple Pencil, nevis USB-C modeli, galvenokārt spiediena jutības un uzlādes dēļ. Šeit ir USB-C savienojums ar Thunderbolt, lai jūs varētu ātri pārvietot failus uz citām ierīcēm.

Tagad ir cena. IPad Pro 11 ir par aptuveni 300 USD mazāks nekā 12,9 collu modelis. Tas joprojām sākas ar 128 GB krātuves par šo cenu. Un tas piedāvā līdz pat 2 TB krātuvi, kas jums izmaksās 1899 USD. Lielākajai daļai cilvēku nebūs nepieciešams vairāk par 256 GB krātuves, ja vien neplānojat to izmantot kā klēpjdatora nomaiņu.

Labākais iPad lasīšanai un ceļošanai

71o6PxcKkJL AC SL1500

iPad Mini (6. paaudze)

 • Cena: 499 ASV dolāri
 • Publicēšanas datums: 2021. gada septembris
 • Kur nopirkt: Amazon

iPad Mini pārsteidzoši ir viens no Apple populārākajiem iPad. Tas ir pārsteidzoši, ņemot vērā izmēru, jo tam ir 8,3 collu displejs. Padarot to tikai par pusotru collu lielāku nekā Apple populārākais iPhone modelis – Pro Max. Taču daudziem patīk šis iPad Mini, jo tas ir lieliski piemērots ceļošanai un e-grāmatu lasīšanai, kā arī satura skatīšanai, atrodoties ceļā. Pilotiem ļoti patīk šis iPad, jo tas ir pietiekami mazs, lai bez problēmām ietilptu kabīnē.

Šobrīd iPad Mini ir nedaudz vecāks, taču pārsteidzoši, ka tam ir jaunāks mikroshēmojums nekā parastajam iPad, kas ir tikai par 50 USD lētāks. iPad Mini ir A15 Bionic mikroshēmojums. Tas pirmo reizi debitēja iPhone 13 sērijā 2021. gadā. Tam ir arī 12 megapikseļu kameras priekšpusē un aizmugurē, lai uzņemtu fotoattēlus un izmantotu to arī videozvaniem Facetime, Zoom un Google Meet (cita starpā). Tam ir arī Touch ID, tāpat kā jebkuram citam iPad, kas nav iPad Pro. Godīgi sakot, tas, iespējams, ir labākais autentifikācijas veids. Tā kā tas atrodas barošanas pogā. Kaut kas, ko jūs tik un tā nospiežat.

Šis iPad atbalsta arī Apple Pencil 2. paaudzes un Apple Pencil (USB-C), tas neatbalsta pirmās paaudzes Apple Pencil, jo tas ir Lightning. Mēs iesakām to savienot pārī ar Apple Pencil otrās paaudzes zīmuli. Apple nepārdod nevienu iPad Mini tastatūru, taču tā atbalsta Bluetooth tastatūras. Mēs neieteiktu tādu iegādāties, jo iPad Mini ir tik mazs, ka jebkurš tastatūras korpuss būs ļoti šaurs. Ja tādu iegādājaties, neiegādājieties tastatūras futrāli, bet gan ārējo tastatūru.

Visbeidzot, parunāsim par cenām. IPad Mini ir pieejams divās krātuves ietilpībās. Tas ir 64 GB par 499 USD vai 256 GB par 649 USD. Apple piedāvā arī 5G savienojumu par vēl 150 ASV dolāriem (plus to, ko jūsu mobilo sakaru operators no jums iekasēs). Visbeidzot, iPad Mini ir četrās krāsās: Space Grey, Pink, Purple un Starlight.