Jauns ar aizbildnību nesaistīts telegrammu tirdzniecības robots Bitbot pirmajās 72 iepriekšpārdošanas stundās iekasē USD 300 000

Ņujorka, ASV, 2024. gada 24. janvāris, Chainwire

72 stundu laikā pēc pirmspārdošanas palaišanas 17. janvārī Bitbot savāca neticami 300 000 USD.

Bitbot mērķis ir ieņemt vadošo pozīciju Telegram tirdzniecības robotprogrammatūras tirgū, kas ir strauji augošs tirdzniecības lietotņu tirgus segments, kura darbības laikā tirdzniecības apjoms ir sasniedzis ievērojamus 7 miljardus USD.

Telegram tirdzniecības boti ļauj tirgotājiem pārvaldīt kriptovalūtas tirdzniecības portfeli Telegram lietotnē. Praksē tas nozīmē, ka tiem investoriem, kuri intensīvi izmanto telegrammas un kuri no 800 miljoniem aktīvo Telegram lietotāju ir ievērojams skaits, vairs nav jādarbojas divās lietojumprogrammās, lai pārvaldītu savus darījumus: biržā un lietotnē Telegram. Turklāt Telegram tirdzniecības robotprogrammatūra piedāvā visas automatizētās tirdzniecības funkcijas, kas redzamas apmaiņas lietotnēs, apvienojot labāko no divām pasaulēm vienā viengabalainā pakotnē.

Bitbot tehnisko produktu padomnieks Endrjū Džeikobss komentēja: “Tā kā mēs piedzīvojam galveno Web3 attīstības punktu, es priecājos paziņot par Bitbot palaišanu. Mūsu misija ir aprīkot mazumtirdzniecības tirgotājus ar jaudīgiem iestādes līmeņa rīkiem vienkāršā un intuitīvā tirdzniecības saskarnē, kas ir nodrošināta ar spēcīgu drošību. Mums ir lieliska komanda, un es ar nepacietību gaidu, kad varēsim virzīt produkta attīstību un satikt Bitbot kopienu mūsu regulārajos AMA, kas tiks paziņoti mūsu sociālajos kanālos visas iepriekšpārdošanas laikā.

Bitbot komanda vēlas rīkoties ātri ar salīdzinoši nelielu 4,3 miljonu dolāru palielināšanas mērķi, paredzot strauju iepriekšēju izpārdošanu, ar cenām sākot no 0,0100 USD līdz 0,0200 $, potenciāli piedāvājot 100% peļņu pirmajiem investoriem pirms projekta iekļaušanas sarakstā. Papildu stimuls ir pievilcīgais piedāvājums, ka Bitbot marķieru īpašnieki saņems 50% no uzņēmuma peļņas, kas tiek sadalīta procentos no viņu līdzdalības, tiklīdz tas tiks uzsākts šogad.

Bitbot (BITBOT) ir iespējams iegādāties vietnē oficiālā vietne.

Bitbot’s push for Mass Market Adoption

Telegram tirdzniecības robotprogrammatūra uzlabo ērtības, ļaujot lietotājiem veikt visu tirdzniecības procesu Telegram, vēlamajā šifrēšanas ziņojumapmaiņas platformā, apejot bieži sarežģīto lietotāju pieredzi, kas saistīta ar apmaiņu.

Lai gan tirdzniecības apjomi Telegram tirdzniecības robotos ir bijuši iespaidīgi, ir acīmredzams, ka joprojām ir palikusi lielākā daļa pīrāgā, kurā pašlaik dominē tradicionālās kriptovalūtu biržas. Pat Bitspay, kas pastāvīgi ierindojas starp 70 labākajām CMC biržām, ir līdzīgs visu Telegram tirdzniecības robotu apjomam kopā. Iespējas milzīgais mērogs kļūst acīmredzams potenciālās tirgus daļas izteiksmē, un tieši šāda veida potenciāls liek produkta un izstrādes komandai un Bitbot piegādāt produktu, kas piemērots masveida ieviešanai.

Šī neapšaubāmi ir viena no problēmām ar Bitbot konkurentiem. Telegrammas tirdzniecības robotprogrammatūra var būt spītīgi sarežģīta, un daudzi to darbināšanai paļaujas uz lietotāja komandām. Turklāt vairākas drošības problēmas ir skārušas pat lielākos tirgus dalībniekus, dažiem atstājot skābu garšu, bet potenciāli ļoti saldu Bitbot zīmolam.

Bitbot risina abas šīs problēmas. Pirmkārt, tas atbrīvojas no nepieciešamības pēc sarežģītām komandām, piedāvājot intuitīvu lietotnes saskarni, kas būs uzreiz atpazīstama, lai apmainītos ar lietotājiem.

Otrkārt, tā piedāvā bezatbildības tirdzniecību, kas nozīmē, ka lietotāji var integrēt Bitbot ar saviem aukstajiem makiem un novērst neērto vajadzību atteikties no privātajām atslēgām, lai iedarbotos bota jaudīgās automatizētās tirdzniecības funkcijas. To atbalsta zīmola partnerība ar drošu glabāšanu. tehnoloģiju izstrādātājs Knightsafe, un līdz šim tas ir bezprecedenta piedāvājums Telegram tirdzniecības robotu tirgū, patiesi unikāla un novatoriska pieeja, kas koncentrējas uz institucionāla līmeņa aktīvu drošību.

Bots piedāvā neskaitāmas uzlabotas funkcijas, kas patiks gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem, sākot no kopiju tirdzniecības līdz automatizētai snaiperēšanai.

Tokenomika un pirmspārdošanas ceļvedis

Saskaņā ar projekta informatīvo dokumentu Bitbot iepriekšpārdošana notiks līdz 1. ceturksnim, un 2. ceturksnī redzēsit projektu sarakstu par biržām (ja vien iepriekšpārdošana netiks izpārdota agri, kas ir iespējams pašreizējā trajektorijā).

Detalizētā informācija par piešķiršanu ietver 30% priekšpārdošanai, 20% izstrādes komandai, 14% mārketingam, 3% likviditātei, 2,3% kopienai pieejamo līdzekļu (ietverot atlīdzības un lidojumus) un 10% kasei.

Izstrādātāju komandai paredzētie 20% tiks pakļauti 1 gada periodam, nodrošinot komandas ilgtermiņa saistības.

Bitbot iespaidīgais ceļojums kriptovalūtu tirgū

Konkurējošie tirdzniecības roboti Unibot un Banana Gun ātri ieguva ievērību, Unibot marķiera cenai pārsniedzot 230 USD tikai trīs mēnešu laikā pēc palaišanas. Saskaņā ar neseno CoinDesk rakstu, investori Unibot iepriekšpārdošanā, kā ziņots, ieguva aptuveni 200 reizes.

Bitbot cer sekot viņu pēdās, un tā iespaidīgo pieaugumu ir palīdzējusi tā kopiena, kas strauji pieauga. 90 000 sekotāju pakalpojumā X un vairāk nekā 5100 dalībnieku savā telegrammā nedēļas laikā pēc iepriekšpārdošanas paziņojuma. Tagad projekts jau ir 2. posmā, un marķiera cena ir 0,011 ASV dolāri un atlikuši tikai 9 200 000 žetonu, pirms cena pieaugs par 5% 3. posmam.

Bitbot cer piesaistīt pirmspārdošanas investorus, ņemot vērā neseno Bitcoin ETF pieņemšanu un palielināto tirdzniecības aktivitāti kriptovalūtu tirgū. Tas ir piesaistījis ievērojamu sabiedrības uzmanību, un to ir ieguvuši tādi ievērojami kriptovalūtu izdevumi kā Invezz, kuri jau ir iekļāvuši Bitbot starp 2024. gada populārākajām kriptovalūtām.

Par Bitbot

Bitbot ir jauns Telegram tirdzniecības robots, kura mērķis ir nodot institucionāla līmeņa tirdzniecības rīkus mazumtirdzniecības lietotāju rokās, lai viņi varētu tirgoties, izmantojot dažādas uzlabotas funkcijas, tostarp sniping un kopiju tirdzniecību.

Pārbaudījis Solid Proof, Bitbot koncentrējas uz drošību un ievēro moto “jūsu atslēgas, jūsu līdzekļi”. Šim nolūkam projekts ir sadarbojies ar Knightsafe, lai piegādātu pasaulē pirmo telegrammu tirdzniecības robotu bez aizbildnības, mazinot darījuma partnera risku un pastiprinot to ar anti-MEV un pretpaklāju tehnoloģiju.

Lai iegūtu papildinformāciju un iegādātos Bitbot (BITBOT), lietotāji var apmeklēt Bitbot’s tīmekļa vietne.

Vietne | Baltā grāmata | Sociālie tīkli

Sazināties

izpilddirektors
Bitbot
Bitbot
[email protected]