OnePlus apstiprina OnePlus 12, 12R palaišanas datumu

Šorīt OnePlus atklāja, kad mēs varam redzēt OnePlus 12 un OnePlus 12R viedtālruņu izlaišanu ASV. Saskaņā ar uzņēmuma datiem, abi tālruņi tiks izlaisti 2024. gada 23. janvārī.

Lai palīdzētu radīt ažiotāžu par abām ierīcēm, OnePlus saka, ka “12 sērijas ierīces ir desmitgades kulminācija biznesā; ierīces tika izstrādātas, lai risinātu nozares mēroga izaicinājumu, līdzsvarojot augstu veiktspēju, lielu enerģijas patēriņu, efektīvu siltuma izkliedi un ilgmūžību. Uzņēmums turpina teikt, ka šie jaunie viedtālruņi pierādīs, ka jūsu vārdā nav nepieciešams “pro” vai “ultra”, lai nodrošinātu vislabākās specifikācijas un programmatūras pieredzi.

OnePlus faktiski jau paziņoja par OnePlus 12 Ķīnā, tāpēc mēs būtībā zinām, ko no tā sagaidīt. Attiecībā uz OnePlus 12 mēs nesaņemam nekādus pārsteigumus no uzņēmuma. Tam būs 6,82 collu QHD+ displejs, jaunais Snapdragon 8 Gen 3 procesors iekšā ar līdz 24 GB RAM un līdz 1 TB krātuvi. Tam būs arī 5400 mAh ietilpības akumulators, ko var uzlādēt ar 100 W vadu un 50 W bezvadu. OnePlus 12R ir dažas noplūdes, kas norāda uz tā atstāšanu no telefoto kameras, pretējā gadījumā tas izskatās līdzīgi OnePlus 12, bet ar nedaudz lielāku akumulatoru.

Ir OnePlus 10 gadu jubileja!

Ir grūti iedomāties, ka OnePlus pastāv jau 10 gadus. Tā 10 gadu jubileja faktiski ir rīt, 2013. gada 16. decembrī. OnePlus One tika laists klajā 2014. gada sākumā. 10 gadu jubilejai OnePlus ir jauns videoklips, kas iepazīstina jūs ar uzņēmuma vēsturi, kā arī dibinātājiem un draugiem. Tas ir patiešām interesants video, ko skatīties.

Lai gan OnePlus nav pilnībā pārņēmis lielākos spēlētājus šajā telpā, kā viņi bija plānojuši ārpus vārtiem, tie ir diezgan stabils risinājums lielākajā daļā pasaules apgabalu. Šeit, ASV, viņi ieņem stabilu ceturto vietu viedtālruņu ražotāju aiz Apple, Samsung un Motorola. Tas lielā mērā ir tāpēc, ka OnePlus tālruņi mūsdienās netiek pārdoti mobilo sakaru operatoriem ASV.